BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Weishaupt

Jedino mi nije jasno zasto se stalno pominje neki kafic? Koliko ja znam gazda Marko drzi bife, i to onaj za koga je bife na zeleznickoj stanici majka! Sto se tice motke,ona farmaceutima nikada nije pomogla,jer nit su je uhvatili u ruke,nit su oni drugi na nju reagovali,ali opet higijena je kod Marka uvek bila na zavidnom nivou,tako da verujem da je svaki posetilac njegove rup..ups, ustanove,ovaj bifea,poneo nekog novog kucnog ljubimca sa sobom kuci.Doduse mikroskopskog,ali polako,kada se odomace,nece izaci iz kuce,a kamoli da bifea na pice da svrate! :ziveli

Wlada

Quote from: Weishaupt on 12-10-2007, 23:55:41
Jedino mi nije jasno zasto se stalno pominje neki kafic? Koliko ja znam gazda Marko drzi bife, i to onaj za koga je bife na zeleznickoj stanici majka! Sto se tice motke,ona farmaceutima nikada nije pomogla,jer nit su je uhvatili u ruke,nit su oni drugi na nju reagovali,ali opet higijena je kod Marka uvek bila na zavidnom nivou,tako da verujem da je svaki posetilac njegove rup..ups, ustanove,ovaj bifea,poneo nekog novog kucnog ljubimca sa sobom kuci.Doduse mikroskopskog,ali polako,kada se odomace,nece izaci iz kuce,a kamoli da bifea na pice da svrate! :ziveli
А можда љубимци направе ВЕЛИКУ породицу од пар стотина хиљада нових бакт... овај љубимаца  :K

Al-Jasmina

 :smekerica:
elem,
blago levorukima-
buduci da su dovoljno retki
garancija je da ce strana case sa koje piju "smeshu" biti redje upotrebljavana
i samim tim cistija :116:

Wlada

Смешу или смесу  :K

Weishaupt

Stariji studenti se dobro secaju naleta novih kucnih ljubimaca u gazda Markovoj ustanovi, niko je nije koristio mesec dana,i posle toga jedno vreme su samo trazili limenke.
Licno sam imao jos davno,pre mnoooooooooooogo godina tu cast da mi gazda.. donese caj u casi sa karminom.Otada tamo mene nema,a u medjuvremenu je korigovao cene ko i ovi nasi za skolarinu.
Zato :wave: :lol: :ziveli za sve koji tamo piju, :cvet kada zavrse kod lekara.Jer sta god je od ljubimaca,od srca je :Z

katarina

Hahahahahaha Jas da znas da mi je to padalo na pamet dok sam tamo pila kafu! Sreca pa sam levoruka!

Al-Jasmina

 :> Fora nije originalno moja,
ali kad mi je za nju receno..heheh  :smekerica:

Medjutim, jos je bolja fora iskulirati bife

pig_am_am

znajte da cu da se napljujem u sve sto se sluzi dole.

ocigledno da se nekima markova pljuvacka ne gadi,pa ce morati neko drugi...

Wlada

Пиги, поента је да не прилазиш уопште том месту... Ако желиш да пљунеш у шољу значи да ћеш морати да наручиш нешто, а то значи да не бојкотујеш ...
Е сад ако хоћеш нешто да пљунеш, сачекај Марета на улици  :116:

AquArius

Wlado, moramo dostojanstveno bojkotovati.
Agresivno mozda, ali i dostojanstveno.
Cak i svinje ne smeju svinjski da se ponasaju.

:wink:

Wlada

Свака част за акцију данас! 
:pljes: :pljes: :pljes:

Ово је екстра привукло пажњу и може се очекивати да бруцоши више не залазе тамо.

pig_am_am

 :hmm vladice,aj nam kazes sta je bilo danas.  :K

aziraphale

evo ja cu, taman informacije iz prve ruke.

darker i ja smo danas izvrsili prepad na brucose. podelili smo im flajere ("BOJKOT KAFICA zbog visokih cena i nekvalitetne usluge") i neupucenima rado odgovarali na pitanja u vezi sa akcijom. puno su nam pomogli ArUeNaWiThRa i Vampire, te im se javno zahvaljujem.

nadamo se da ce ovo pomoci da akcija opet zazivi nakon letnje pauze, posto smo primetili da veci broj studenata nije znao da je bojkot jos uvek u toku.

jos nesto, znam da je kafic jedino mesto gde moze da se pusi i da ce ubrzo zahladneti, ali molim vas izdrzite samo do kraja kalendarske godine i umesto da tamo zapalite cigaretu izadjete napolje. za jednu ovakvu akciju neophodna je siroka studentska podrska. ako vam je za utehu, ni meni nece biti lako, jerbo sam pusac.

toliko za danas.
pozdrav svima

Maslacak

BRAVO!
pomoæi æe sigurno, ljude treba samo malo trgnuti.

...Zvezdana...

Pusaci,sad je pravi cas da prekinete... :~ :lol: