BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

kafic sve puniji,a ljudi koji sede dole a znaju za nas bojkot su mi sve manje simpaticni...inace,podnosim jednu zalbu...dim od cigareta se siri strahovito u hol fakulteta.zagusljivo je ispred amfiteatara... :namcor

MiKy

najveci broj posetilaca kafica su brucosi a mislim da su oni mahom neobavesteni o bojkotu... :hm

Girl

Nije tacno ni prvo ni drugo.  :wink:
Nego, mnogi su to shvatili kao neki blagi pukusaj u najavi (!), tj. neozbiljno, bas ih briga.

Bred

ne, ja sam danas uglavnom video brucose u kaficu.
ni ja ne bih da budem pogresno shvacen ali ako sdff ne moze da disciplinuje svoje clanove sta da ocekujemo tek od drugih???
naicicemo na neki stvarno veliki problem kada ce biti sustinsko jedinstvo svih organizacija i studenata a toga ne moze da bude ako ne postoji solidarnost unutar samih organizacija.  :wink:

AquArius

Pocecu da verujem da nismo farmaceuti, vec fa'maceti.
Ne samo zbog ovog pitanja, vec i mnogih drugih.

Zelim nam puno srece, sa drugima, ali najvise - sa nama samima.

kruger

Stvarno ne mogu da vjerujem koji su to cobani,znaju da ja bojkot i oni i dalje idu tamo!
Trebala bi neka organizacija sa faksa da otvori novi kafic,mozda u prostorijama saveza studenata,
da naprave neki normalan klub sa studentskim cijenama,ako je to moguce izvesti bilo bi super,mozda je to najbolje rijesenje :hmm!

pig_am_am

svidja mi se onaj komentar "a sta mi nudis?"
brate, zar je moguce da postoje takvi ljudi koji dalje od svog nosa ne vide?

pa sto joj nisi rekao:"nudim ti pristojan kafic od nove godine"
strpljiv-spasen.

o boze  :abso: spasi nam koleginicu :>

stef

 :namcor A nista, otici ce neko do Nade da kaze da je neshvatljivo da se pusi u kaficu...Da je to protivzakonito. A mogao bi neko od vas da pozove neku inspekciju, meni je odavde malo zajebano.

*

Da, ali...
Ja ne idem u kafic, i pusim ispred fakulteta, ali morate se sloziti da se MORA obezbediti i prostorija za pusace!!! I ako nam prodje to sa inspekcijom ili sta god ovog puta, onda ne mozemo traziti od sledeceg gazde da nam omoguci pusenje... :hmm

nasty girl

tema je o kaficu ,a  ne o prostoriji za pusenje....

Enea

do kada, kalendarski traje bojkot?


Weishaupt

#656
bojkot traje dok gazda marku ne vidimo ledja :ziveli
samo se nadam da na mesto njega nece doci neko drugi, a opet isti. :smekerica:
Nego ljudi, ako ste citali ranije postove, ja kapiram da vas cobani izludjuju sto idu u bife,ali ko sto rekoh, ima da ponesu novog drugara sa sobom kuci.sigurno :ball2: :K Gazda Marko nepere ruke ni posle klonje, a vi razmislite dalje sami :wave:


Sto se tice pusaca, onako uzgred, ja nisam pusac, i nevolim miris duvana i... ma znate,ali opet smatram da niko nesme nikome da oduzima to pravo.tj ako neko hoce da se truje, ok neka to je sloboda, a mislim da je cak i zakonska obaveza da se pusacima obezbedi normalan prostor za njihove potrebe.I kada kazem normalan tu nemislim da treba da se guraju na nekom bocnom izlazu sa kontenjerima.
a sada adio :wave:

Darker

Bruco¹i su VRLO obave¹teni :wink:
Ako i pored toga odlaze, ¹ta ja da im radim? Idem da popijem sa Markom kaficu mira, mo¾da mi da neku kafu po ni¾oj ceni ako prestanem da ga "progonim" a ostale ko j...To je logika ok, koliko kapiram?
Posle nove godine? Reakcija bi bila-padanje u nesves'od smeha :wink:

bilja_tb

Toliko o sloznosti i kolegijalnosti na faksu :plez pa morali su ljudi da proslave smanjen uslov i 2 roka...a ako i bude novi kafic  prvi ce da uvale svoje zadnjice u nove stolice i naruce normalnu kafu :roll:      Bojkotovacu kafic do zadnjeg dana jer je to moj mali doprinos parlamentu i postovanje prema njima i onome sto rade :~     

Weishaupt

nije poenta u parlamentu,vec u tome da je to najodvratniji i najskuplji bife u kome sam bio.
By the way, neke stvari su samo izraz solidarnosti, studentske organizacije ponekada nemaju ama bas nikakve veze sa tim.

Do normalnog kafica nemojmo u bife :ziveli