BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

mikele

Били смо данас ја,Штеф,Џони и још по неко код газде Марка.
Човек ладно није ништа порицао,већ каже да је био јако бесан и да је морао то да уради.Извинио нам се,али у фазону није могао више да издржи па је морао да пресече.Ја сам му рекао да је само изазвао контра ефекат и да тек сада нико неће долазити код њега,а да ћемо се ми постарати да тако и буде.Такође,добио је упозорење да више не сме да цепа никакаве плакате,а о фарбању ни да не помисли јер није талентован за то.:K
И да,пошто је неко рекао да он не зна нормално да прича,већ се само дере,требали сте да видите како зна лепо да прича.Био је толико тих,да сам се напрезао да бих га чуо.Толико о томе. :batina
Пренели смо и Нади све то што је урадио и Нада је рекла да ће се све то ускоро решити,али да не предузимамо ништа по питању офарбаних врата и осталог.Она је послала домара који је већ све то очистио,тако да ко није видео уживо до сада,неће ни моћи у будуће.
Зато су ту слике :pljes:
Још бих замолио све који долазе у контакт са њим да не спомињу преузимање локала јер то уопште нема везе са њим,тако да он не мора ни да зна какви су наши планови.

vladimir

Boli ga paja, kad ga isterate iz kafane, moæiæe da radi kao moler ili novi Pikaso...
Ima ne¹to simbolièno u tom sloju boje... :hm

Darker

Ponavljam, u neku ruku mi je ¾ao...
Ali-sam je kriv...

Roben

микеле ја сам се плашио да га не рокнеш  :plez
али био си фин свака част  :pljes: :pljes: :pljes:

MiKy

kako mu nije bilo zao da baca pare na sprej kad mu je promet u kaficu znatno opao  :K i dalje ne mogu da verujem na kakvu je ideju doso  :police:

Blesava*


Читам све ово и не могу да верујем на шта је човек  све спреман.. :roll: ..да фарба витрине,врата,па још о кваку..?  :shock ..Питам се шта би са нама било да смо тако нешто урадили..А он,сигурно неће бити 'кажњен'..Е стварно сад могу само да га сажаљевам..

Darker

Potpisom( ai ogla¹avanjem drugim profesorima) nas je pdor¾ala i profesorka Zorica Vujiæ( sa Farmaceutske hemije)

Al-Jasmina

#217
Pozdrav za tihu i civilizovanu akciju :>
Kolega Mikele to diplomatski  :happy:

mikele

Ма људи само опуштено.
Ово што он ради је само још један доказ да је наша акција успешна,а ускоро би требала и нова управа да се огласи,а по свим најавама господин Марко ће да лети.
Тако да свака част свима вама који сте активно учествовали,а и онима који су давали моралну подршку. :pljes: :pljes:

Al-Jasmina

Jeeeeeeeeeeeeeeeeej
(tiho radovanje, da ne ureknem) :>


nasty girl

ja ne mogu da verujem sta je covek uradio.... :wall: :wall: :wall:


Quote from: katarina on 06-04-2007, 15:56:19
Pa najbolje da se neko iz DRUGE GODINE javi onda Darkeru u RC u utorak i uzme listic za potpise.

papir je bio vec u nekim grupama druge godine jos 04.04.....ja se zahvaljujem celoj XIII grupi koje se potpisala....

lane

Стварно, одакле му идеја да ФАРБА врата и кваку?!! :shock
Па бре, то не би пало на памет ником нормалном!!
Шта такав поступак говори о њему? :wall:
Како није свестан да тиме постиже само контраефекат? :roll:

Види се да је акција јако успешна, доста људи је потписало...
Браво за нас!  :pljes: :pljes: :pljes:

darusaz

Море ја несум сумњао у Микелија и Робена. :)) А и остале дипломате у контакту са газда Марконијем.

katarina

Gledam ove slike sto sam izbacila...kao da sam ih obradila u Photo Shop-u...al nisam, nisu bas uverljive:) uzivo je mnogo bolje...covek je umetnik!

A ja se zahvaljujem SVIM studentima, mojim sapatnicima u polaganju farmaceutske, koji su u utorak potpisali peticiju:)

stef

 Bitno je da istrajemo...Nece jos dugo...