BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Bio sam danas na faksu, a tek sam malo pre cuo da je kafic radio. Ja stvarno ne znam sta se desava. Rekao sam vam kako nam je receno.

Raspitacemo se odmah sutra.

gaga :)

Quote from: Bred on 18-02-2008, 21:36:10
i ima studenata solidno.  :wink:
i ja sam bila medju njima...

AquArius

Posto je akreditacija faxa u toku,
mozda je onda u ovom "prelaznom periodu",
od nove god, pa do zavrsetka papirologije,
produzen ugovor, ili kako god to zvali.

Nisam na faxu, nisam sigurna,
ali tako zamisljam.


Enea


pereca

I sta se desava? Kafic radi ili ne? Marko otisao ili ne?

Darker

Nije! Radi sve u 16 :ohwell:

doberman

 Volim lazna obecanja... :*:

Maslacak

Kakva budala¹tina :116:
Meni je potpuno svejedno radi li ili ne, ne idem pa ne idem...

A ne zavaravam se ba¹ da je bojkot na bilo koji naèin uticao (osim mo¾da na manje para u njegovom d¾epu, a i to je ne¹to), uprava je ionako htela da ga menja nakon isteka ugovora kako je mikele rekao, tako da...sve je ovo ¹arada... :K

AquArius

Quote from: doberman on 26-02-2008, 15:14:32
Volim lazna obecanja... :*:

U ovoj temi je veoma dobro i cini mi se detaljno objasnjeno zbog cega kafic jos uvek radi, pod uslovima pod kojim radi. Trenutno fakultet zaista ima obaveza preko glave sto se tice akreditacije, pa je razumljivo zasto je pitanje kafica stavljeno u jednu od stavki koja dolazi na red posle toga.

Medjutim, ovo vreme se prosto ne moze ignorisati. Napolju sedeti je bolje i od najboljeg kafica.  :happy:

A o obecanjima, posle sredine marta.

:cvet


katarina

Ja nemam problem sto se tice kafica. Nekako ga vise i ne primecujem. Tako mi je sav SIV. A i novcanik mi je malkice tezi. Sto se mene tice ni ne treba! Toliko ima boljih mesta sad na faxu!!

Vampire 666

Ili lepo sednes na 25. pa u KST... :ziveli

qwertz

I danas je radio kafic. Mislim da je krajnje vreme da ga zatvorimo. Ali stvarno! Ajde da nastavimo bojkot?

Maslacak

#837
Bojkot nije ni prekidan.
Mislim, ljudi koji ranije nisu i¹li, ne idu i dalje.
Valjda  :hmm :roll:

Quote from: mikele on 15-02-2008, 13:17:34
А Марко већ неколико дана маше папиром на коме пише да до 16.02.2008 мора да се сели,али нисам хтео о томе да пишем док Савет званично не потврди. :wink:

Dakle, mora? Meni je sve ovo debilno, razumem ja proces akreditacije i "preèih stvari", ali ne razumem za¹to govore jedno (kao ¹to su rekli Huliu), a rade drugo. I ne razumem kakve veze akreditacija ima sa tim da nekom jednostavno poka¾e¹ vrata jer mu je ugovor istekao. Ali dobro, mo¾da se ja samo ne razumem dovoljno u birokratiju :K

Darker

Pa to je tzv. tamte za kukuriku. Abitno, postoje neke nove informacije vezane za kafiæ, ali o tome vi¹e kad budu precizne :K
A Marku æemo videti leða nekad...

mikele

Ја сам данас био на Машинцу и тамо су ми дали добру идеју.Њихов кафић је у власништву факултета и факултет има запосленог човека чији је једини посао да води тај кафић.И цене су екстра,све је екстра.Рецимо кафа је 30 динара,кокакола око 60 итд.
Ја мислим да би и нама то највише одговарало.
Сада треба видети са управом да ли су они расположени за такву варијанту.