BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

cvjetic

maslacak,ti tako mislis ili tako objasnjavas ovo sto je girl rekla?

a ja mislim da ipak vecina nije za bojkot...vecinski je jedino kad se uzmu u obzir ljudi koji nikad nisu tamo sjedili,nevezano za bojkot...

malena

E ja jesam za bojkot i pridrzavam se toga,ali ljudi koji se nisu celo leto videli ili sl kad hoce da odu na pice a nema mesta kod bakice,a ne zele da sede po stepenistu sednu u kafic i to mi je jedino realno objasnjenje zasto svi valjda dole sede...  :hmm  :roll:

MiKy

problem je u tome sto masu ljudi bas briga za sve,bitno im je da sednu,naruce kafu,i da je njima ok...nisu spremni da se malo zrtvuju za `bolje sutra`

marer_86

... nije mi i dalje jasno da nekom odgovara da placa zvake 50 din i da pije obicnu kafu za 80 din(ako ne i vise ) ... ako se nekome pije kafa imamo automate i pekaru po dosta povoljnijim cenama i potpuno se slazem da te ljude treba staviti na stub srama jer je to stalna postava koja ide dole ... :wall:
znam da nisam rekao nista novo, ali i dalje me nisu jasni svi ti likovi :wall: :wall: :wall:

Masha

Vidite, kada je akcija pokrenuta znao se cilj - ne sedeti tamo do kraja godine ne bi li Marko pokupio svoj inventar i otisao, a mi dobili pristojan kafic sa pristojnim cenama. Ako je neko znao cilj i podrzao celu pricu na pocetku, vrlo je ruzno (ovo je najblaza varijanta onoga sto mislim) da sada sedi i pijucka kaficu u kaficu koji je, navodno, pristao da bojkotuje. Dakle, taj neko je od starta podrivao akciju. Ja se necu osecati kao ovca ukoliko cela akcija ne uspe jer stojim i stajacu iza onoga sto sam rekla, a oni koji delaju u fazonu - pas rek`o, pas porek`o neka sede tamo, a ja cu ih, s pravom, smatrati ljigavcima.

Souris

#590
ja te u potpunosti podrzavam al nista dok ne bacis bombu.....pa makar i kurton pun vode :pljes:

Al-Jasmina

 :)):
buduci da je i meni milo da sednem negde u toplo, ponekad i inhaliram koju pljugicu, ispricam se i ismejem na mrtvo ime sa dragim ljudima...
A OPET SE UZDRZAVAM I VISIM ko smrznuti chvorak po ledenim radijatorima u holu (sad su sigurno topli), i srkucem Bogom danu kaficu iz automata u koju je neki genije sladokusac ubacio i cokoladu  :happy:

E moram vam reci da sam pocela da na sve to gledam iz vedrijeg ugla... :trfr:
naime, ako nista drugo,
ti ljudi koji konzumiraju tu groznu kafu po svemirskim cenama,
TO CINE SAMI SEBI...
Uostalom, i oni ce kad tad biti gladni i otici do pekarice,
kupiti kiflu i doziveti embargo na ulazu u kafic, (?!)
pa gledati bledo u ostatak drustva koje im je sad nedostupno!
Mislim da im veca kazna od toga i ne treba...?

:nonono:

lane

Стварно је добро питање да ли је уопште већина за бојкот...
Сећам се, као и сви ви, да је на почетку бојкота било јако пуно људи који су се слагали и подржавали све...
А сада ти исти седе у кафићу...  :hmm
Опет, мислим да још увек има довољно људи који су остали на правој страни и верујем да ћемо успети у овоме...  :~
Треба само излепити још плаката да би видели они који не знају, а и да се подсете они који знају (а који се праве да су неупућени)...  :wink:

Џес, потпуно си у праву! :cvet
Сами себе кажњавају!  :K

lycos

drzim se bojkota..i ja i ljudi sa kojima se druzim..nadam se da cemo uspeti...

dirigent

auu , koliko dugo traje ova prica...  :roll:

lane

Па, траје мнооого дуго...
Баш зато треба да се истраје до краја!  :wink:

Girl

To je to, Maslacak!
Da li je uopste vecina za bojkot, i ako nije, zbog cega?
Verovatno se nisu SVI susreli sa strasno prljavim stvarima, a navikli su da dnevno puno trose na zezalice.

AquArius

hehe, na kraju ce krenuti bojkot ljudi koji sede u kaficu.. hihi

Inace, kafic i jeste dobar SAMO za sedenje.
Kad sam prvi put platila cokoladnu bananu 35 dinara (recimo) u istom sam samo i sedela
(a bananicu kupovala na putu do faxa).


Bred

#598
ne, mene interesuje otkad je to zvanicno kafic mesto odredjeno za pusace[da ne kazem pusenje, zbog dvojakog tumacenja :K]?? Zar se i fakultet ne plasi da im bane inspekcija i vidi da se tamo zmarnja ko u pravoj kafani???  :F
Ako pusenje i dalje tamo bude dozvoljeno, od bojkota nema nista. To vam garantujem jer se pusaci ne mogu kontrolisati a da ne zapale[bar velika vecina njih]  :wink:

marer_86

Quote from: AquArius on 19-10-2007, 10:08:46
hehe, na kraju ce krenuti bojkot ljudi koji sede u kaficu.. hihi

Inace, kafic i jeste dobar SAMO za sedenje.
Kad sam prvi put platila cokoladnu bananu 35 dinara (recimo) u istom sam samo i sedela
(a bananicu kupovala na putu do faxa).




fenomenalno receno ... ja bih im inspekciju doveo tamo  :F