BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


ares

Kako vidim nece nista biti od tog zatvaranja! Od optimiste polako postajem pesimista. Kad vidim da je na ovom fakultetu politika i gordost profesora umesala prste smuci mi se! Vidim da studenti nemaju u stvari nikakva prava, jer se za svako nase protivljenje prvo gleda kako ce biti profesorima pa ako ne valja to ne moze tako. Mislim da je uzaludno potezati neka krupna pitanja na ovom fakultetu, jer se zna scenario unapred! Mozda je malo off topic ali kad coveka zanesu ovakva pitanja tesko se zaustavlja!!! :namcor puc   Cestitam svima koji se trude oko ovoga i zelim vam puno srece!

Darker

Hvala Ares, treba nam i strpljenja :cvet :K

Pedja

Боже дај ми стрпљења....али брзо  :djavo  :K

Jeca

Sta se desava sa kaficem? Evo nove godine, a nista novo u njemu...
Da li sam ja to "neobavestena"?  :lol:

Sole

koliko ja znam, zakup traje jos i u januaru.  :cvet

Jeca

Ahaaaaaa.......e pa dobrooooo ondaK  :run

philoserbiana

ako fakultet bude otvorio svoj kafic ja se prijavljujem kao kandidat za rad u istom,moze placanje preko zadruge,nema problema...usput mogu da se vidjam sa svim kolegama i jos mogu da cujem razne price o ispitima i ispitivacima...ima da budem OBAVESTENA  :cvet

katarina

Philo, evo ja cu ti biti prva ujutru sredom i petkom:)
mogu ti reci da ti nije losa ideja da se studentima omoguci da rade u kaficu. Ali urgiraj to, jer je novi ugovor na pomolu.

philoserbiana

kome da se javim za rad u kaficu... O0

dirigent

Ovo ko spanska serija. Hajte izdejstvujte to vec jednom , pa da se ovaj blog lepo zakljuca.

mikele

Quote from: philoserbiana on 15-01-2008, 22:22:56
kome da se javim za rad u kaficu... O0
Имаћемо те у виду,тако да ћеш бити обавештена благовремено. :wink:
Ми ћемо предложити да,независно од тога ко је власник новог кафића,студенти раде у кафићу.

pig_am_am

jao filo,jel mogu ja da te menjam ponekad??  :loptica:
  :~

philoserbiana

ja sam trenutno na probnom radu u jednoj firmi,necu da je reklamiram.dok vi sredite stvar oko kafica ja cu znati da li cu biti philo zvana konobarica...tako da pigi moze slobodno da zauzme moje mesto...pa,kada joj vezemo keceljicu  :wink:
back to topic...
slazem se da treba studenti da rade u kaficu  :happy:

Bred

ali odgovorni i disciplinovani studenti :!  :wink: