BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvjetic

na pogresnom fakultetu trazite solidarnost...

saschka

..mislim da nije nikakvo chudo da neki ljudi nece da saradjuju,to nije samo nasha karakteristika i moglo se ochekivati,.. ima nas puno i ima nas razlichitih..
..ali, i dalje mislim da treba razgovarati sa Nadom i izlozhiti joj chinjenicu da vecina zheli da promeni stvari u kaficu..
..dogovor sa shtabom je najjachi dogovor.. :wink:

Jeca

Ne vidim nacin da naterate ljude da stoje napolju i smrzavaju se ili came u hodnicima kako bi postovali bojkot. KAda bi postojalo neko drugo mesto gde mozemo da budemo (neki nas klub ili kafic ili...), mnogo bi se lakse sproveo isti.

Mislim da nista drugo ne preostaje, nego potpisati peticiju (to ce svi uraditi)i odneti Nadi, jedino ona tu nesto moze, a strajk i bojkot, tesko...

Slazem se da treba da bude neki poseban odeljak na faxu za pusace, ali ne kao sto je pre bilo na svakom koraku, vec opet neka odvojena prostorija.  :cvet

stef

 ja ne znam gde bi mogli da napravimo tu prostoriju. Ima li neko ideju? Adonis mozda?

igrackica

Ja sam u soku!  a005
Moram vam reci da ljudi koji nemaju veze sa forumom, a studenti su zavrsnih godina, apsolutno ne obracaju paznju na bojkot!
Ja sam se danas osecala kao ruzno pace, koje tera neku svoju pricu, ili pricu grupe ljudi!
Njima je svejedno, oni fakultet ne dozivljavaju kao neko svoje utociste, niti ih zanima da se cimaju za "bolje sutra", jer u taj kafic sednu jednom nedeljno u nekoj pauzi, kad je hladno i kad nema gde drugo da se ode! Nema 'leba od toga, ljudi su jednostavno indiferentni, jednostavno odu tamo da izbleje pola sata i bas ih briga!
Sedeli su i neki meni dragi i vrlo poznati ljudi, ja nisam uspela da im objasnim zasto ja tamo necu, kao da argumenti nisu dovoljno cvrsti!
Ne umem da vam objasnim kako se osecam, nemocno je mozda prava rec. I razumem ih donekle, ja sam se tako osecala dok nisam pocela intenzivinije da razmisljam o bojkotu i tome sta nam donosi! Treba nam neki govornik da sazove malo veci skup i dirne ljude da se malo osveste, ja ne vidim drugo resenje!
Tuzna sam i razocarana...

shumshi

ja sam danas uspela da nagovorim ljude da ne idu tamo, ali zato sto sam dan provela sa dobricama, pa su me slusali...  :happy:

ali pre neki dan su mi neki drugi rekli: bas nas briga...  puc

meni je najgore sto smo takvi, kakvi smo, da nas je onaj covek pobedio, a mrzim da gubim...  a005

cvjetic

e moja igrackice,sjecas se mog ispada prosle nedelje u ovoj temi...eto tako sam se i ja isto osjecala...pa kad te ljudi naprave budalom sto ti tako razmisljas,eto...i onda ne znas ni sta da kazes ni kako da se ponasas...svi sjede tamo,a ti kao kreten napolju pusis,sam sa sobom...

igrackica

Da, bukvalno! Ljudi koje znam 5 godina me gledaju belo!!!
"A, sta, to zbog foruma neces?"
Ja zanemela!  :wall: :wall:
Naravno, neki su odmah razumeli, ali je manji procenat...

Wlada

Другарица треба да ради домаћи из увода у фармацију те је њена група одлучила да домаћи ради у кафићу!
Упитам је: Зашто тамо кад знаш да се бојкотује?
Она одговара: А где ћу друго?
Ја кажем: Па ако већ хоћете на факсу да радите домаћи седите за неки сто у мензи!
Одговор: Ма јесте нисам луда!!
Крај расправе...  :hmm

stef

 ne znam vise... :nonono:

MiKy

mozda bi bilo dovoljno da Nada svrati na forum i iscita ovu temu...nikakva peticija joj ne bi bila potrebna  :hm

Wlada

#671
 :OFF:

........................................................................................Да ли је неко разматрао да пушионица може да буде она мала, одвојена просторија у оквиру мензе где нико не седи а има столова?...

stef

 Kada je izglasana nova Uprava, i oni su rekli da ne zele da budu ovako skupe cene u kaficu, verujem da ce se drzati dogovora, i da ce gazda Marko leteti u januaru...bar neka uteha

Jeca

Volela bih da neko sastavi peticiju (od "nadleznih" da tako nazovem ljude koji se stvarno cimaju oko ovog bojkota) i da je potpisu svi studenti, pa makar i oni koji sede u kaficu i predamo dekanu uz veeeeeeeeeliku molbu da ga od 2008. ne gledamo u kaficu ili vec da nadjemo neki kompromis...mislim da je to jedini nacin da se suprotstavimo.
Drug nacin je inspekcija samo da smislimo za sta......

U zimskom periodu bez Adonisove pomoci da nadje neko "utociste" za studente tesko da ce uspeti bojkot. :ohwell:

Wlada

људи не одговарате на пост а дао сам предлог  :hmm