BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

mikele

То је неминовно јер људи ''морају'' негде да седну.
А уопште није тренди да се седи по клупицама у холу :wall:

*

Da li se to meni cini, ili kako sad stoji situacija, ima velikih sansi da nam akcija propadne??? :hmm

Wlada

Данас су колеге који су представници спортског друштва ФФ седели у кафићу!!! Да ли се варам или су они потписали онај плакат на коме пише БОЈКОТ

*

Nazalost, jesu potpisali

stef

 nece propasti akcija. Dolazim za manje od nedelju dana, i osvezicu akciju!

*

Onda osvezi i ove iz sportskog :F

cvjetic

Quote from: Wlada on 22-10-2007, 15:38:10
Данас су колеге који су представници спортског друштва ФФ седели у кафићу!!! Да ли се варам или су они потписали онај плакат на коме пише БОЈКОТ
e ti su najgori!!!!i dobila sam dojavu koji su,i ne cudi me uopste,standardno!!!!

igrackica

Stef, imas li neku konkretnu ideju?
Ja sam se smrzavala danas napolju, bukvalno sam se tresla, jos je padala kisa. Ma, sta me briga, svako za sebe odgovara.

stef

 Imam, dogovorio sam se sa Azirom i Darkerom...bice puc

mikele

Quote from: igrackica on 22-10-2007, 16:17:20
Stef, imas li neku konkretnu ideju?
Ja sam se smrzavala danas napolju, bukvalno sam se tresla, jos je padala kisa. Ma, sta me briga, svako za sebe odgovara.
[off]То мало да разбистриш мозак од јако занимљивих вежби[/off] :lol:

Сада назад на тему.Што се тиче ових што су данас седели доле,а из СДФФ су,то је индивидуална ствар сваког појединца,као и свих осталих који седе.Ја не идем,нити ћу.СДФФ је све то подржало,али као што видите,то не значи да појединци неће да седе доле.
А знам ко је то био,а вероватно зна и Штеф,али јбга.

Smrda

ja mislim da bi trebalo da se skupimo,pokupujemo kaficu iz aparata...i preuzmemo ficka na silu... :batina

Wlada

Мислиш да се скупимо па да проради кука и мотика... Као на старим филмовима о доктору Франкенштајну,кад руља са вилама,мочугама,бакљама крене на замак да жари и пали!!!!

ТО!!!!  :djavo

Wiseguy

Ne bih da budem shvacen pogresno, ali kako stvari stoje, cini mi se da se sada vec radi o propaloj stvari. Posecenost se sve vise zahuktava, a vremenske prilike ne obecavaju...

mikele

Quote from: Wiseguy on 22-10-2007, 22:32:18
Ne bih da budem shvacen pogresno, ali kako stvari stoje, cini mi se da se sada vec radi o propaloj stvari. Posecenost se sve vise zahuktava, a vremenske prilike ne obecavaju...
Ма,искрено,моје лично мишљење је да судбина тог ''кафића'' не зависи од нашег бојкота.Нада је обећала да ће по истеку уговора завршити сарадњу са Марком.Бојкот је требао све то да убрза,тј да убза одлазак дотичног господина,али као што видиш неће бити ништа од тога.

Darker

Upravo to, juèe sam delio flajere i reakcije su bile od podsmeha, preko odu¹evljenja, do reakcije jedne devojke koja me je pitala: a izvini, koju mi alternativu nudi¹?
I skroz je u pravu...
Mislim da su flajeri pogre¹na metoda. ne treba mi STUDENTE da obave¹tavamo o bojkotu, nego UPRAVU i PROFESORE!
Tako da nam trebaju plakati...Ipak nisam za odustajanje :wink: