BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

neke moje koleginice danas odose dole... ja im kazem za bojkot,a one kazu meni:"ma kakav bojkot vidis da svi sede u tom kaficu" :roll:

ispadosmo mi u manjini...

otisla sam kuci. :ball2:

nasty girl

danas sam prosla pored kafica i moram priznati da sam se veoma iznendila, pun kafic i sto je najgore sve ljudi sa starijih godina...

Wiseguy

Ja takodje danas u menzu, kad ono, imam sta i da vidim, kafic skoro pun, i vidim da su mi sve nepoznate face, ali malo sam se tesio da su ipak kolege brucosi koji su i dalje neobavesteni. Izgleda da ipak nisu.

Mene su terale drugarice sa kojima sam rucao da idemo, i ja im kazem, necemo tu, taj kafic se bojkotuje, a one mi se samo podsmehnuse (prvi put cuju), ali su me ipak poslusale.

Da se malo pohvalim  :smekerica:

Sole

Quote from: nasty girl on 18-10-2007, 15:12:04
danas sam prosla pored kafica i moram priznati da sam se veoma iznendila, pun kafic i sto je najgore sve ljudi sa starijih godina...

i ja sam isto videla!  :wall:
i to sto kazes, nisu brucosi, vec starije kolege...  :hm
nisam mogla da verujem da nekog bojkot ne dotice ili sta vec...
sigurno da nije neobavestenost...  :roll:

Jeca

Treba misliti na to da kad bude zima, nece biti bas puno kolega koji ce postovati taj strajk, jer ne verujem da im je bas stalo da zbog bojkota kafica dobiju upalu pluca napolju, jer kod bakice ne mozemo svi da se zguramo.

Prijatno sam se iznenadila kad sam cula danas iz kafica muziku...i to gasniju... Mozda su se i oni dozvali pametoi  :happy:

Wlada

И такви ће да траже да им парламент издејствује услов!
Кад буду научили да поштују вољу већине онда ће и већина да поштује њих... Само лоше мислим о тим људима!  :namcor

Darker

Ok, svako ima pravo na svoje mi¹ljenje :wink:
samo ne volim licemerje i zabadanje no¾a u leða...
Od slikanja zbog toga nema ni¹ta, zato ¹to po¹tujemo tuðe pravo na svoje mi¹ljenje :wink:
Ali od deljenja i aktivnijeg anga¾ovanja Azire, mene i svih dobrih ljudi mo¾e da bidne sva¹ta :smekerica:

mikele

А данас је било лепо време и могли су да блеје испред факса :namcor
Ма ко хоће нека иде,мени је битно да газда Марко од 1.1.2008 не буде више ту.

Girl

Cekaj, Wlado, otkad je neko samo zato sto je u vecini u pravu? Stav ti nije dobar.
Kad pogledam, ko njih ( one koji sede u kaficu ) tera da tamo sede? Cist inat? Ja ne verujem u to. Vi, stariji, sto nekad, kad vec prepoznate ljude, pridjete lepo njima i pitate ih zbog cega tu sede? Zivo me interesuje sta ce reci. Ne morate samo onima koje poznajete, a brucosi bi vas saslusali, sigurno. Objasnite da se on bojkotuje zbog toga i toga i da treba SVI da se pridrzavaju toga, da bi bojkot uspeo. A ako mislite da nekima ( koje poznajete ) nema svrhe to govoriti, onda vas u stvari, oni nerviraju zbog nekih drugih stvari  :wink:

cvjetic

Girl,da li mislis da mi starije kolege nismo vec radili to sto ti kazes?
nisi dovoljno na ovom faksu da bi mogla da znas po kom mehanizmu ljudi funkcionisu...ovaj faks,i svi na ovom faksu nikad nista za njih nisu uradili,e zasto bi to oni sada radili?eto,to je ta politika...i to ce ti svako reci...pokusaj,pa vidi kakva ce da bude reakcija...

Girl

Pa, da, na to se i odnosila moja posl. recenica u preth. postu...
Koliko god da sam na ovom faksu, imam osecaj kako TREBA funkcionisati...
Ta 'politika' je izgovor najobicniji, prisutan u mnogim sistemima ( gde nema uredjenosti ) i to ne treba nama da bude bilo kakav odgovor na to.
I ja stvarno ne znam - je l' nesto sto je prljavo meni nije prljavo nekom tamo Peri? Ili sto se tice cena, je l' bilo ko hoce svakog dana da trosi puno para na zezalice? Ovde ima nekoga ko je na nekoj funkciji, znam.

cvjetic

ja sad uopste ne shvatam sta zelis da kazes... :hmm

stef


Souris


Maslacak

Ljudi koji tamo sede, sede zato ¹to im ne smeta ¹to je prljavo, i ne smeta im visoka cena... to jest., ne smeta im DOVOLJNO da bi ih to odgovorilo od ideje da proæaskaju i zapale cigaretu...

A mene samo zanima, da li je zaista veæina za bojkot kafiæa?