BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

cvjetic

boze,azira,kakav si ti kralj!! :Bog :Bog

aziraphale

#136
ajd ovako.
potpisi su potrebni, brzo i u velikom broju.

posto je X grupa sa cetvrte godine skoro cela potpisala peticiju (ovom prilikom pozdravljam pomenutu bulumentu ludaka), palo mi je na pamet da nadjemo po jednog iz svake grupe, da peticiju proseta medju svojim kolegama i namakne sto je vise moguce potpisa. pitati i asistente i tehnicare i profesore, naravno.

ima li zainteresovanih pomagaca za sutra, mozda?

p.s. moram da pohvalim besno pile za entuzijazam i pomoc u danasnjem cimanju ljudi za rukav "ej, tebe znam, hoces li da potpises peticiju?" sta ti sarm :)

Sole

danas sam bila do faxa oko pola 12 i nisam se potpisala jer nisam znala gde je peticija i sad cu ziva da se pojedem, a sutra konacno idem kuci, pa ne mogu nikako ni tad! bas bezveze, valjda ce duze potrajati, pa da se i ja potpisem. PODRZAVAM VAS U POTPUNOSTI!!! ;-) :loptica :igra: :loptica

Darker

Ja se izvinjavam, biæu neaktivan do posle uskrsa... Uskrslo, ovaj, iskrslo mi ne¹to:-)

aziraphale

sto se izvinjavas, zar mi nisi danas najavio?

Darker

Ma ne tebi-puæanstvu se izvinjavam;-)

mikele

Где ће данас бити то потписивање? :hmm
Ја сада идем до факса па бих потписао то,а вероватно бих навуко још пар људи.

Roben

мислим да је у рачунарском центру :hmm
нека неко потврди

zabica

ja danas nemam vezbe i nista, ali sam voljna daa posle praznike, u poedeljak prodjem sa peticijom kroz onaj deo prve godine koji bude prisutan!
azira, bilo bi lepo da mi odvojis par onih papira i ostavis u RC-u pa cu ih uzeti u pon., ok?
prvaci su raspolozeni za ovo :wink:

stef

 Bilo bi lepo da animirate prvake da ne idu u kafic, jer njih najcesce vidjam tamo...
Rekao sam obezbedjenu da obaveste gospodina da ne sme vise da cepa plakate, i oni su rekli da ce uciniti sve sto je u njihovoj moci, da ga u tome sprece. puc

mikele

Данас је потписало баш доста људи.Мислим да нас има преко 400,тако да није лоше.А после празника ће бити још боље.
Само да овако наставимо. :pljes:
Е Штеф добро ти је то пало на памет,само да видимо да ли ће ови из обезбеђења то и да ураде. :hmm

Al-Jasmina

ali to su mu ortaci?  :hmm

mikele

Quote from: Al-Jasmina on 05-04-2007, 13:20:21
ali to su mu ortaci?  :hmm
Тим боље.Нека му кажу да једноставно не сме то да ради.А пошто су му ортаци,боље би му било да их послуша. :ninja:

Dukica

Поприличан број потписа је скупљен до сада...
Мис'им да је око 420 човека.. :K
Ал ми и даље није јасно, шта ће бити
са човеком што их цепа...
У 2 туре их је данас исцепао..
и оверене и неоверене...

Елем, шта и кад се скупе потписи? :hmm

aziraphale

izvestaj za dan 5. april

juce je skupljeno 66 potpisa.

danas sam krenuo na faks sa zeljom da se vratim kuci posle 100tog. potajno sam se nadao brojci od 200 potpisa. na kraju sam izbrojao 317. sve skupa 383. maslacak mi je maznuo jedan list (ne vracaj mi bez svih 24 potpisa!), sto ce reci preko 400. za jedan dan i jedno popodne, uopste nije lose. tri lista za potpisivanje su ostavljena u Racunarskom centru, ali ne ocekujem da ce to biti danas gotovo.

gazda marko je danas cepao plakate mahnitom brzinom, cini mi se da je jedan preziveo citavih 3 minuta po postavljanju. i to je najveci problem. ako on ide za nama, mi ne stizemo da objavimo nas naum. cekam neko kreativno resenje (za sada su plakati postali zvanican proglas uz stefov potpis i pecate sportskog drustva i, ako se ne varam, fid-a).

u sportskom drustvu su mi rekli da ce videti da naredne nedelje pomognu sa jednim stolom, koji bismo postavili u hol, i nekim ko bi dezurao za njim. trebace jos par ljudi da animiraju ostale kolege.

trebalo bi obavestiti i zaposlene po institutima (profesori, asistenti...) da su vise nego dobrodosli da se prikljuce. za sada su peticiju potpisali: jedan profesor, tri asistenta i dva tehnicara. i oni ce biti na dobitku, ako studenti na kraju dobiju svoj kafic.

na kraju, jedna danasnja anegdota.
dodjem na fakultet, vidim da jos uvek nema mnogo ljudi i odlucim se da calabrcnem nesto u pekarici. burek i jogurt su bili jedino sto sam prihvatao jutros. udjem, kulturno kazem sta zelim, kad odjednom napadi finoce zaposlenih "hoces jogurt? e uzmi ovaj, taj ti je bolji". zahvalim se, sednem. "jel dobar burek? nista ne fali?". i dalje u cudu "jeste, sve je ok, hvala". izadjem na kraju "prijatno!", ja odgovorim. dodjem posle dva sata da uzmem neki sok za dukicu tek me saceka gazdarica nevena "je li sine, jesi li ti taj sto organizuje taj bojkot kafica?", klimnem potvrdno, tek ce zena meni, kroz osmeh "necete valjda i teta nevenu da zatvarate?".