Operisao jagodice da bi ¾eni produ¾io ¾ivot

Started by Roben, 21-03-2007, 00:10:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Roben

Operisao jagodice da bi ¾eni produ¾io ¾ivot

Jedan Kinez odluèio je da operi¹e svoje jagodice, jer je uveren da æe to njegovoj ¾eni produ¾iti ¾ivot!

Lang Kjang (48) tvrdi da mu je vidovnjak rekao da æe supruga umreti pre njega – zbog njegovih izbaèenih jagodica.

"Siguran sam da æe ovo uspeti. Mojoj ¾eni se stalno de¹avaju nezgode. Ako ujutro sidjemo po mleko, ona padne niz stepenice" prièa Lang.

"Jednom sam se popeo na klupu da bih okaèio neki ve¹. Èim je moja ¾ena stala na istu klupu, ona se polomila, a supruga je lak¹a od mene" dodao je on.

"Vi¹e proroèica i vidovnjaka mi je reklo da su moje jagodice krive za sve. One je ubijaju" po¾alio se Lang.

"Uvek mi je ¾ao kada joj se dogadjaju nezgode, ako je ovo naèin da joj pomognem, spreman sam" rekao je on lekarima.

Njegova supruga, inaèe, ne zna za planiranu operaciju, prenosi "Èonghing morning njuz".

"Nisam hteo da joj ka¾em, samo bi se upla¹ila. Ona misli da sam na slu¾benom putu. Operacija je uspela, ali mi je doktor rekao da ne bi trebalo da budem toliko sujeveran" zakljuèio je Lang.

(MONDO)

Masha

Ja ne mogu da veruejm  :shock. Ali, nasmejalo me je ovo doktor mi je rekao da ne bih trebao da budem toliko sujeveran.   :)

Roben


Masha

A zamislite da se on, u ovom novom izdanju, ne dopadne zeni i ona ga ostavi  :`? :! E to bi vec bila tragedija.

malena

Sta sve ljudi nece da urade radi ljubavi,kako pozrtvovanje.. :ljubav:

mikele

Quote from: masha on 21-03-2007, 00:56:08
A zamislite da se on, u ovom novom izdanju, ne dopadne zeni i ona ga ostavi  :`? :! E to bi vec bila tragedija.
Е то би стварно била трагедија. a005

Mashrum


Al-Jasmina

Jadna ta zena...
Ako je prezivela sve te nezgode
sad ima da je dotuce srcha od blama ili srece :)

Nek im je sa srecom...cice male :happy:

Masha

Ovo zasita jeste primer velike ljubavi prema nekome, samo, Jass, nadam se da ce njegova zena, ako bas mora, doziveti srcku od srece