BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vlada89

"Ja cu da navijam za kafic..Kafic,kafic,kafic"  :K

Smrda

e danas je bilo ljudi...
izgleda da je posustala malo akcija,a?

stef

 Vlado zamolio bih te da se ne glupiras ovde, nije ovo Bla bla forum...Ovo je ozbiljna tema.

Al-Jasmina

 :wink:

Vlada je neupucen u Nostra Cosa
povodom kafica!

Dragi brucosi,
kratki info o razlozima za bojkot
kad vec ne citate temu makar 2-3 strane unazad ili MAKAR prvu stranu
Mi, stariji studenti, smo godinama placali
sulude cene za groznu kafu,
i poceli da trpimo mini torturu od strane vlasnika
-
borimo se za pravedan cilj,
za nase bolje danas a vase bolje sutra...

:nonono: Nije lepo to sto taj kolektivni trud,
a narocito nekolicine zaista predanih kolega
:cvet :cvet :cvet
urusavaju brucosi koji sede inadzijski u tom malom sumraku od kafica
jer na taj nacin pristaju da ispijaju najgoru kafu na teritoriji BGD-a
i da ne mogu da unesu hranu koja je kupljena drugde cak i ako
u samom kaficu ponestane te iste

:wall:

Razmislite dobro sta je ono sto zelite i UZMITE TO!

:cvet :cvet :cvet :cvet


Adonis_Vernalis

Mmmm, a kad se samo setim kantice sa petrolej-zelenom bojom i prefarbane vitrine Sportskog drustva, ulaznih vrata u SD i farbom zapusene kljucaonice, pa iscepanih plakata i rukom ispisanih komentara na preostalima... Atmosfera je bila usijana, skoro do batina  :box  :batina

U trenucima slabosti, bi mi ponekad i zao gazde... Vidjao sam ga, posivelog, u gradu. Hoda manirom zombija, staklastog pogleda kojim bludi po mimoprolazecima. Vec u sledecem momentu, nije mi ga vise bilo zao, jer ne-daj-Boze da je snizio cene, prosirio asortiman, poboljsao kvalitet ili slicno.

Inace, Vlado89, na onim, gorepomenutim a nikada izgradjenim terenima, trebalo je da dominiraju teniski. What a pity...

Darker

Quote from: Adonis_Vernalis on 04-09-2007, 07:13:21
Mmmm, a kad se samo setim kantice sa petrolej-zelenom bojom i prefarbane vitrine Sportskog drustva, ulaznih vrata u SD i farbom zapusene kljucaonice, pa iscepanih plakata i rukom ispisanih komentara na preostalima... Atmosfera je bila usijana, skoro do batina  :box  :batina

U trenucima slabosti, bi mi ponekad i zao gazde... Vidjao sam ga, posivelog, u gradu. Hoda manirom zombija, staklastog pogleda kojim bludi po mimoprolazecima. Vec u sledecem momentu, nije mi ga vise bilo zao, jer ne-daj-Boze da je snizio cene, prosirio asortiman, poboljsao kvalitet ili slicno.
:pljes:
Upravo to nas je i odr¾alo da ne posustanemo u svojim zahtevima...
Ako vidimo da su bruco¹i neobave¹etni, moraæemo, azira, da poradimo na njihovoj obave¹tenosti, ima¹ jo¹ onih ¾utih papira :smekerica: :djavo

vlada89

Pa dobro,ako treba pomocicemo..Ali mislim vi ste se verovatno svim silama borili (peticije i sl..Zar niko nije nadlezan za to stanje? Zasto se ne posalje sanitarna inspekcija? A dekan? Sta cu ja da jedem?  :help2:

AquArius

Kafic nije isto sto i menza.

Ne brini mnogo za klopu,
ne bi se 'leba najeo ni od kafica.

Nijedan (ili retko koji) post ne bi mogao da zameni
lagano iscitavanje ove teme. U celini.


:happy:

mikele

Quote from: Smrda on 03-09-2007, 21:58:23
e danas je bilo ljudi...
izgleda da je posustala malo akcija,a?
Ма то је само пролазно.Ја сам данас био и није било никога,мада се спремало неко славље,да ли за професоре или неког другог,али углавном било су спојени столови(једно 5-6 комада).У принципу он је пуко још одавно,тј има дебели минус јер већ пола године му нико не долази,тако да...
Готов је!!!

stef

 Verovatno je neko diplomirao...

Enea

^ a ti? hocjesh skoro?

nego, mikele ja prochitah 'debilni minus' :K

Natasa


darusaz

Evo ja juce bio prosao pored kafica. Pusto. A studenata pun fakultet.

Bred

ok, mi cemo verovatno stampati neke flajere za forum pa tu mozemo ubaciti i info o bojkotu kafica, mislim da ce to biti najefikasniji nacin za obavestavanje brucosa?

igrackica

Imas pravo Bredli!
Da im se objasne ukratko razlozi bojkota i gotovo.