BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

aziraphale

napisite svoje razloge zasto mislite da bi trebalo da ih bojkotujemo, a njih cu posle dopisati na plakat koji lepimo po faksu.

MiKy

meni je bilo zanimljivo:
             `prljavstina`
             `hocemo ljubazniju i lepsu konobaricu 180 grudi 5, zategnuta guza`

Dukica

хехехе,данас сам видела да је неко написао
као један од разлога, бубе у кафи!  :K

осим тога,смета ми то што.... :shock

Ма не смета ми ништа, ал нек'се затвори! :luda

Smrda

dlake u sendvicu,
mravi u seceru,
prljave solje sa tudjim karminom na rubu...a da su bar potrefili nijansu,pa da mi bude lakse...

musave case..
ne vracanje kusura..
a ljubaznost...kazi dovidjenja...

zoca

a sta kada ga zatvore sta cemo onda? u onom selu od kumodraza nigde u blizini nemamo drugi....

aziraphale

necemo da ga zatvore. da spuste cene, da budu ljubazniji, da skuvaju vise tu kafu a ne da spakuju zemlju u vrucu vodu, da operu case nakon upotrebe i to deterdzentom, a ne dobrom voljom. to je cilj. e sad, prvo ih malko izbojkotovati, pa se oni zamisle, a onda i izvagaju da li je bolje da musterije budu zadovoljne ili da juri plakate svaki dan po faksu. ako nece ni to, nek si kupi prnje ima ko hoce da radi kako valja.

Pedja

Ма затворити  8)

Мени кафана није толики проблем јер је ретко и посећујем али копирница је  :run  нешто што је свакодневно потребно...

Мислим да би на то требало ставити акценат  O0

aziraphale

polako pedja, i to je u planu, po slicnom principu.

glupo da stavljamo i kafic i kopirnicu na isti plakat.

malena

Kao osnovno u svakom kaficu je da ti uz kafu donesu casu vode,a kod nas em jedva proguras onaj buckuris em kad je ljubazno zamolis da ti donese casu vode da iperes usta da se ne bih ko zna cime zarazila ona te tako "osine" pogledom,samo sto te ne istera iz kafica iako pri tom platis punu cenu usluga...

Darker

Da, bravo Malena, èa¹a vode!!

Al-Jasmina

Astronomske cene a od pene na kapucineru dobije¹ lajmsku bolest, Veliki ka¹alj i/ili razne vrste oduzetosti.

Ovaj, preformulisaæu
ultra gorka pena koja nema ni k od mleka i secera i slu¾i samo da ote¾a prilaz kapuæinu :happy:

zatim, sto rece jedna divna koleginica:
Nedovoljno oprane èa¹e koje se èudno, veoma èudno oseæaju...
(mada to ka¾u i kad donesem mantil kuæi na pranje :K )

Nemoguænost uno¹enja stranjske hrane ÈAK I KAD NJIMA ISTEKNE zaliha...

Mutantske cene èokoladica, ¾vaka, etc.

MiKy

a stvarno mi nije jasno da im nije palo napamet da nesto promene,nego non stop jure plakate...kao da ce cepanjem plakata resiti sve te problemcine

mikele

Кафу не пијем,тако да не знам каква је.Али зато им је храна,благо речено,катастрофа.Могли бар некада(рецимо за неке празнике) да донесу нека свежа пецива,а не ова од пре...А у оне сендвиче би могли и да ставе бар мало шунке,а не само зелена салата :wall:
А орбит што кошта 60 динара,а у целом граду је по 45,то је посебна прича.

Bred

Orbit u tempu i na zelenjaku je 25din :K :wink:

Darker

Trenutno je kafiæ pun :wall: :wall: :wall: :wall:
Ja znam da pada ki¹a, ali ljudi, pobogu :wall: :wall:
Molim vas, utièite na okolinu da nas ispo¹tuje... Ako su njima ok cene, velikoj veæini nisu :F :F