BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

aziraphale

hajde kolege, da vas cujem. treba nam interesantan i mastovit predlog. kako da "izbacimo" ljude iz kafica?

pig_am_am

izblamiracemo ih. :K

marer_86

...mozda onaj predlog sa kuvanjem kafe nije los ... :hm

Wlada

Ја практикујем да кад пролазим, гледам у дотичне и мрштим се... Јесте да нико не примећује али до њиховог мозга нема другог пута.

pig_am_am

pa sta ce oni kad su zavisnici od kafica. videcete sad jad dodje zima- nece biti mesta u njemu.

osim...  puc                                       :K

stef

#560
 Aj da se ovde jave svi koji su zainteresovani da dele flajere od iduce nedelje na faksu...Recimo da se podelite u nekoliko grupa pa da delite ispred kafica flajere...Svako kada bi izdvojio bar sat-sat i po vremena, vec bi imalo efekta, cisto da ne dezuraju sami D i Azira...
Jos jedna ideja, prve nedelje novembra, ako i dalje bude neko sedeo u kaficu, slikamo ga, i stavimo na zid srama studenata farmacije...

aziraphale

ne treba kes. stampacu ja, a d mi je doneo neke papire.

pig_am_am

stef  :pljes: za to o fotkama  :K

Goku

Quote from: stef on 17-10-2007, 20:02:27
Aj da se ovde jave svi koji su zainteresovani da dele flajere od iduce nedelje na faksu...Recimo da se podelite u nekoliko grupa pa da delite ispred kafica flajere...Svako kada bi izdvojio bar sat-sat i po vremena, vec bi imalo efekta, cisto da ne dezuraju sami D i Azira...
Jos jedna ideja, prve nedelje novembra, ako i dalje bude neko sedeo u kaficu, slikamo ga, i stavimo na zid srama studenata farmacije...

  Mogu u sredu i èetvrtak popodne  :wink:
  A za slikanje         :pljes:

Wlada

То је то stef !!  :pljes:
На зид срама да висе! И да се зна ко саботира вољу студената

Darker

Quote from: Smrda on 17-10-2007, 00:07:04
a jel skrenuta paznja brucosihima na akciju?

Ma nisu problem bruco¹i, TI DOBRO ZNA© ko je problem :wink:

Smrda

Quote from: Darker on 17-10-2007, 23:08:43
Quote from: Smrda on 17-10-2007, 00:07:04
a jel skrenuta paznja brucosihima na akciju?

Ma nisu problem bruco¹i, TI DOBRO ZNA© ko je problem :wink:
da,da...znam,zato i pitam...
krtica!!!! puc

Frckalica

Ma ne vredi ljudi, neki su toliko bezobzirni, bezobrazni i samozivi da je to za mene iznenadjujuce. Devojke su i pored moje usmene opomene kad sam cula da nameravaju da jedu dole, otisle i najele se i utolile zedj! Ma za neke nema spasa. Ovo sa slikanjem je sjajna fora!

malena

Stavimo kecap na stolice pa ko bude seo bice obelezen ceo dan i tako ga slikamo...  :K

Bred

malena  :K

ja kad sam rekao da treba slikanja-ostali se nisu slozili  :batina :K