BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

cvjetic

girl,obavjestenje imate na faksu,u vitrinama Sportskog drustva..

to obavjestenje fizicki ne moze da stoji nigdje drugo,jer automatski nestane,tj. biva pocijepano...ako prelistas ovu temu,vidjeces kroz sta se sve proslo...i posle svega toga,studenti to ne postuju...a u pravu si,ja sam vidjela danas mnogo vise ljudi koje poznajem u tom kaficu,sto znaci da nisu brucosi ti...

e ja stvarno ne znam sta da kazem..


Wlada

Данас је било пуно и иако сам још нов на факултету ужасно ме љути кад видим да се људи понашају чак и горе него у основној и средњој школи, где је постојала нека солидарност (сетите се само колективних бежања са часова). Како није срамота те људе што седе тамо да се инате одлуци већине студената? На крају ће они још испасти најпаметнији!
:namcor

Нећу да говорим о профилу људи који доле седи, али кад их видим просто ме асоцирају на "шмекере" и "рибе" који по цео дан седе на Обилићевом венцу и траће своје време и паре што им мамица и татица обезбеђују.  :palica:

stef

 Iako nisam bio tamo, znam od prilike ko je bio... :namcor :namcor :namcor

pig_am_am

a ja,luda, cekam osam sati ispit i iz principa necu da udjem na kafu,nego sedim ispred instituta i umivam se da se razbudim.

Souris

sta fali ribama koje sede na obilicu i trose kes nisi mi jasan.....

cvjetic

e bas tako wlado...oni ce da ispadnu pametni,a mi kreteni,i tako...

pogadja me cinjenica da je sigurno dosta njih potpisalo peticiju neki dan,a za ovo ih boli briga....zasto,meni to stvarno nije jasno?

AquArius

#471
Uvek ce postojati ljudi koje ne zanima/nije im interesantno/nije im jasno/nisu culi/nisu znali/glume ludilo.

Ne treba se nervirati.
Treba gurati svoje.

Tacno, lako je meni da kazem ili bilo kome ko ne svraca cesto na fax, ali kazi ti nekome kome je takav ili taj prostor potreban da pregura dan.

A upravo ce ti ljudi doneti pobedu, a isplatice se - opet njima.
Ta misao nek' ih vodi.

igrackica

Souris, ne fali nista, ili jos bolje, sedim u Strahinjica i trosim kes, ili sedim na Monci i trosim kes, ili u Majdanu, ili u Njegosevoj i sta sad, kakve to veze ima!  :hmm
Wlado, ne ukapirah poentu, nisi dobre stvari doveo u vezu, ne znam ko od nas trosi svoje pare i to nema veze sa kaficem na faxu! Imam ja da platim tu kafu, ali NECU da je platim, to je razlika!
cvjetic, upravo sam na to i mislila, neces zbog sebe, kao sto ni ja necu zbog zebe, a supljoglavcima u ovom slucaju ne mozemo nista.
I da li stvarno mislite da ljudi nisu upuceni u bojkot? Molim vas...

Girl

#473
Je l' moze peticija ponovo, zbog jos trista mogucih potpisa...

Souris

uuuuuuuuu pa ti blejis na monci...... :K :K :K
to sam i ja hteo da mu kazem da mu je poenta u kanalu....poredi babe i zabe

Bred

ovako, problem je sto vam se u startu niko nije obratio iz studentske organizacije i uputio na sve akcije koje su u toku.
to ce uciniti uskoro Sonja, student-prodekan tako da ce svi brucosi biti obavesteni i o bojkotu :wink:

Wlada

Ако не могу да се обуздају старији студенти бруцоши итекако могу!
Опуштање је донело некакву предност кафићу али мора брзо да се анулира и не сме се у зиму ући исто као са 1. октобром! Бојкот ће пропасти ако сад стане. Крај увек доноси највећа искушења  и треба бити најодлучнији у наредна 3 месеца јер се тад ломе копља!

igrackica лоше си ме разумела... Мислио сам на оне нераднике и ШМЕКЕРЕ и РИБЕ што како рече AquArius глуме лудило, а не на социолошке или финансијске разлике. Мислио сам на разлике у размишљању, на разлике у мишљењу

Souris

i sta sad svako ko ode u kafic na kafu je neradnik isfoliran itd.....egstra od sad cu da orem u slobodno vreme....imas neke parcele????

cvjetic

da,wlado,i ja sam te tako shvatila...ja sam skapirala da ti mislis na to neuvazavanje kolektivnog misljenja,i fazon:''Ja cu da blejim,bas me briga sta ovi pricaju!''

igrackica

#479
Wlado, znam, nego sam razocarana svim desavanjima! :cvet
Razmisljanje je tu poblem, tacno tako. Davno pre bojkota, svi smo sedeli tamo, mozda i u bojkotu, ali kada jos uvek nisu svi znali, ja isto nisam razmisljala, bilo mi je svejedno, nekako kao nuzno zlo, ali odavno vec shvatam tezinu problema. Treba naterati ljude da razmisle, tako ulazu u svoje bolje sutra!