BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :>
Mnjam espesso svega 40
jos da je Lavazza  :Bog
:>

eh,
ovaj
TO nam TREBA  :wink:

ArUeNaWiThRa

a da mi istampamo taj cenovnik i stavimo na stolove kafica ?mozda se zapitaju ljudi koji sede tamo.ili samo zamenimo cenovnike i placamo po tim cenama  :happy:

Wlada

Чини ми се да ова тема полако замире  :hmm

Al-Jasmina

 :> ne mrachi..
Nije da zamire-
vec sad samo malo strpljenja do januara i ode cika...

:happy:
A nove brige -
gde da bude novi kafic i ko ce da ga drzi?

black_lady

da se ova tema nebi ugasila...
Jedno pitanjce-Hoce li na kraju biti novi kafic ili...?
Posto ja mislim da nam je potreban...

MiKy

kako je zanimljivo sto su sada puniji holovi tacnije radijatori i svi piju kafu iz automata na njima  :ziveli

Weishaupt

Mislim  da uopste nije potrebno da  se nervirate oko toga sto neki papani od nasih kolega stalno vise u bifeu od gazda Marka.Ako neka im, oni i onako nikada nebi stali za opsti interes svih nas, a zakacice sigurno nesto, jer bi prva sanitarna inspekcija zatvorila bife. A uostalom Marko nepere ruke ni posle klonje, a koliko znam i on ponekada sluzi. :ziveli :batina :F  A pametnjakovicima koji sede u kaficu  imam samo da kazem da je Klinika za kozne i polne bolesti u Ulici Dzordza Vasingtona na prvom spratu, jer ce vam sigurno trebati :happy: Srecno uz kaficu sa poklon karminom  :lol2:

bilja_tb

auuu al ga pretera

Enea

@Weishaupt

mislish da nema onih koji ruke ne peru posle vezbi?

na nivou grupe, mozda samo jedan/dvoje nosi sapun..

Weishaupt

#729
To stoji, ali opet, platis i poneses svoje noove prijatelje sa sobom kuci! :K
Nemoj da mislis da sam preterao, vec sam duze na faksu, a i nisam corav pa da nevidim stroku :wink:
A i licno mi je Marko doneo pre par godina caj sa karminom (ko iz filma) na ivici, a kada sam mu rekao, samo je odgovorio, da je sve ok, zasto ja pravim problem?!
To je bila moja zadnja poseta bifeu.Stariji studenti pamte mini epidemiju kod korisnika bifea.Pitajte, pa vidite :ziveli :lol2:

Enea, znas ako, imas i u apoteci gel za pranje ruku, kosta oko 100 kinti, a sapun je jeftiniji.Ja sam licno nosio sapun. A i video sam rezultate kada neko sa takvim rukama pocese sebe po oku, pa ga posle vode na VMA.
O kolektivnoj cistoci necu ovde rarpraljati jer to nije tema, ali to+ gazda Mare = katastrofa  :lol2:

Enea

da znam, imam nekoliko tih antiseptichnih gelova, nego su mi ruke lepljive od njih.

kada sam rekla jedan/dvoje.. mislila sam na sebe samu..

a u rupu od kaficja mislim da ima vecj 3 god da nisam ushla.. i necju!

Weishaupt

ponekada me nervira kada ljudi rezonuju, pa sta to svi rade.Ako nesto svi rade neznaci da bi to tako trebalo.Zar ne?
Kako ce ti neki farmaceuti sutra da prave lekove?Budio iskreni neki od nas zaista nece da peru ruke iako imaju sapun. To je tuzna istina :roll:

pig_am_am

[off] ja jednom nosila sapun na fakultet i napao me tornado da pozajmim sapun.
ne bi me cudilo da su neki oprali i noge. posle je nestao.[/off] :>

Smrda

ajde psustite sapun..back to kafic...
ne mislim da treba ignorisati te koji sede u kaficu,
vec da ih konstantno treba kljucaqti u glavu...
btw,
sta bi sa idejom o stubu srama?
zamrla....?

Darker

Smrle, aj ti tiæu za stub srama, svega ti :1
Da zamrla je ta ideja, mislim da je i bojkot zamro, jednostavno-mislim da bojkot vi¹e nije ni potreban, jer smo dobili ¹ta smo hteli... Od februara imamo novi kafiæ! Taèka...
Jedno od najboljih re¹enja za novi prostor za sada je da se pregradi sada¹nji kafiæ, ali o tom-po tom...