BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

igrackica

[off] D, olicenje liberalnosti! [/off] :)

Darker

A mi imamo pravo da o njemu mislimo ¹ta god da mislimo :cvet :K

igrackica

Na giljotinu! Izvinjavam se za off, necu vise. D me nagovorio  :plez

Darker

SVAKI SLEDEÆI  :OFF BRI©EM (nasty-nim strogim glasom :K)
(btw i nije neki veliki off, jerbo prièamo o kafiæu :wink:)

Bred

Off je off, bio malil ili veliki [off naravno, bez dvosmislenosti] :K
Igrackice, koji su ti likovi?? Odma' na pm da mi reknes! :)
elem, svako ima pravo da radi sta god hoce ali ovo je valjda akcija koju su pokrenuli studenti i svi bi, ako imaju imalo obzira i vide malo dalje od svog du*eta, trebali da se solidarisu i ispostuju bojkot.

igrackica

#350
Bred je ljut!
Ijaooooooooo
Cu ti reknem, znas da ne lazem :)
Nego, oko ove kazne da se dogovorimo, bolje giljotina ili vesala?
Ili oba, a?

Bred

ma glogov kolac, sto je sigurno, sigurno :K

aziraphale

khm.

da obavestim svoje cenjene kolege studente, a i one starije koje ovo citaju da se BOJKOT KAFICA nastavlja. letnja pauza se zavrsila, ali ne i nasa akcija.

_sanja_

ok..skapirala sam zasto bojkotujete kafic i to...ali koliko sam primetila sad kad sam bila na upisu, u kumodrazu nema ama bas nikakav kafic...pa zato ne znam koliko je taj bojkot pametna stvar  :roll:  i kolike su sanse da se vlasnik tog kafica dole promeni pa da kafic pocne normalno da radi?   :ball2:

mikele

Quote from: _sanja_ on 03-09-2007, 10:55:34
ok..skapirala sam zasto bojkotujete kafic i to...ali koliko sam primetila sad kad sam bila na upisu, u kumodrazu nema ama bas nikakav kafic...pa zato ne znam koliko je taj bojkot pametna stvar  :roll:  i kolike su sanse da se vlasnik tog kafica dole promeni pa da kafic pocne normalno da radi?   :ball2:
Тачно је то да нема кафића нигде у околини,али док је лепо време,сви седимо у пекарици,испред факса.И то бисте требали и ви да радити(мислим на вас бруцоше),чисто да се солидаришете са нама,старијим колегама.И било би лепо од тебе да нам помогнеш у томе тако што ћеш обавестити остале бруцоше о бојкоту или нека дођу на форум и сами се обавесте о свему што се ради на факсу.А ми имамо своје разлоге и са правом то радимо,а све у циљу што бољих услова за све студенте на факсу.
А када причамо о шансама да променимо газду Марка,ја мислим да су нам јако велике јер њему истиче уговор на крају године,а управа факултета је рекла да неће бити продужетка уговора,тако да...Сада само треба прегурати овај јесењи период када ће време бити лоше и када ће људи,хтели или не,морати да седну негде(вероватно доле у кафић),али то неће променити слику целог бојкота који се показао као јако успешан. :pljes:
А да ли ће бити и где нови кафић,то је за сада јако дискутабилно јер управа факултета има,изгледа,неке друге планове за тај простор,али о том по том. :wink:

Sole

bitno je da se bojkot nastavlja!  :plez
a meni se nekako bas dopada onaj ooogromni neiskoriscen prostor oko faxa, ima toliko mesta da se nesto montazno ubaci, bilo bi idealno, ali, naravno, ne znam koliko je to izvodljivo.
nas fax je isuvise veliki i prostora oko njega koliko hoces...
stvarno bi nam dobro doslo tako nesto, ipak nas ima dosta.
a daleko bilo da sidjem u onaj "klub" dole. :bljak:

igrackica

Stvarno nema smisla, odvojili se od medicine, onoliki prostor na kraju grada, ogromna zgrada, nemamo ljudski gde kafu da popijemo! Samo kad se setim kao je pravnicima lepo, u sred centra grada, bas se iznerviram!  :box

Adonis_Vernalis

Eeeee, a da je materijalizovana ona lepa ideja o izgradnji otvorenih sportskih terena na nasem placu, sada bismo se okupljali oko onoga-sta-ko-pije u prijatnom ambijentu ispod palmi koje njisu svoje grane... A to niko na BU nema... (dobro, ni mi to nemamo, ali je malo falilo da ga steknemo)...

Enea

imamo palme unutra, pijemo kafu iz auotomata, trcimo uz stepenice i niz iste.. i tako =p

Cecilly

Quote from: mikele on 03-09-2007, 11:42:43
И то бисте требали и ви да радити(мислим на вас бруцоше),чисто да се солидаришете са нама,старијим колегама.И било би лепо од тебе да нам помогнеш у томе тако што ћеш обавестити остале бруцоше о бојкоту или нека дођу на форум и сами се обавесте о свему што се ради на факсу.

Ja se, kao brucos, zvanicno solidarisem!  :happy: