Gucci se sprema za ulazak na tr¾i¹te mobilnih telefona

Started by Korisnicko Ime, 21-03-2007, 13:34:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

       

Danas kada se mobilni telefoni tretiraju kao indikator socijalnog statusa i kada su velika imena modne industrije kao ¹to su Dolce & Gabbana i Prada u¹li u partnerske odnose sa proizvoðaèima mobilnih telefona radi kreiranja linija proizvoda sa njihovim potpisom, ne treba da iznenadi namera kompanije Gucci da postupi na identièan naèin. Iako za sada nema puno informacija o projektu, nezvanièno je potvrðeno da æe Gucci uæi sa svojim brendom na tr¾i¹te mobilnih telefona, ¹to je propraæeno nekolicinom intrigantnih slika.

Izvor: Mobile-review

Mashrum


Vampire 666


Korisnicko Ime

Ja sam bacio peglu na ovo...

Ali sta ce jadni, ciljna grupa im je mala :K

Wolf


Vampire 666

Quote from: Korisnicko Ime on 21-03-2007, 13:59:20
Ali sta ce jadni, ciljna grupa im je mala :K

...al' sa dubokim dzepom i plitkim mozgom...

cvjetic

uuuu,jeee,kakav fenseraj...jedva cekam da ga nabacim,i prosetam se kroz Strahinjica Bana... :igra: :igra:

stef

 Mozda ce im ciljna grupa biti studenti, pa ce biti po pristupacnim cenama... :hmm

_d.0.t_

tooooo!!!
... da mi se slazhe uz treshu bratE!
znachi LOL

Masha

Apelujem da mi se ne dira ulica  :wink:. Inace, samo su jos oni falili pa da mi sre bude na mestu  :wink:

Darker

Quote from: masha on 22-03-2007, 00:18:54
Apelujem da mi se ne dira ulica  :wink:. Inace, samo su jos oni falili pa da mi sre bude na mestu  :wink:
Boldovano je nedoreèeno... izmeðu sr i e fali anj ili c?? :K :K

Masha

Hhahahah, vidim i ja da fali, ali sta da radim kad ste mi skratili vreme za izmenu poruke  :T. Da, da, fali jedno c . Dakle, trebalo je pisati da mi srce bude na mestu  :plez