BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Darker

QuoteZvanicno objavljujem da prekidam bojkot kafica zato sto je cilj postignut i ne vidim potrebu za daljim zrtvovanjem.
Lepo od tebe ¹to si se ¾rtvovao do sad :cvet
Ja nisam i¹ao u kafiæ ne zato ¹to sam se ¾rtvovao, veæ zbog toga ¹to mi ne odgovara njihova usluga, optereæuje me, i umesto da posle kafiæarenja budem opu¹ten, oseæam se jadno i bedno... Tako da sam ja ovim bojkotom, ODBIJAO da se ¾rtvujem :wink:

Weishaupt

Nije poenta u zrtvovanju, vec u tome da mi nismo ovce za nono3nje, pa da gazda Mare lupa cene kao sto se njemu dopada, ko da nam nije dosta fakultetskih haraca. Ja vec i prvie studiram, a nemogu da se setim kada je  toj rupi od bifea svirala muzika. Sto se tic ljudi koji bi da koriste usluge doticne jazbe, prica o bolestinama i prljavstini nije fora ec istina. E pa sada ako neko i posle svega toga, odluco dole da sedne, ok, srecna mu mononukleoza i ostala cuda, jer realne sanse za tim postoje. :ziveli

Darker

Malko preteruje¹, bila je mjuza i nije ba¹ toliko leglo zaraze, poenta je bezobrazluk sa cenama, nadmenost i beskompromisnost...
Ali pre svega bezobrazluk...

Weishaupt

Ako mislis da 10% stroke znaci da negde nema stroke, varas se. Poenta je da je on cove koji oce da uzme pare, a pride ga bas bole kako radi i sta radi.usluga 0, kvalitet 0, higijena (pride licno njegova) 0, a ako mislis da foliram, pa pitaj malo zaposlene koji su tu duze od nas. Ja jedino hocu da objasnim, da niko nemora da se nerira, ako i pored bojkota neko tamo ide, jer to dosta govori o samim tim osobama. Ko hoce, da ga deru, i da se nezna dal ces ili neces nesto da zakacis, pa neka ide, ovaj je odsvirao svoje, a kako ce biti posle njega tek reba da vidimo.I nada se da ce sledeci zadovoljiti bar sanitarne i higijenske norme. A cisto da te podsetim, to bi on morao po zakonu.
Sretno bilo u novom bifeu. :ziveli

Darker

Sla¾em se da bi morao po zakonu. Slabo ¹ta je na faxu po zakonu :K
No, sad sam mu sipao sapun-pa nek pere ruke posle... Mada jednom smo zajedno, da zna¹ da ih je plahnuo! :K

Duke

Meni se licno kafic svidja, ja odatle vucem dosta lepih uspomena sa priprema i prvih par godina, pa nek je i takav kakav je, i ako bi me pitao sta treba da se promeni(sto se enterijera tice) ja bih rekao: nista. Sto se tice bolesti i toga ja tamo kafu nikada nisam ni pio jer je ni ne pijem nikad. Tonik u limenki i pardon, to je sve sto kupovao i dok sam isao, pig hvala sto mislis na moje zdravlje  :cvet

Tako da je za mene licno ovo bila zrtva

Jedino sto mi je oduvek smetalo je kiselost doticnog gazde i nacin na koji nas je tretirao i sa tim smo se na najbolji nacin izborili, ja sam licno zbog toga bojkotovao i promovisao bojkot i moje drustvo je vecinom bojkotovalo.

Najbitnija je solidarnost, jedino tako mozemo da postignemo nesto. Sada kad je rezultat tu mozemo da se vratimo normali.

Mislim da sada treba malo zatalasati o odgovornosti jer to je jedini nacin da stavimo do znanja sadasnjoj upravi da ovakva greska (da se na faksu nekom daju toliko odresene ruke) ne ponovi. Ja sam spreman oko ovoga da se angazujem ako treba i neka me organizatori bojkota PM-uju ako postoji volja za ovo da se dogovorimo i delujemo.

Weishaupt

#756
Znaci ti si sipao sapun, pa video sam danas poruku za sapun Svaka Cast! :~. A ovi, stvarno nemam reci, em uzimaju brdo love nizasta, em nece da sipaju makar sapun, a tolet papir je njima vredan ko suvo zlao,pa ga nema. A zutica hara po Srbiji, zdravstvena reventiva nula, higijena nula.Pa bre u Narodnoj Biblioteci ima i sapuna i papira, a oni su zadnja rupa na svirali ovoj drzavi.A ovi nasi jok, ko da uopste nekoriste wc jer su visa bica. :a :*: :batina :F

nasty girl

Quote from: mikele on 15-11-2007, 09:29:51
Quote from: nasty girl on 15-11-2007, 07:25:38
Juce je u kaficu sedelo mnogo poznatih forumasa....ja sam se bas razocarala kada sam videla.... :wall: :wall: :wall:
Ајде да их бацимо на ''стуб срама'' :K


htela sam pojedine tog dana da slikam, al' su imali srece jer mi je bila prazna baterija na telefonu...

josefina87

svakim danom sve vise ljudi... :ball2:

Girl

Ja se cudim kako neko od predlagaca stavljanja na stub srama vec nije slikao poznate forumase u kaficu...
O tome se toliko pricalo ovde, a na kraju nije ispalo nista od toga. Bas nista.
Em sto ce gazda otici krajem januara ( a tako je u ugovoru i bilo, znaci nismo mi nista izdejstvovali) i sto mnogi sede dole, a ne uzimaju nista ili uzimaju iz limenke(ha,ha), jak bojkot!

stef

 Pa jesmo, s'obzirom da je uprava prihvatila nas predlog da ne bude vise Marko dole. Samo sto su i oni nemocni, ne mogu da ga izbace, moraju da se ispostuju ugovorne obaveze. A mislim da smo ovom akcijom dobro ostetili gazdu, i dokazali da postoji kolegijalnost na fakultetu. Sada, bojkot je poceo pocetkom aprila, i mislim da se dobro i dugo odrzao.

Girl

Ok, Stef. Ali ne treba svi zadovoljno da trljaju ruke (ha, kako smo ga presli - gazdu), kada sad uzima para taman da pokrije sve sto je mozda prvih mesec dana bojkota izgubio. Prolazim bar dvaput dnevno pored kafica i vidim! :wink:

mikele

Искрено,мени није циљ да ми оштетимо некога,већ да избоксујемо нешто што је прихватљивије и боље за студенте.Наравно да би било најбоље да је Марко скроз прсо финансијски и да се добровољно повуко са факса.Али то се није десило и зато сада чекамо крај постојећег уговора.
А сада да ли ће Марко бити у плусу или минусу,то је дуга прича и сада нам не вреди да се бакћемо са тиме јер ћемо ускоро добити нови кафић,а Марко ће отићи у историју.
И мислим да је непотребно расправљати зашто неки седе у кафићу јер је све већ речено на ових 50 и кусур страна.
Дакле,шта је ту је,идемо даље. :wink:

Pedja

Gotov je!  :>  Otpor do kraja!   :>

Bred

znate sta je meni to krajnje cudno? to sto se fax nije u ugovoru ogradio od mogucnosti "naglog" raskida ugovora uz neki otkazni rok od 30 dana npr? tj da nisu predvideli tu mogucnost?