Ujed maèke vredan 122.000 dolara

Started by Roben, 19-03-2007, 19:08:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Roben

Ujed maèke vredan 122.000 dolara

Neprijatan ujed sijamske maèke doneo je jednom Amerikancu 122.400 dolara (91.860 evra).

Sud u Fla¹ingu u Mièigenu presudio je da 57-godi¹nji Majkl Sabo treba da dobije toliko novca od svoje sestre, èija ga je maèka ugrizla u martu 2004.

Sabovi prsti na desnoj ruci toliko su otekli od ujeda maèke Rendi da su izgledali kao "nabrekle vir¹le", nakon èega je zbog infekcije proveo tri sedmice u bolnici, rekao je listu "Flint d¾ornal" njegov advokat Tom Pabst i dodao da je leèenje ko¹talo vi¹e hiljada dolara.

Pabst je kazao da je Sabova sestra D¾in Toni uvek upozoravala ljude da ne uzimaju njenu maèku, po¹to je i ranije ujedala ljude. Ipak, maèka je sama skoèila njenom bratu u krilo i ugrizla ga.

Sabo je najpre poku¹ao da izdejstvuje da tro¹kove leèenja plati osiguravajuæa kompanija njegove sestre. Ipak, kada je taj zahtev odbijen, nije imao izbora i okrenuo se sudu, rekao je njegov advokat.
(Beta)

Wolf


stef

 Da sam ja naplatio toliko svaki put kada me Wucko ujeo, do sada bih bio na Forbsovoj listi...

Smrda

Quote from: stef on 20-03-2007, 19:10:34
Da sam ja naplatio toliko svaki put kada me Wucko ujeo, do sada bih bio na Forbsovoj listi...
eh da je on naplatio svaku put kad si se namestio  da te ujede....
heheheh

Wolf

Quote from: smrda on 20-03-2007, 19:22:32
Quote from: stef on 20-03-2007, 19:10:34
Da sam ja naplatio toliko svaki put kada me Wucko ujeo, do sada bih bio na Forbsovoj listi...
eh da je on naplatio svaku put kad si se namestio  da te ujede....
heheheh

Ostav'te me, pocecu da ujedam!!! :K

Masha

Ova macka, a i ona pizza od milion dolara su mi dale dobru ideju za pocetni kapital, o kom smo u nekoj temi pricali, i to bi trebalo realizovati dok jos ima vremna :wink:. Ako upali eto mene na listi pre stefa  :V

mikele

Quote from: masha on 20-03-2007, 20:52:38
Ova macka, a i ona pizza od milion dolara su mi dale dobru ideju za pocetni kapital, o kom smo u nekoj temi pricali, i to bi trebalo realizovati dok jos ima vremna :wink:. Ako upali eto mene na listi pre stefa  :V
Па то ти је лакши начин од чекања седмице на лотоу зар не? :K
А где је та мачка?Дај и мене да уједе,треба ми нека кинта :luda

Roben

почео си да се продајеш  :K :K :K

mikele

Шта ћу,оскудација. :K

Roben

мораћу да набавим једну мачку или мачора  :hmm