BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Duke

Ili da se povucete u WCe u blokovima.

Ma salim se... niko to ne radi...

igrackica

Cak sam i ja dobila flajer danas  :~ :~ :~

olgica

Videla sam flajere, ali i ljude u kaficu.

Gocca

Mozda ce pomoci sto je ova tema na "naslovnici" Portala. Sada ce se prosiriti krug ljudi koji ne posecuju fakultet cesto, ali "snabdevaju" se informacijama ovim putem.
Bravo, Bred!

nasty girl


mikele

Насти читај тему :F

Maslacak

konaèno naslovna strana.

jecapereca


Darker

Ok, bila je naslovna strana i kad je poèeo bojkot, ne mo¾e da visi tamo non-stop :K

Apelovao bih ovim putem na sve ljude koji su podr¾avali bojkot, ili ga i dalje podr¾avaju da se ipak u skladu sa tim uzdr¾e i ne odu u kafiæ, makar ni na cigaretu ili na kaficu jer im se bleji, jer time idu protiv nas, a raèunamo na njih. Neka nam bar javno ka¾u da ne podr¾avaju vi¹e bojkot, niko im neæe zameriti, jer æe makar biti iskreni i neæe nam raditi iza leða...
Hvala

Odnosi se na sve one koji su svojevoljno poptisali peticiju :wink:

pig_am_am

ma sto kaze zvezdana, gde cete bolji nacin naci da ostavite cigarete...

znam,wc-i i nisu neko resenje da se uziva u duvanu... :bljak:
ali kad bolje razmislim...imaju veci stepen higijene!

svaka cast za akciju juce!

Wlada

И опет је данас тамо било људи... И то подоста! Знам да су биле три девојке из прве године...Запамћене су!!! :)

ArUeNaWiThRa

e i ja prepoznah te tri i jos dve, al kafic je bio polu pun,a osim tih pet skoro 100%sam sigurna da nije bilo vise ljudi sa prve god... e bre kolko poblesavis tokom studija da najopustenije ides u taj kafic :shock valjda nas nikad to nece strefiti

e a sto je najgore jednoj devojci od tih sto su bile u kaficu sam juce dala flajer secam se tacno, i jos mi je kao rekla kuul. hnh.  :F

Wlada

Што би рекао мајор Кригер у нашој најгледанијој серији: Они нису записани...Они су за мене отписани!  :K

lukrecija

ok! ubedili ste me. mada retko zalazim u pomenuti kagfiæ sla¾em se sa svim navedenim manama i od sada æu ga zaobilaziti u ¹irokom luku.

no,i fotokopirnica je sramota! namestiti se sred fakulteta i dr¾ati cene koza ministre ...  :hmm

Wlada

lukrecija види ово  :K

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10312.msg153893/topicseen.html#new