BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

a fazon je sto dole vidjam jedne te iste likove, dakle ne mogu da kazem-ajd jednom, muka ih naterala  :wink:

Souris

pa i realno ne mozes nikom da zabranis da sedi u tom kaficu jedino da uzmes i polomis ga kad izadje i to je to.....ne znam kad su u srbiji neke peticije i tripovi imali efekta

Wlada

Souris Ти просто нећеш да схватиш поенту.
Не могу да објашњавам шта сам мислио...ко је схватио схватио је.
cvjetic твоје мишљење баш није исто као Souris-ово пошто си у реченици ''Ja cu da blejim,bas me briga sta ovi pricaju!'' исказала оно што и ја мислим, док Souris мисли да ја нападам свакога ко седи у било ком кафићу што није истина

cvjetic

ne,souris tebe nije shvatio sta kazes,ja sam te shvatila..i tacno znam o cemu pricas,i to nema nikakve veze sa sjedenjem u kaficu i ispijanjem kafe,nego sa karakterom... :wink:

Souris

dobro ja sam glup izvanjavam se

cvjetic

Quote from: Souris on 11-10-2007, 16:13:30
dobro ja sam glup izvanjavam se
niko ti nije rekao da si glup,jednostavno smo se nas dvoje shvatili...
nije ni igrackica odmah shvatila na sta je wlada mislio...
nema potrebe da se vrijedjas... :wink:

Al-Jasmina

OK, ali dosta o soc.fenomenu ispijanja kafe gde/kad i za koje pare!

:hm
Ljudi, jedino sto kafic ima a valja jeste stolica i sto da se sedne i prica sa poznanicima i prijateljima!

e sad, kad je lose vreme- popuste zivci i eto pune birtije
ma kako GROZNA kafa i NENORMALNE cene (samim tim) bile
:ohwell:

Wlada

Quote from: Souris on 11-10-2007, 16:13:30
dobro ja sam glup izvanjavam se

То ја нисам рекао  :wink:
Очекујемо студента продекана да се обрати бруцошима, до тада ћемо ширити замисао бојкота, као и његов циљ мада се неће драстично променити стање док се акција ОПЕТ не покрене

Souris

ma nisam se uvredio samo konstatujem :K

igrackica

S, ne ljuti se, opusti se, pa necemo medju sobom da ratujemo!
Civilizovani smo, emancipovani, necemo nikoga motkom da teramo! Moze na lep nacin da pokusa da se ukaze, ako ne ide, ne ide!
Eto sad ce da krene malo zesca akcija, ja cu od ponedeljka, nadam se svakodnevno biti na faxu, pa cemo videti sta moze da se uradi.

Souris

ma de se ljutim opusti se i uzivaj.....veruj mi za neke ljude samo je motka nacin da shvate nesto bezveze se vas 200 cima kad ce i dalje njih 50 da bleji u kaficu i cirka onaj soc sa kafom

Masha

#491
Plakati o bojkotu stoje u vitrini u holu koji vodi ka kulama, tacnije ka kuli A. U vitrini su inace izlozeni pehari, medalje, zahvalnice i tome slicno, a sto su dobili nasi sportisti. Posto brucosi svakako idu na vezbe moraju proci tuda, a kako im je sve novo verujem da je bar 50% njih zraknulo u te vitrine i izmedju ostalog, videlo i te plakate. Cudi me da se nisu raspitali zasto bojkot i da li jos uvek traje, mada ako su videli i neke nebrucose tamo onda su mogli da zakljuce da akcije vise nije u toku. Dakle, vi brucosi koji ste ovde na forumu uputite svoje kolege koji nisu clanovi da se kafic bojkotuje. Ja kada sam poslednji put prolazila pored kafica, nije bilo ljudi i bas sam pomislila kako smo istrajni. Ja cak nisam htela da odem dole i da kupim papirne maramice i zvake, nego sam, kako ona trafika ispred faksa nije radila, otisla do maksija, sta ti je entuzijazam  :K. Molim da mi ga ne ubjate sedenjem u kaficu  :K

Maslacak

polako ljudi, biæe sve ok.
kako god da okrenete, sve dok ima ljudi koji bojkotuju,
promet opada u odnosu na nekada¹nji.
a i to je ne¹to.
a na¹e je i da intenziviramo akciju od naredne nedelje  :~

nemojte biti tako pesimistièni  :cvet

a ako ipak ne uspe - neæe biti do lo¹e akcije
veæ jer nas nije bilo dovoljno kojima je smetalo
i onda tako i treba da bude.

Darker

Nije problem ¹to ima stolica, problem je ¹to je dozvoljeno pu¹enje :wink:
Odavde je i potekla tema o pu¹ionici, pto ispade zaista najveæi problem... Skandalozno je ¹to viðam po kafiæu ljude koji su nas svesrdno podr¾avali u bojkotu, mislimd a  æe se sami prepoznati, pod kojim god izgovorom...
A tkð se sla¾em da mo¾da veæina misli da je bojkot zavr¹en :wink:
Nema potrebe za pesimizmom, ja sam ostavio cigarete, azira æe pu¹iti napolju, dakle najmanje nas je dvojica. ©to je 100% vi¹e nego samo jedan. ¹to znaèi da mo¾emo èudo da napravimo. samo da se aktiviramo od pon-a.


Biæe ovo duga zima :K

stef

 Pokrenite ponovo lepljenje plakata. Ja dolazim za 15 dana, pa cemo do tada smisliti neki ratni plan. puc