Novi tarifni dodaci Telenora

Started by Korisnicko Ime, 19-03-2007, 21:59:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Ako vam dobro zvuèi cena SMS poruke od jednog dinara, minut razgovora od 2,5 dinara, neogranièen broj i du¾ina razgovora s va¹im omiljenim sagovornikom za 150 dinara meseèno ili jeftiniji pristup Internetu preko mobilnog telefona svuda u Telenorovoj mre¾i, istra¾ite ponudu tarifnih dodataka koji vam omoguæavaju da komunicirate po trenutno najni¾im cenama na tr¾i¹tu. Kupovinom jednog tarifnog dodatka ili kombinacijom nekoliko njih mo¾ete jo¹ finije prilagoditi svojim potrebama i ¾eljama tarifni paket koji koristite. Kupovinom dodatka “Dodaj SMS” imate na raspolaganju odreðen broj SMS poruka koje mo¾ete da ¹aljete ka svim nacionalnim mobilnim mre¾ama, po do sada najpovoljnijim cenama na na¹em tr¾i¹tu. Tarifni dodatak ”Dodaj omiljeni broj” pru¾a vam moguænost da po ceni od 150 dinara meseèno izaberete jedan broj u okviru Telenorove mre¾e koji æete moæi da pozivate i ka kojem æete moæi da ¹aljete SMS poruke uz popust od 99,99% bez obzira na du¾ine razgovora i broja poziva. Omiljeni broj uvek mo¾ete da promenite, uz doplatu iste sume.

“Dodaj Internet” obezbeðuje vam mobilni pristup Internetu na èitavoj teritoriji Srbije i odreðenu kolièinu megabajta po posebnoj ceni. Sadr¾aj sa Telenorovog WAP sajta nije ukljuèen u ovu uslugu. Ako volite veèernje razgovore, za 100 dinara meseèno obezbedite sebi 40 minuta prièe u okviru Telenorove mre¾e izmeðu 10 sati uveèe i 8 ujutru u okviru usluge “Dodaj veèernje razgovore”. U toku promotivnog perioda, koji traje do 1. juna, za postpejd korisnike va¾i popust od 50% na sve tarifne dodatke. Dakle, ako vam dobro zvuèi cena SMS poruke od pola dinara, minut razgovora od 1,25 dinara...Prikazane cene ne ukljuèuju PDV.

Izvor: Telenor

stef

 Racunao sam...ne isplati mi se da predjem na drugi paket...

Bred

hm, mene interesuje ovo za net-50mb-720din+pdv bi moglo da bude veoma povoljno imajuci u vidu da je 1mb gprs~50din.