BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

vlada89

Znaci (ja sam inace iz Nish  :K) na svakom faxu u Nishu postoji extra klub - znaci bukvalno su opremljeni maximalno,kao nocni (mislim da zato nemaju nista novo od pribora neophodnih za vezbe i predavanja  :>) ono ima separea, muzika i sl a ovo kod nas je strasno... Izgleda kao neka poslasticara iz II svetskog rata (mozda i pre).. Ne razumem zasto ovim problemom niko ne zeli da se bavi, mozda Marko ucenjuje nekako  :hmm Elem, danas je bio prepun.. tolko o bojkotu.. :namcor

katarina

A ja i dalje verujem u bojkot!

vlada89

Veruj, nada poslednja umire. Uvek ce postojati nekih 15-20% zbog kojih se cini kao i da nema bojkota i onako ima malo mesta dole pa se i ne primeti. I ja bojkotujem takodje ali eto... nema bas nekih naznaka da ce se nesto menjati  :roll:

pig_am_am

...a gazdi ne pada na pamet da se opameti...

katarina

 :nene: mladicu, zelja umire poslednja  :cvet  bar kod mene.
Nastavi bojkot, ne dajte se!

vlada89

Gazda ili je pun para pa tera po svome samo tako ili mu je takav horoskop  :K Devojko, odradicu svoj maximum koliko mogu da pomognem masi nasih starijih izmucnih studenata...  :124:

katarina

Tako je! Nove snage! I dodji na hor!  :cvet

jovana

kolege,ja u potpunosti podrzavam taj bojkot,i bez ove price ne idem dole,jer mi je odvratan i gadan taj kafic,ali ne vidim da ove price OVDE ima nekih velikih pomaka na tom planu! moramo da smislimo neki plan koji deluje u praksi.dzabe se ovde sve polemise do detalja,kad je tamo guzva!!! ova prica mora doci do onih koji o tome odlucuju i koji su u to umesani!!!  :box

Bred

sad mi pade na pamet ideja da npr za deljenje flajera treba svi da se organizujemo upravo da bi oni koji IDU u kafic videli koliko nas se tome protivi??

mikele

Данас је мени лично у деканату потврђено да уговор факултета и садашњег газде истиче крајем јануара(није крај године,већ месец дана дуже) и да садашња управа нема намере да продужава уговор.То је дефинитивно.
Такође је дефинитивно то да ће нови кафић бити на другом месту.За сада факултет има неке идеје где би то могло бити,а мени је речено да и ми,студенти,можемо изнети своје предлоге.

*

Ne verujem da ce ostati nesto za nas od tog kafica...
I opet da nam ostave nesto, bice malo a005

Wlada

Коначно се неко сетио да оде и види конкретно на чему смо!
mikele  :pljes:

Предлог...Где је сада рачунарски центар!  :hm

Bred


*

Quote from: Wlada on 29-10-2007, 17:30:24
Предлог...Где је сада рачунарски центар!  :hm

Quote from: Bred on 29-10-2007, 17:31:07
wlado  :wall:  :nonono:
:116:
I meni se svidja taj prostor :116:  :djavo

salim se...
nastavak diskusija o predlozima za mesto novog kafica je  ovde  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10548.msg158770.html#msg158770)

Darker

Cenovnik u Klubu studenata tehnike(KST-u):


U dnu pi¹e da se piæe slu¾i iskljuèivo èlanovima kluba, ¹to recimo kod nas mo¾e da se pretoèi u studente sa indexom farm.fak. ili slièno...