BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Wlada

Sad kad bane sveza krv ima da mu  :juju: misa (onaj ko zeli moze da shvati i "MAMU")

vlada89

E kolega brucosu nemoj da si tako prost  :F  To se na fin i kulturan nacin kaze, onako izokola  :wink: Kad se budemo pojavili,napicemo mu se krvi,mada ce ga mene biti zao... Ali bicu ohol kao i uvek  :box

nasty girl

jedna poruka posle moje koja nema veze sa temom se brise!

i molim nastavite prepisku preko pma.

Enea

nasty, ne verujem da dezurash

ja umalo danas ne odoh u kaficj, padala je kisha, i bilo je hladno... josh me neke nagovarale, eh teshko sam se oduprela izazovu...


Bred

Quote from: Enea on 11-09-2007, 19:19:55
ja umalo danas ne odoh u kaficj, padala je kisha, i bilo je hladno... josh me neke nagovarale, eh teshko sam se oduprela izazovu...
vala da znas...  :ohwell:

aziraphale

Quote from: Enea on 11-09-2007, 19:19:55
ja umalo danas ne odoh u kaficj...

jao, jao, jao, pa zar od svih da mi "sticenik" pada u iskusenje!?
mogu breda da razumem, kada odredjene koleginice pozovu na kafu teshko je odbiti, ali gde bas ti, crna enea, noz u ledja mi zabijash! :>

da lepim plakate po faksu?

Bred

pa i eneu je mozda pozvao neki lepi kolega?  :K O0

Enea

Quote from: Bred on 11-09-2007, 20:25:35
pa i eneu je mozda pozvao neki lepi kolega?  :K O0

takve ne mogu ni na prste jedne ruke da nabrojim, druga stvar su drage kolege :wink:

@azira
pa nisam otishla! kako sam se osecjala juche, bilo mi je ama bash sve jedno za SVE.
:jezikzazubima: :jezikzazubima:

vlada89

naravno da ne mozes kad jos brucosi nisu dosli, da neces mozda sa mnom u kafic?  :smekerica:

mikele

Данас је било људи доле,не много,али их је било.
Али мисли да то сада није ни битно.Газда Марко лети полсе нг,а где ће бити и да ли ће уопште бити новог кафића,сазнаћемо ускоро.

*

Je l' sigurno leti?
:hmm

Duke

Moralo bi da bude novog kafica...

Meni je dole lepo... Ma sta ko kaze a mislim i vecini ljudi, secate se, nekad je tamo vrvelo, zbrisemo sa vezbi iz organske i onda cela grupa tamo sedi satima  :roll: :roll: :roll: ... to su bili dani. To je bilo mesto gde su se ljudi vidjali i upoznavali...  :~ :~ :~

Jedina smetnja tome svemu je bezobrazluk i bezobrazno iskoristavanje monopola, zato mora da leti  :wave:

*

Ma, da...
Jeste bilo dobro, zato sto smo se svi kao okupljali na jednom mestu...
Ali, kad pogledamo realno, u taj kafic apsolutno nista nije ulagano, iako je sredstava bilo! Ogranicen ormaricima, sa stolicama od pre Hrista, meblom koji se raspada itd. itd.
Ostaje nam samo da se nadamo da ce zaista doci neko posle NG i da ce mu dati bar malo smeka!

Duke

Quote from: * on 12-09-2007, 14:23:19
Ostaje nam samo da se nadamo da ce zaista doci neko posle NG i da ce mu dati bar malo smeka!

:Bog amin  :Bog

*