BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

aziraphale

U SREDU POCINJE AKCIJA KUVANJA KAFE!

POTREBNA JE POMOC OKO ORGANIZACIJE I SPROVODJENA ISTE!

aziraphale

stef ce sutra na razgovoru kod dekana da najavi akciju.

sto ce biti postavljen u centralnom holu (tamo gde je bilo glasanje). dobicemo i produzni kabl. trebace nam KUVALA (komada tri, imam jedan), KAFA, ÈA©E, ©EÆER i, najvaznije, LJUDI!!!

neka mi se javi SVI koji mogu i hoce da u sredu dodju i kuvaju kafu. ali pod hitno!
mogu da dodjem u sredu prepodne da ucestvujem postavljanju svega toga, ali nikako ne mogu da sedim sve vreme tamo, od pola jedan imam vezbe.

Dukica

Али није офф!
Због бојкота, тек сад немам где да пушим!
Ал нема везе, биће вам жао једног дана
кад ме се будете сетили...  :abso:
И Вучка...

Ево,ја ћу вама помоћи да кувате и
пијете кафу на факсу..Чак ћу и да вам је
скувам и послужим...Немам кувало, ал имам
златне руке и кувам кафу к'о змај! :K

vladimir

Dukice, ja te podr¾avam! :happy:
Mora da se napravi jedna prostorija za pu¹aèe na faksu.Iako sam biv¹i pu¹aè, nisam zaboravio kako ume da bude nezgodno kad te pukne kriza za pljugom, a nema¹ gde da pripali¹.
A to za kafu je super ideja!Jesu cene u kafiæu mnogo naduvane.Iako sam super sa èika-Maretom, mislim da su mu cene isuvi¹e visoke za studentski standard.

Goku

  Dobro da sam saznao da je sreda, zamalo da se zeznem i doðem danas, taèno bih nekoga  puc

  E pa onda  :wave: do sutra

Adonis_Vernalis

Usnio sam cudan san: kao, sede Darker, Aziraphale i jos dvojica meni nepoznatih forumasa, u belim duksevima preko kojih imaju crne majce na kratke rukave, na kojima pise "Botanica Pharmaceutica", a sede na onim drvenim klupama kod bakice. Oko njih gomila pivskih flasa. Stize nova tura, koju zove Darker... a turu donosi cikica iz kafica...

P.S. Ali, to sam stvarno sanjao. Podvlacim kontradikciju izmedju reci "stvarno" i "sanjao"... Pa, ko se snadje...

vladimir

Pa da, da Darker vikne turu-o tome samo mo¾e da se sanja... :luda
(izvini, D, ali nisam mogao da se suzdr¾im :K :OFF)

Darker

Ja sam se (s)na¹ao;-)
no ¹ansa. Ne zbog nas, nego zbog tih nepoznatih foruma¹a:-):-)

aziraphale

KUVANJE KAFE

sutra se nece desiti. nemamo dozvolu, ili zvanicnu podrsku, da je sprovedemo u delo, a posto sa upravom fakulteta ne zelimo i necemo da se svadjamo, vec korektno da saradjujemo, odlucili smo da je otkazemo. to ne znaci da BOJKOT nije uspeo, daleko od toga, potrebno je da ga nastavimo, dok nova uprava ne nadje neko dobro resenje.

prof. Nada Kovacevic je prenela da svoj protest "kanalisemo", sto cemo i uraditi nastavkom BOJKOTA. akciju zvanicno podrzavaju Studenstki parlament i Sportsko drustvo Farmaceutskog fakulteta, sto znaci da plakati vise nisu samo "incident" nas nekoliko, vec zvanicni proglas svih studenata, stoga se vise NE SMEJU CEPATI (koliko sutra cu to licno preneti vlasniku kafica). od sada cemo ih lepiti SAMO na mestima predvidjenim za takve stvari (sve oglasne table, vitrine sportskog drustva), kao i kod Racunarskog centra, gde ih nece skidati, i na ormaricima ciji korisnici mogu da ih oblepe bilo cime; ako je neki od plakata na neprimerenom mestu, sami cemo ih skinuti.

postoji volja da se problem kafica resi, a u narednim danima cemo videti na koji nacin. brze ne moze.

pozdrav svima

yeca

i'te bre u per¹un....
jo¹ se ja èudim ¹to mi niko ne javlja za ¹eæer  :hmm
taman htedoh uzbunu da dignem...

pa ni¹ta ondaK, kanali¹imo akciju  :help:

irena

Zasto me ne cudi stav uprave fakulteta.....

Al-Jasmina

Pa ljudi, postoji automat, bakica..sta cete vise...
Dovoljno je da chika iz kafica posluje u minusu i eto uspeha...
:~ :~ :~

tako je izzzii  :happy:
samo se uzdrzite od grozne kafe...
Sto se vise studenata uzdrzi
BRZE stizu i rezultati...

Goku

   :THEM:

  Drugim recima ja se slazem. Od mene nece ci dinar da dobije, moze samo da dobije  :F

  Nego kud ne videh ranije da je otkazano kuvanje kafe, taman sam posao i dao nekom drugom mesto u citaonici. Sad mogu samo da blejim :(

aziraphale

cikica i dalje mahnito cepa plakate.

@stef
pominjao si neki nacin na koji mozemo da ga nateramo da ti vise ne radi.
reci.

stef

 Kada bude satvljen zvanican potpis studentskog parlamenta, ili pecat sportskog drustva (jos nisam razgovarao sa Dzonijem o tome), nece smeti da to cepa.Sad on to moze da uradi, ali nas je vise!Sutra dolazim na faks, mislim da ce i Dzoni biti, pa cemo smisliti nesto...