BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

willie the scot

kafic je danas bio prilicno pust,neki su pokusali da sednu na pauzi vezbi iz tehnologije,ali su urazumljeni :batina
sta je zapravo cilj bojkota?da unistimo kafic(tj.sadasnju administraciju) otimanjem mu neophodnog trzista ili dobijanje podrske za momentalno ukidanje kafica u ovom obliku sa vise instance?mislim da kada se vec krenulo sa ovim treba da se izgura ovaj vlasnik sa faksa...dekan ce verovatno biti protiv,bice pokusaja da se nadje kompromis,ali ne treba se zadovoljiti sa manje od preuzimanja kafica od strane studenata.viva la revolucion...

aziraphale

cilj je zatvaranje postojeceg kafica i njegovo preuzimanje od strane studenata.

katarina

E Azira, da pitam. Jel mogu sutra tu peticiju da potpisu i ljudi koji nisu sa naseg faxa??

Smrda

potpisano..
koliko nas ima na spisku?

zabica

potpisala sam! i potpuno vas podrzavam!
cini mi se da je to bas uzelo maha, napreduje, ali uvek postoje oni "nerazumi" ljudi...
sad jos samo da nas uprava poglda  puc

cvjetic

jest',od kad bojkotujemo ovaj kafic,nemam gdje da sjedim...uvijek je sve zauzeto... :roll:

                             :luda :luda :luda

Wolf

Sreca, pa sad ide lepo vreme. Mozemo svi
napolje, pa da posedamo na travu...

katarina

A GDE je peticija? U RC?

cvjetic

peticiju je danas azira nosao po faksu,a gdje ce od sada biti ne znam,vjerovatno u RC-u... :hmm

katarina

pa kako sam ja to propustilaaaa...
ma zeznuo me Dark, znam ja:-)

qwertz

Ja sam se danas potpisao, ali to je manje bitno jer tamo ne kupujem nista vec godinama!

malena

E ja nisam u Bgu ovih dana hoce li moci peticija da se potpise posle praznika i gde? :hmm

aziraphale

jos sutra setam peticiju po fakuktetu, a onda je ostavljam u RC-u, jerbo ce Darker tamo raditi posle praznika...

za sada je potpisalo nekih 70ak ljudi (zajedno sa jednim profesorom i jednim asistentom).


katarina

A gde mogu da je nadjem oko 9h ujutru, posto sam tad na faxu?

aziraphale

dukica radi diplomski, pa ce i mene dovesti na fakultet, oko 9h. ako ne znas kako izgledam, gledaj ko nosi raspale crvene starke:)