BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

Jeap, bilo juèe ljudi, ali ne vi¹e od 5 :K

mikele

Данас није било никога,тако да...
Чак и ове старије колеге које долазе да слушају нека предавања,неке семинаре и тако даље,чак сам и њих упознао да ми,студенти,бојкотијемо кафић па су и они одбили да седе доле,већ су отишли напоље на клупице.
Шта је колегијалност  :Bog

aziraphale

hajde da se dogovorimo da pojedinacne slucajeve sedenja u kaficu smatramo prolaznim naoblacenjem, a ne elementarnom nepogodom.

yeca

Quote from: aziraphale on 08-06-2007, 12:35:58
hajde da se dogovorimo da pojedinacne slucajeve sedenja u kaficu smatramo prolaznim naoblacenjem, a ne elementarnom nepogodom.
e oduze mi reèi iz usta  :pljes:

Darker

Cenovnik iz kafiæa, FANCY, vi¹e elektrotehnièke ¹kole :wink:



Da li tra¾imo nemoguæe :hmm :hmm :hmm

Al-Jasmina

Ne kapiram te Dare,
zar kod nas cene nisu bile vece od toga?
U cemu je trik :>


*

Jos im se kafic zove FANCY  :smekerica:
Valjda cemo uspeti da i kod nas otvorimo neki kafic, koji ce stvarno biti studentski u svakom mogucem pogledu...  :pljes:

Bred

Ja sam gotovo uveren da kada su studenti izdrzali USRED junskog ispitnog roka da NE IDU u kafic cak i po onim vrucinstinama, da je Gazda Marko gotov, tj da cemo mu ubrzo videti ledja... sem ako se ne zainati :)

avgogh

od sada izlazim u FANCY, a i na pauzi izmedju nekih vezbi, mogu da skoknem na neki sok, isplati se a nije daleko :K

*

Bred, pa znas da leti manje ljudi sedi dole, vec godinama... Svima je lepse napolje, nego da se zabiju u rupu... To sto smo planirali da uradimo bojkotom kafica, moramo izgurati dok ne zahladni, odnosno do kraja godine, jer ce se tada skoro svi preseliti u kafic.
NE znam kako napreduje ova kampanja, ali vidim da ex-dekan sedi i kod bakice i dole... ?!

Natasa

vecu tezinu ce imati, ako pored ispitnog roka sto neko vec rece se izdrzi kada je hladno - a to je i od oktobra do decembra....tokom ispitnih rokova svi su kuci i uce...

takodje i posle od februara do maja...


..ja malo-malo pa vidim nekog da sedi dole....mozda po jedna dve duse....

philoserbiana

dekica je opasan,a bez starca nema udarca

mikele

Он има уговор до краја године,тако да нам је најбитније да изгурамо(као што неко већ рече)период од половине октобра до краја године јер тада ће захладити и нећемо моћи да седимо напоље.Али ја се искрено надам најбољем. :wink:

igrackica

Nego, zamislite, cula sam da i neki aktivni forumasi sede tamo?! Da kazemo Bredu da ih banuje? :)

Darker

Svako ima pravo da sedi tamo i da se ne slo¾i sa onim ¹to mi furamo :cvet