BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

aziraphale

darker i ja smo razdelili neke flajere koje je kamicak odradio. trebalo bi to ponoviti. imamo lepe zute papire, formata A3, ali sam u manjku vremena zbog ispita. trebace mi pomoc. mogu da napravim flajer i da stampam, ali da to sece i podeli, ako uopste ima NEKOG slobodnijeg u ovom roku.

MiKy

najgore je sto su svi sada u guzvi zbog ispita,zato je mozda najbolje neke radikalnije poteze ostaviti za posle roka... :hmm

Darker

QuoteTo je za jednu veliku instituciju kao fax minorna suma da izdvoji na mesecnom nivou
Dragi dirigente, na¹em faxu je problem i da izdvoji novac za sapun u wc-u :K :wall: :wall: :wall:

Dukica

Khm,khm..evo ja nemam ispita vise  :smekerica:
Da secem i delim?

aziraphale

bilo bi super!
hoces, stvarno?

Dukica

Па хоћу... :stid:
што не би?
мојне да кренем да се преиспитујем
још ћу и одустати... :K

Bred

jesi sigurna dukice? :K

cvjetic

Dukica se vec prihvatila posla! Svaka cast!  :pljes: :pljes:

MiKy

svaka cast Dukice  :Bog  :cvet
a kakva je situacija u kaficu? ima li posetilaca?

Roben

данас сам прошо поред кафића и само је један сто био заузет
изгледа да бојкот напредује

cvjetic

samo tako! puc  nadam se da ce veceras na sastanku nesto zvanicno da se odluci!

Ajvi

Quote from: MiKy on 02-04-2007, 11:10:43
a kakva je situacija u kaficu? ima li posetilaca?
Meni se cini da je nas bojkot postao ozbiljan. Niko ne sedi u kaficu.  :happy:
Jedino, se ponekad desi da, kad se valjda zavrsi neko dobro poseceno predavanje, recimo u amf.1 nesto svi nagrnu u kafic.. Sigurno da ima neobavestenih ljudi, koji ne znaju za bojkot, ili ih to ne zanima..  :F  Pa ako u to vreme prodjete pored kafica mozete da se iznenadite  :shock
U svakom slucaju odradili smo veliki deo posla..  :pljes:
Svi za bojkot!!!  :~

mikele

Ајде да поновим оно што је већ написано у оној другој теми(заједничка тема и за кафић и за копирницу).
Донета је одлука да се бојкот наставља,да се настави са лепљењем плаката који ће сада имати потпис председника парламента и печат СДФФ,тако да их стари господин не сме скидати.Такође је донета одлука да се крене са петицијом,можда чак данас или евентуално сутра.
Све бих вас замолио да потпишете ту петицију и да што више људи анимирате да и они потпишу ту петицију јер само тако ће цела ова акција имати легитимитет и подршку студената.И само на тај начин можемо да докажемо новом руководству да су сви студенти за то(или скоро сви).
Надам се да ће бити написано на форуму када тачно креће та петиција.

aziraphale

od sutra (sreda 03.april) ce krenuti peticija.
cekam darkera da se vrati sa ispita da se konkretno dogovorimo.
bice i novih plakata. (sad stampam jedan, fotokopiracu kasnije jos)

pozdrav svima, pa se vidimo sutra u holu.

Al-Jasmina

..uz dragi i nepresusni automat :happy: