BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MiKy

pa cim ni tema vise nije zanimljiva znaci da je Mare ugasio....jos samo da mu istekne ugovor..

yeca


mikele

Јуче и данас је било само двоје људи за једним столом.И пили су кафу,тако да и нису му направили неки промет :K
Добро је да нас време служи.

Al-Jasmina

Zar jos uvek ima onih koji NISU culi za Bojkot?

shumshi

jedan bata je juce sedeo tamo, sam i jeo ONU pizzu...

nesto mi ga bilo zao...  :ohwell:

ivilija

Kada sam bila na kontinuiranoj edukaciji sa specijalizantim i na pauzi kada su hteli da odu kod cika Marka ja sam ih ljubazno zamolila da ne piju tamo kaficu jer mi bojkotujemo kafic i moram priznati da su jako solidarni!!! Jedna gospodja je cak izjavila:"I ne treba da sedite tamo pa oni vas deru!"
Svaka cast starijim kolegama!!!!
Jedan aplauz za njih!!! :pljes:

stef

 Cestitke i za tebe sto si im rekla.

Bred

to se zove studentska solidarnost  :pljes:

Pedja

Као једно,до коначне победе!  8)

Al-Jasmina

Quote from: ivilija on 16-05-2007, 07:54:41
Kada sam bila na kontinuiranoj edukaciji sa specijalizantim i na pauzi kada su hteli da odu kod cika Marka ja sam ih ljubazno zamolila da ne piju tamo kaficu jer mi bojkotujemo kafic i moram priznati da su jako solidarni!!! Jedna gospodja je cak izjavila:"I ne treba da sedite tamo pa oni vas deru!"
Svaka cast starijim kolegama!!!!
Jedan aplauz za njih!!! :pljes:

:Bog :Bog :Bog :Bog
i tebi i njima!

avgogh

i mene su pre neki dan pitale neke devojke, sta se desava, nisu odavno bile na faxu, zasto nikoga nema u kaficu... uputila sam ih u bojkot...

pereca

Ima li koga u kafeu?

malena

Ja sam juce bila na faxu i nikog nije bilo... Ma ko je lud po ovom lepom vremenu da sedi dole... Tako da nam bojkot i dalje uspeva....  :~ :~

philoserbiana

automati za kafu sljakaju do 101 i nazad... :pljes:

Natasa

koliko dugo vec traje bojkot?
koliko mogu da izdrze tako?