BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Quote from: katarina on 28-04-2007, 20:46:46
@Yeco, ne znam da li si procitala ostatak, ali dekica je odsvirao svoje, samim tim sto je izmolerisao fax! To je nedopustivo!
hm, pa nesto ne bih bas rekao. ceka se da on sam odustane a ugovor mu vazi jos prilicno dugo tako da ne znam ko ce pre posustati-on ili studenti. :hm:

katarina

ON naravno! Ugovor mu vazi do kraja godine, koliko sam shvatila, a to je jos 8 meseci, od toga 2 neradna i jos dva i po kad traje rok. Znaci, "aktivnih" jos 3 i po meseca. Puno li je?

yeca

Ma videla sam ja taj moleraj jo¹ pre nego ¹to su ovde osvanule slike istih, samo to nije odgovor na moje pitanje.
Niko nije odgovorio...
Teranje nije re¹enje!!!

katarina

Nece covek, kaze ne isplati mu se, trune mu 'firma'...

Darker

Quote from: yeca on 28-04-2007, 15:37:51
A èekajte, zar dekica zaista odbija da uva¾i na¹e primedbe koje su oèigledne i opravdane??
Da li mu je neko to predlo¾io?
Da li je i ko prièao sa njim na tu temu??
Mislim, ne mo¾e ovako do veka, ni on ni mi..
Ovako, kad me je pitao, besno, ¹ta bre mi hoæemo i dokle tako(dok je cepao na¹e plakate), ja sam mu odgovorio-bar duplo ni¾e cene, nisam ni stigao dalje, on je umro od smeha i rekao da la¾emo sa onim priomedbama po plakatima, i da ja hoæu kafiæ za sebe, a da on to nikad neæe dozvoliti, hahahahhahahahah
Kakav car...

stef

 Pricali smo mi o tome, covek je rodjen glup (citaj gluv)...

Al-Jasmina


dirigent

Jel cerate preko studentskog parlamenta to?

Sad je novi dekan , mozete baciti parolu dok je cikica jos pod ugovorom nek bude kako mora , ali da se napravi dugorocna strategija ko treba da vodi kafic , kakve cene treba da budu itd.
  Tako necete dekanu brknuti u nos jos jedan studentski problem , a `na vreme` ga ukljuciti u resavanje istog.

Darker

Ma dela se dirigente, ne se ti briga¹, mi ionako cirkamo u Korèu samo:-)

Weishaupt

Ma Gazda Mare je puko jos kada su dosli automati na faks.informacija je sledeca: gazda nije placao kiriju par meseci-verovatno u nekom kvazi dilu sa bivsom upravom,ili u iscekivanju nove, i odgovor novog dekana je: plati Mare sve,pa u oktobru cim istekne ugovor adio!
Bio je red,jos samo kada bi svi studenti farmacije bili solidarni,ali kako nemozemo to ni u drzavi,i ovo je ekstra sto je postignuto.
Koga briga, nek samo nastavi da pije i klopa kod gazda Marka,zelim mu dobre stomacne tegobe!

yeca

Dobro, ima napretka, nije da nije! Danas sam oko 13h prolazila, nije bilo ali jedne ¾ive du¹e!!
Ima efekta, samo treba vremena, kao za sve!  :V

MiKy

mislim da su ljudi vec zaboravili da kafic i postoji...lepo vreme ide na ruku bojkotu  :V

malena

Pa naravno ko je lud da sedi u onoj rupcagi kad je napolju tako lepo... :V

avgogh

bogami, sto se tice vremena, neka rupa je sve privlacnija...  :wink:

Quote from: Darker on 01-05-2007, 10:36:00
.. i da ja hoæu kafiæ za sebe, a da on to nikad neæe dozvoliti, hahahahhahahahah
Kakav car...

mora da je posetio nas forum, i video tvoju virtuelnu Bolonju, pa pomislio da hoces da je materijalizujes...  :roll:

lycos

Quote from: MiKy on 08-05-2007, 11:15:52
mislim da su ljudi vec zaboravili da kafic i postoji...lepo vreme ide na ruku bojkotu  :V
jesu,jesu.. evo ja sam sad video temu i podsetio se..nisam pomislio na kafic preko 2 nedelje..