BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

Ima li kakvih novosti, evo januar skoro pro¹ao?

Duke

Januar prosao, a kafic jos radi, kakav je sad ugovor i da li ga ima ???

:batina

Darker

Èekamo da se oglase zvaniènici :cvet

Enea

tema pogledana skoro 19 000 puta ej 19 000 puta klik, klak, ehej.. i josh uvek nishta?

hulio_salinas

BOJKOT URODIO PLODOM
KAFIC NE RADI OD PONEDELJKA


Danas je na sednici Saveta Sonja Nektarijevic pitala kakva je situacija sa kaficem i evo prenosim vam sta je odgovoreno.

Ugovor sa "gospodinom" Markom traje do subote, 16.02. i nece se produzavati! To prakticno znaci da kafic od ponedeljka ne radi.

Medjutim, losa vest je da necemo imati kafic neko vreme. Naime, celokupna radna zajednica fakulteta je maksimalno opterecena procesom akreditacije, koji se zavrsava 15. marta, kada je rok za podnesenje dokumentacije. Do tada, nazalost, nece biti vremena da se radi na novom kaficu.

Tek posle 15. marta ce se pokrenuti akcija "Kafic" i onda cemo videti sta ce biti.

Kako nam je danas receno, doci ce do preuredjivanja prostora kafic + racunarski centar kako bi se napravila ucionica. Jos se ne zna gde ce kafic biti, koliki ce biti i ko ce biti vlasnik. Jedno je sigurno - Studentski centar nece imati kafic na nasem faksu. Ne bi bilo dobro, kako je rekla prof. Nada Kovacevic, da Studentski centar ima i menzu i kafic na nasem fakultetu. Jos nije odluceno ko ce koristiti prostor za kafic. O tom potom.

Danas smo zamoljeni da se STRPIMO. Moramo sacekati da dodje red i na kafic. Ponavljam, trenutno je sve optereceno zbog procesa akreditacije i dok se to ne zavrsi - nema nista.

Molicemo za neko prelazno resenje, jer ne bi bilo prijatno da nemamo kafic do leta. Ali, molim vas da se strpite. Najvaznije je da "gospodin" Marko nece vise biti tu! I najvaznije je da prodje 15. mart da bismo mogli da reagujemo konkretno.

Pozdrav.

:ziveli

Maslacak

Pa mi koji smo ga bojkotovali odavno nemamo kafiæ na faxu :K

hulio_salinas

Slazem se. Vredelo je cekati. I vredi cekati. Jeftinije je bojkotovati.

Darker

Upravo :K

Hvala Bogu :Bog :Bog :Bog

I svaka èast svima :pljes:

willie the scot

ajmo sad svi u kafic da proslavimo. :>

marer_86

Quote from: Maslacak on 14-02-2008, 23:25:48
Pa mi koji smo ga bojkotovali odavno nemamo kafiæ na faxu :K

htedoh ovo reci! :cvet :cvet :cvet

stef

 :pljes: :pljes: :pljes: svaka cast! Konacno :happy:! GOTOV JE!

Wlada

Ред је да за отварање новог кафића направимо окупљање форумаша - у самом кафићу (када буде готов)... Ипак је одавде све кренуло  :>

Girl

Bravo, Wlado, za ideju!
I bravo svima (nama) koji su (smo) istrajali!
:igra:  :igra:  :igra:

Enea

Bravo Azira za hrabrost, smelost, i bravo svi koji smo istrajali!!

:igra:

Sole

 :pljes: :pljes: :pljes:
'ajde i ja da se upisem sa jednim velikim Bravissimo!!!  :~ :~ :~ :>
sad bar imam sta da kazem kad me teraju da sedim dole   :batina :>