BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

Imamo novi RC, citaonicu, bakicu, tople radijatore u holu,automat,dobro drustvo i sta cete vise!

besno pile

a pushachi katarina?
zaboravljash  :F

pig_am_am

danas je kafic bio pulu pun. kako da obavestimo brucose da ne sede u njemu,a nemaju ni menzu jos, kisa,hladno, bla bla...
jadni. ko da su dosli u dimenziju X.

sramota me nesto od njih. hajde cicu da oteramo drugacije.

Bla_bla_blaaaa

Ljudi a zasto mi brucosi treba da bojkotujemo kafic?

stef

 Verovatno zato sto su preskupe cene tamo, nikakva nije usluga, i zelite pravi kafic, sa studentskim cenama...mislite o tome :hm

Natasa

Stef nemoj da si pregrub. Pa otkud ljudi da znaju sta se desavalo pre njih (ok bilo bi super procitati temu...ali preduga je postala).
U svakom slucaju nas fax kafic je sve samo ne ono sto bi trebalo da bude...nazalost...
dok sam vezbala cak sam mrzela pauze, zato sto mi je tamo mrsko da sedim...i pre bojkota.

Al-Jasmina

#441
 :H Ljudi tamo nisu sedeli SAMO brucosi,
stavise..oni koji su svesni sta je i kako je u kaficu  :wall:

Wlada

Зашто не поставите натпис БОЈКОТ негде у холу јер бруцоши ни не загледају оне витрине. Натпис треба бити транспарентан а не скрајнут

Wolhard

Bilo je natpisa na sve strane mislim da ce ih biti ponovo,kad krenu i ostale godine!

Wlada

То говори о томе да се нисте спремили добро за нову школску годину... Па преко 300 студената факултета чине бруцоши и јако је испало неозбиљно то што нисте 1 ОКТОБРА покачили натписе, а после се мислите како је кафић пун... Па нека 30 људи (што је око 10%свих бруцоша) сврати код Марка и опет сте на почетку,јер тешко ћете убедити бруцоше да престану да долазе. Шта би са оним боље спречити него лечити?
Изговор није што сте имали обавезе јер бих ја лично качио то да сте оставили обавештење!

Darker

Okili wlado, zamerka je primljena, ali lepljenje plakata nije toliko produktivna akcija, moramo da smislimo neke flajere,tj. da ih napravimo, od¹tampamo, iseèemeo i podelimo,a ja do dans nisam znao gde mi d. gde mi glava( a Azira i inaèe ne zna :K :K)
Od ponedeljka kreæemo u masovni, sveop¹ti, aktivni bojkot!

aziraphale

#446
MOLBA STUDENTIMA MENTORIMA
molim vas, obavestite svoje cenjene "sticenike" da je akcija u toku, ako niste do sada.


@Wlada
mozda je neozbiljno sto nismo obavestavali brucose o bojkotu, ali jos bi neozbiljnije bilo da se darker i ja nismo maksimalno posvetili ispitima i uslovima. kritika ti naravno stoji i prihvatam(o) je, ali razumi i ti nas dvojicu - godina nam pocinje 15., a do tada imamo da giljamo. sa druge strane, bojkot nije nasa mala privatna akcija, vec svih studenata i svaka pomoc je dobro dosla, pogotovo mladjih kolega.

Quoteјер бих ја лично качио то да сте оставили обавештење
dovoljno bi bilo da mi posaljes pm i da se dogovorimo.

i jos nesto
QuoteНатпис треба бити транспарентан а не скрајнут
ne treba bre da bude transparentan, upravo suprotno covece, treba da bude vidljiv!!!  :116:

no, nema veze, sutra imam poslednji ispit, pa cu nakon toga polepiti nekoliko plakata. od ponedeljka cemo improvizovati neke flajere i obavestavati kolege.

pozdrav

@darker
nasao azira glavu! od silnog lupanja iste u zid ( :wall: ) zbog &^%*@! ispita nisam ni primetio da mi je od udaraca otpala. :>

Blesava*

Шта? Да ли смо то ми опет на почетку? Толико о нашем бојкоту и труду протеклих неколико месеци..... :batina

olgica

Ja taj kafic bojkotujem otkad sam dosla na fakultet, jednostavno ne idem tamo.
Ajde da budem skroz iskrena, bila sam mozda 2, 3 puta tokom svih ovih godina.

Bred

me too.
ali situacija je alarmantna-stvarno ima dosta ljudi tamo :!