BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Ne razumem zasto vama toliko ne odgovaraju fotokopirnica i kafic.

Atmosfera ki u praznoj katakombi,
osoblje na nivoJu vinske mushice
ich ih ne razumes i ne cujes,
osim ako se ne pojavis sa klopom iz protivnichkog tima.

Ja bih uvela da se i garderoba gore u holu - placa!!




Salim se of kors,
samo da istrajemo,
da ne bude - mnogo hteo, mnogo zapoceo.


:cvet  :cvet






MiKy

cikica je bas puko,cepa plakate i setka se...ali crnjak je sto iako je bojkot masa ljudi ide dole..on cak proda i sva peciva  :hmm

shumshi

Sve i da zelim da sednem u kafic...ne bih nasla mesta...  :wall:  :wall:  :wall:

.grins. .grins. .grins.  puc

aziraphale

niti mozemo niti bi trebalo da TERAMO ljude da ne ulaze u kafic.

kome nije skupo, ko misli da je tamo ok, da mi koji bojkotujemo nismo u pravu, moze mirne duse tamo da kafenise i pusi.

a da li je savest ili neobavestenost uzrok odlaska, ne znam, mada bih voleo da cujem.

philoserbiana

ja bojkotujem kafic odavno.zaboravim i da postoji uglavnom :cvet

Roben

Quote from: aziraphale on 29-03-2007, 17:08:29
niti mozemo niti bi trebalo da TERAMO ljude da ne ulaze u kafic.

kome nije skupo, ko misli da je tamo ok, da mi koji bojkotujemo nismo u pravu, moze mirne duse tamo da kafenise i pusi.

a da li je savest ili neobavestenost uzrok odlaska, ne znam, mada bih voleo da cujem.
слажем се
сваки појединац је одговоран за своје поступке

cvjetic

aha,znaci ti sjedis u kafani... :K :K :K

Roben

у кафани ДА
али не на факсу
одавно нисм сврћао на факс  :luda

cvjetic

 :nene: :nene:
ti ne sjedis u kafani,ti stojis i pijes... :luda :luda :luda

ali ima da bojkotujes kafic na faksu da te ne bi ja  puc

Roben

Quote from: cvjetic on 29-03-2007, 18:04:16
ti ne sjedis u kafani,ti stojis i pijes... :luda :luda :luda
a oдакле ти то знаш  :hmm

dirigent

hmm na svakom faxu uvek ista prica. Pogurajte to kroz studentski parlament. Na pr.ustanovti da je kafic osnovan radi zadovoljavanja potreba studenata i profesora(jer u prot. ne bi ni postojao),pa iz toga proizilazi da je neprofitnog tipa, odnosno posluje na pozitivnoj nuli , a da pritom kao resenje prima neku rekompenzaciju od fakulteta . Po toj osnovi rekompenzacija je u sluzbi poboljsanja standarda studenata koji koriste usluge kafica.To je za jednu veliku instituciju kao fax minorna suma da izdvoji na mesecnom nivou , ali molim vas ja ovo nisam rekao  i nemojte me citirati :)

Roben

dirigent  :pljes: :pljes: :pljes:
то ја одавно говорим да се иде преко парламента а не овако
али видећемо шта ће испасти  :hmm

Smrda

pa i krenulo je sad preko parlamenta...
valjda???
dirigente,oces ti da smenis zoe na PR funkciji?>heheh
ubi ce me zoe....

mikele

Quote from: dirigent on 30-03-2007, 09:19:58
hmm na svakom faxu uvek ista prica. Pogurajte to kroz studentski parlament. Na pr.ustanovti da je kafic osnovan radi zadovoljavanja potreba studenata i profesora(jer u prot. ne bi ni postojao),pa iz toga proizilazi da je neprofitnog tipa, odnosno posluje na pozitivnoj nuli , a da pritom kao resenje prima neku rekompenzaciju od fakulteta . Po toj osnovi rekompenzacija je u sluzbi poboljsanja standarda studenata koji koriste usluge kafica.To je za jednu veliku instituciju kao fax minorna suma da izdvoji na mesecnom nivou , ali molim vas ja ovo nisam rekao  i nemojte me citirati :)
Један део овога текста би могао да се стави у уводном делу петиције коју планирамо да покренемо.
Прво ћу морати да видим да ли ме подржавају и остали чланови парламента.Ако су и они сагласни,онда већ од следеће недеље би могла да крене петиција и њено потписивање.
И када то потпише велики број студената,онда управа факултета не може остати нема пред нашим захтевом. :nonono:

aziraphale

Quote from: mikele on 30-03-2007, 10:49:49
Један део овога текста би могао да се стави у уводном делу петиције коју планирамо да покренемо.
Прво ћу морати да видим да ли ме подржавају и остали чланови парламента.Ако су и они сагласни,онда већ од следеће недеље би могла да крене петиција и њено потписивање.
И када то потпише велики број студената,онда управа факултета не може остати нема пред нашим захтевом. :nonono:

kakva peticija?
sta planiras/te?
sta ce pisati?
sta se trazi?