BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jeca

A sta ce oni koji su nepusaci?  :lol2:

cvjetic

Quote from: Wlada on 24-10-2007, 15:51:01
људи не одговарате на пост а дао сам предлог  :hmm
ja ne znam koja je to prostorija... :hmm

Wlada

Има једна мала просторија у којој стоје 4 стола са столицама: када се уђе у мензу па десно до неких стаклених врата, ту лево су врата те просторије!

stef

 Tu je bila prostorija za profesore koji su jeli u menzi...A trebalo je da se tu napravi novi kafic...tako da ne znam da li moze tu pusionica, jer su cini mi se vec smislili nesto za tu prostoriju. Ali pitacemo...

marer_86

kafe nikad puniji ... ne znam sta da kazem ... :wall:

Wlada

Па мени се чини поприлично пусто,можда чак и запуштано... Питајте обавезно  :roll:

zoe

Радоје Домановић, Мртво море

Ето, препоручујем да се прочита.
И онда ће свима бити јасна ситуација са овим кафићем и много чиме још.

ares

Ne razumem ljude koji ne postuju ovaj bojkot! Kafic je i dalje pun. Kakav je to nacin! :F :F :F :F

Enea

Quote from: stef on 24-10-2007, 15:55:10
Tu je bila prostorija za profesore koji su jeli u menzi...A trebalo je da se tu napravi novi kafic...tako da ne znam da li moze tu pusionica, jer su cini mi se vec smislili nesto za tu prostoriju. Ali pitacemo...

mojne, tamo smiducka.

ja tako ne volim da kupim papirne maramice u pekari. :bljak:

( mnogo sam nesto gadljiva ovih dana, mora da je od temperature )


mikele

Као што неко рече немамо никакву алтернативу за тај кафић,тако да у неку руку и схватам људе који седе тамо.Ја не идем,нити ћу ићи,али неки људи једноставно не могу,а да не кафенишу.А с`обзиром да је бифе Газде Марка једина опција,онда вам је све јасно.Напољу је хладно,код бакице нема места,у ходницима не може да се пуши...
Петицију смо једном већ писали и то је најмањи проблем.Само треба још једном проверити да ли је Нада и даље при ставу да отера газду Марка на крају уговора.Јер нама је то најботније,са или без бојкота.
А када дође неки нови газда(ако уопште дође),онда ћемо водити преговоре са њим,а надам се да можемо убедити Наду да у будућем уговору стави и неки члан који је везан за ограничења у ценама напитака и слично,тј да буду студентске цене.То је сасвим реално.
А газда Марко нека ''крцка'' последње динаре са фармације :batina

_sanja_

ja bas gledam juce, na sve strane se prica o bojkotu a kafic pun... mislim strasno !!  nisam sedela niti cu, ali mi stvarno bude krivo kad vidim ljude koji tamo sede i piju kafu ,a  meni je jedina alternativa biblioteka u pauzi... mislim    :roll:

Bred

ma ne, ovde je pitanje studenstke solidarnosti a toga ocigledno nema. zatim, siguran sam da oni koji dole sede su i na forumu tako da veoma dobro znaju koliko je bitno da se bojkot nastavi. a  marko ce da zgrce lepe pare do januara  :nonono: :F

Darker

Forum je samo sredstvo, bojkot nema veze sa FORUMA©IMA, nego sa STUDENTIMA!
Peticija je pisana u martu/aprilu, mislim da nema potreb opet, ali mogao bi neko od opredstavnika da ode opet kod prof. Kuntiæ ili prof. Kovaèeviæ, da se raspita o planovima, strategiji itd. Da ne rasipamo energiju bzvz i da je ulo¾imo u ne¹to korisno :wink:

AquArius

#688
Jedini koji mogu ovo da razrese su oni profesori koji se bave finansijskim pitanjima na fakultetu.
Setite se i taj gazda Marko placa zakup prostora faksu.
Mi ne znamo koliko, nas ne treba da zanima koliko,
nama je vazno da taj zakup bude takav, da globa nama (u vidu kafe, maramica, sendvica i sl.)
ne bude previsoka, vec prihvatljiva i studentska.

Ima tu mnogo karika u lancu, peticija nije sustina, mozda sredstvo (kao i forum).

I ne, ne treba osudjivati studente koji sede u kaficu, jer sigurno imaju svoje razloge,
opravdane i neopravdane.

Treba naci pravu metu i usmeriti ka njoj.

Wlada

Не осуђујемо њих јер седе тамо већ зато што нису солидарни (солидарност подразумева понекад и жртву да би се постигао циљ)!
Рекао сам 10000 пута, ко не може да стоји за време вежби нека оде у мензу,купи кафу са апарата и шта ће му више!
Као да је простор у кафићу бољи од мензе. Бакице чак могу и радио да појачају