BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Smrda

opet isto..
novi ziro racun...
za kafic,ovaj put...
pa ko koliko moze da da....

aziraphale

moze jos i ovako.

svako donese ponesto od kuce. solju mlevene turske kafe. solju secera, nebitno.

da se dogovorimo samo unapred.

Smrda

moze i to...
ali to se ne da kontrolisati..
a mozda da se stavi neka kutija za priloge...

mada,mislim da je malo preuranjeno sad o tome pricati...
cek da se ratosiljamo ovih...pa cemo lako sami sebi kuvati kafu...
ja cu prva doneti 1kg,ako treba...

tarantulica

Neka svako ubaci 10din u kasicu kad bude uzimao kafu....

I biæe dovoljno... :wink:

Ne treba niko da bude dobri Samariæanin....
Va¾no je da ljudi shvate poentu....

malena

Podrzavam,samo na nekom vidljivom mestu nek budu obavestenja za sve moguce akcije i dolazimo... :loptica

mikele

Ево ја ћу да донесем кафу,пола кила-кило и донећу 50-так пластичних чашица за каву.
Могу и нешто да одштампам,па да копирам,ако треба.
Једино не знам да ли ћу моћи да будем ту са вама јер имам неко брдо обавеза,а највероватније идем на пут у понедељак поподне.Јбга :ohwell: :ohwell:

Bojana 153

Kako ste originalni!!! (ovo me podseti na period kada smo prodavali kokice u skoli... :K )
Koliko sam shvatila, sa ovim pocinjete u ponedeljak? Extra! Samo recite da li da svako od nas donese ponesto od kuce ili cete vi to kupiti, a mi da vam pokrijemo trosak ubacivanjem u kasicu? 


Sad mi se strasno ide na fax i jedva cekam ponedeljak...  :wall:

aziraphale

ponedeljak, utorak - lepimo plakate i delimo flajere

od srede cemo pokusati da se organizujemo za to deljenje kafe. dok ljudi jos malo procuju sta se desava, a i mi da se malo bolje organizujemo.

zabica

mislim da nece biti tsko zapaliti masu na ovako nesto  :K
super, borimo se za bolje sutra  :K

Bojana 153

Quote from: aziraphale on 23-03-2007, 18:13:50
palo mi je na pamet, ali nisam hteo da insistiram, jer novac je uvek skakljiva tema. za sada, o svom trosku mogu da stampam plakate,darker je dao selotejp

:116:  izvinjavam se, morala sam da citiram!

Masa ce se zapaliti 100%, definitivno ne znam nikoga ko je zadovoljan "kaficem"  :roll:

Darker

Quotedruga je da u blizini kafica delimo besplatnu kafu ljudima (neka devojka je danas dala ideju, mnogo joj hvala, ali na zalost ne znam ko je),
Devojka je ®uga :Bog :Bog :Bog :Bog

Prebiæu vas za selotejp :F :F :K :K :K

Dobra je ideja i, mislim, jedino realno re¹enje, da kafiæ doðe u ruke studenata(kao i kopirnica uostalom...)
Verujem da æe biti ljudi voljnih da se prihvate toga...
Akcija se pojaèava ovih dana!!! :loptica :loptica :loptica

sokobiv

Pridruzujem se i ako je potrebna neka pomoc,rado bih se ukljucila.Ljudi sa drugih fakulteta ne veruju kad im pricam o nasem kaficu i cenama u istom.Sramota!

Murakami

E Azira Azira bas si car  :K ....mada si malo i  :gay:  :wink: :) :> :K :PI
Inace provalio sam da onaj majmun iz kafica obicno ide kuci do sest medjutim danas (sada vec juce ) je ostao do 20 do osam !!!
Garant hoce da skida plakate ked svi odu !!! :F :batina
Ja sam za silu i samo za silu  puc
Uzmemo i izbatinamo ga  :batina svaki dan po jednom dok ne shvati da je nepozeljan !!! :djavo
A? Sta kazete?
Ovo je mnogo jeftinija varijanta (opste je poznato da studenti nemaju para :hmm). A da ne pricam o efikasnosti  :luda
Imam jos bolju ideju da ga nateramo da pije onu njegovu kafu dok se ne us...  :stid:

lycos

Quote from: Murakami on 24-03-2007, 01:57:04
Imam jos bolju ideju da ga nateramo da pije onu njegovu kafu dok se ne us...  :stid:
u tom slucaju ugusio bi se od dlaka

philoserbiana

цене у кафићу су страобалне.не идем тамо често,али сваки пут када одем ја се шокнем.ето,тако... :wall: