BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

malena

E super Katarina sto ces doneti paj papir pa cemo se svi potpisati,koji nismo... :loptica

maxy

Juce je dosta ljudi potpisalo peticiju i ja sam :wave:
Na vezbama u mojoj grupi je bio papir i cela grupa se potpisala oko 30 ljudi, a videla sam da se ljudi potpisuju i ispred faksa
Imam jos jedan predlog za ovu akciju,a to je da se produzi radno vreme skriptarnice,ljudi koji imaju rano ispit,a nemaju ispitnu prijavu,uvek moraju cekati do 11,15h da se onaj cikica pojavi,pa guzve kada se semestar overava...

katarina

Maxy, ako imas ormarce, napravi unutra zalihe svega sto ti je potrebno...tako sam ja uradila jos u prvoj godini, tako da vise ne mislim na guzve kad je obnova semestra ili upis godine. Isto i sa prijavama  :cvet

Blesava*



Ја нисам потписала,па хоће ли бити прилике и после празника?  :roll: Могао би неко да пусти тај листић за потписивање и кроз другу годину у уторак,тада имамо предавања..

Quote from: katarina on 06-04-2007, 12:45:21
Maxy, ako imas ormarce, napravi unutra zalihe svega sto ti je potrebno...tako sam ja uradila jos u prvoj godini, tako da vise ne mislim na guzve kad je obnova semestra ili upis godine. Isto i sa prijavama  :cvet

А шта са онима који немају ормарић?   Таквих сигурно има више..

Pedja

Potpisao, medju prvima   8)

katarina

Pa najbolje da se neko iz DRUGE GODINE javi onda Darkeru u RC u utorak i uzme listic za potpise.

QuoteА шта са онима који немају ормарић?   Таквих сигурно има више..

Pa dobicete, vremenom...  :cvet
salim se, kom mene u ormaricu je trenutno ja mislim 4 osobe...nije neophodno da samo po dvoje koristi 1 ormaric. Uortacite se nekako...

mikele

Видећемо да некако организујемо сто у холу па да се тамо потписује петиција.Тако ће скоро сви видети.
Штеф надам се да је то изводљиво :hmm

Darker

Mislim da nije, ali dobro... Mo¾emo da pitamo opet...

wolfeitzckie

Свака част за иницијативу, јел мож' да се потпише у уторак?

Smrda

a da nalepimo plakat na kome pise da je peticija u RC?
to moze...a?

wolfeitzckie

To, претпостављам значи да може да се потпише у рц-у всаки дан?

Smrda

pa ja ne znam gde je sad peticija..ali mislim da moze u RCu svaki dan..ili bar tamo znaju kod koga je fascikla..

jecapereca

ja sam svoju duznost obavila i potpisala peticiju sa jos par koleginica

Darker

Katarina i ja smo imali jutros bliski susret sa èika Markom.Poskidao je i besno iscepao sve plakate sa peèatom i potpisom studenstke organizacije,koje smo nas dvoje izlepili, vidno ljut. "Izazivam ga, bezobrazan sam, itd..."
Rekao sam mu da je on bezobrazan sa cenama...da ¾elimo duplo manje cene, na ¹ta se on ironièno nasmejao. "Pa to samo studenti da dr¾e", na ¹ta sam ja rekao mda nam to i jeste cilj, onda je isp:::eo i rekao kako mu je jasno da ja radim za iskljuèivbo svoj interes, jer hoæu ja da dr¾im taj kafiæ...
Bilo mi ¾ao lika na neki naèin ali,"valjda vam je jafno, da ovo znaèi rat!":-)

katarina

Ma i meni ga bilo zao...sav se tresao od besa...bas se iznervirao... ALI ME NERVIRA! Kako ne shvata da time nista nece postici! "Jeste vi normalni...unistavate mi FIRMU!" Ma meni je posle onog jutros dao jos vise snage i volje da stvarno istrajemo u ovome! Covek uopste ne ume kulturno da razgovara, samo se dere...to me uzasno nervira kod njega, kod ljudi uopste. Nista se ne moze silom, pa ni ovo! Nek snizi cene 30%, i nek peva. Bas je nekulturan!