BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

*

Quote from: Bred on 19-10-2007, 12:14:41
Zar se i fakultet ne plasi da im bane inspekcija i vidi da se tamo zmarnja ko u pravoj kafani???  :F

Ukoliko upadne inspekcija, kaznu ce placati Marko...

Quote from: Bred on 19-10-2007, 12:14:41
Ako pusenje i dalje tamo bude dozvoljeno, od bojkota nema nista. To vam garantujem jer se pusaci ne mogu kontrolisati a da ne zapale[bar velika vecina njih]  :wink:

Sto znaci da treba da budemo na korak ispred njih i obezbedimo ljudima pusionicu :K

tarantulica

Ne sede tamo pu¹aèi, to je samo lo¹ izgovor...
Ja sam danas srela kolege koji se smrzavaju ispred faxa sa cigarom u ruci  :cvet
Tamo sede oni kojima ne smeta da plaæaju puno za lo¹u uslugu...  :bljak:
Po¹to ne razmi¹ljam tako, ne znam na koji naèin da doprem do njih...  :roll:

Wlada

Ти људи би исто тако могли да купе кафу на аутомату и да седну за неки од столова у мензи и да причају и не раде ништа до миле воље...
Данас је на пример било толико пуно да није буквалмо било места за седење!
Ја не знам да ли неко од тих људи чита ово и да ли посећује форум али могу да им поручим једно,
да образа немају!  :namcor

pig_am_am

znate li da juce nije bilo kafe u automatima?
opljackala su me oba automata,a kofeina se nisam napila... :roll:

kad bolje razmislim,posto vise ne pusim,mogla bih i kafu da prestanem da pijem...tek onda ce mi biti tako svejedno da li kafic drzi marko,pera ili zika.

i sad mi je svejedno,dole necu vise nikad ni da idem.
znam decka koji je zavrsio faks,a nikada u kafic nije seo... pa preziveo  :K

ako oni mene sad pokusavaju da nateraju da kupim kafu tamo,tako sto je nema u automatu - e u inat necu da pijem ni kafu.

a vise nailazim na ljude kojima je tako svejedno sto je bojkot, sta vise, smeta im sto tamo neko bojkotuje, nemaju pojma ni zasto.

verujte. oni jedva cekaju da vide pun kafic i posade guzu.
i mislim da je to - vecina...

...a,mi,dragi moji,mozemo samo na odvikavanje  :K

ipak,necu da sabotiram ovim postom,jer vidim da ste mnogo truda ulozili.
to je samo moj utisak,posto nema sanse,ali nema sanse, da ja ubedim neke koje poznajem da ne sede tamo (neke jesam,al neki se ne daju).

jecapereca

kad se budu otrovali od onih splacina dole, nece vise tamo da zalaze
Ljudi, izdrzite jos samo malo!
Zasto da budete necije ovce za nono3nje!

Bla_bla_blaaaa

Ma koliko mi svi bojkotovali kafic, uvek ce biti onih koji ce tamo ici stalno...Ima dosta ljudi koji vole da bleje u kaficima, a posto nemaju ni jedan drugi u okolini, oni lepo sedu tu, popiju kaficu, popuse cigare i tako... :batina
Ne znam....al svakim danom je tamo sve punije.....

Sole

Quote from: Wlada on 19-10-2007, 15:37:02

Данас је на пример било толико пуно да није буквалмо било места за седење!

:namcor
bas tako!  :box
danas je bilo P R E P U N O !  :hmm
ja stvarno ne znam o cemu se radi...
jos sam se u jednom trenutku zapitala da nisam ja nesto pogresno shvatila ovaj bojkot...  :K
o cemu se radi???  :ninja:

jos sam sanjala kafic nocas...

ArUeNaWiThRa

mislim da ljudima nije frka da sede u kaficu i pljunu tolke pare za sugava kafu, jer razmisljaju garant : aha pa dobro kafa je 80 (ili kolko vec) din, pa to je kao i u vecini kafica..

pogotovu oni koji inace bleju cesto po kaficima...
samo sto je ovo kafic pri faksu, zaista treba da porazmisle za kakvu uslugu daju pare.
treba miting ispred faksa da odrzimo:) sa sve megafonom
ili da nateramo baku da prosiri pekaru

gaga :)

ja nemam nishta protiv kafica.... ne vidim smisao u bojkotu?! :roll:

Sole

Quote from: ArUeNaWiThRa on 19-10-2007, 20:03:38

treba miting ispred faksa da odrzimo:) sa sve megafonom
ili da nateramo baku da prosiri pekaru
:K :116:  za miting, dobra ideja.  :cvet
a sto se bakice tice vec je bilo reci o tome da bi bilo super prosiriti do onog dela sa prozorima, ali ne znam koliko je to bas izvodljivo.  :ohwell:
iz pekarice odmah da banes u racunarski  :smekerica: (ako je ono uopste rc)

mikele

Quote from: gaga :) on 19-10-2007, 20:16:25
ja nemam nishta protiv kafica.... ne vidim smisao u bojkotu?! :roll:
Па могла би мало да прочиташ првих неколико страна ове теме(не мораш све јер се доста тога понавља),па ће ти можда неке ствари бити јасније.Кажем можда!
Али у сваком случају свако има право на избор. :wink:

Masha

Gago, mozda ti se svidja enterijer, mozda ti se dopada kafa, a mozda i, cesto, neoprane case, ali cene ti se, verujem, ne mogu dopadati. Tacno je da su te cene kao u kaficima u gradu, ali bas u tome i jeste kvaka. Ako Marko hoce da mu cene budu kao u kaficima u centru grada, onda mu usluga mora biti na mnoooogo visem nivou, a ako nece da promeni kvalitet onda mora da spusti cene. Marko vec godina ne radi ni jedno ni drugo, tj. radi jedno, a to je da podize cene pa sad ako mi neko kaze da nema razloga za bojkot, onda ja nemam komentar. Mada, mene mnogo vise nerviraju oni koji su bili za bojkot pa u medjuvremenu zaboravili da su akciju podrzali.

Wolhard

Koliko ja vidim od bojkota nema ni "b" kafic je opet pun.Procitao sam na nekom postu da Marku istice ugovor uskoro,sta ako odluci da ga produzi,jer ako bude imao posla kao danas nece se zaliti na zaradu!

Al-Jasmina

Da ne gresimo dusu
gazda Marko ima mnogo sta da ponudi-
pa gde u gradu imate sansu da vam uz kafu neko servira i herpes buduceg akademskog gradjanina?
Pa ta kafa je brend! .blah.

mikele

Quote from: Wolhard on 19-10-2007, 21:50:23
Koliko ja vidim od bojkota nema ni "b" kafic je opet pun.Procitao sam na nekom postu da Marku istice ugovor uskoro,sta ako odluci da ga produzi,jer ako bude imao posla kao danas nece se zaliti na zaradu!
Не може он сам да одлучи да ли ће да продужи уговор,пита се ту и факултет.А колико ја знам Нада има друге планове за тај простор.
Тако да,било бојкота или не,он ће отићи.