BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

stef

 Meni...bicu u organizaciji od 11h.

MiKy

danas nije nilo zive duse u kaficu...pozitivno :cvet

Bred


mikele

Искрено очекивао сам више потписа,али добро,није ни ово лоше.
:pljes: :pljes: :pljes: За све који су се потрудили да се све то одради.
А ови што нису потписали... :F

Enea

Mikele, hej pa svi su potpisali... ne samo studenti.. eh ti bi da spenkujes nekog asistenta,a?

lol

Daca

Ja se unapred izvinjavam,nisam imala pojma za taj papir,kao ni cela moja grupa!Nema me par dana na netu-i svasta propustim!A sigurna sam da bismo svi potpisali!Bas mi je krivo!Sorry,sorry,sorry! :(  :(  :(

katarina

Ne, ne, Daco, nema sad "Izvinite, nisam znala!" :) sad moras da odradis drustveno koristan rad  :K   :cvet :cvet :cvet

marer_86

ljudi ali ne mogu da verujem .... svaki put kada prodjem pored kafica vidim da uvek nekoga ima ... il smo mi ludi ili nas neko da prostite j**e u zdrav mozak :wall: :wall:

Ajvi


mozda cika vlasnik kafica dovodi ljude tu da sede (placa ih k'o statiste), da mu pos'o ne bi prop'o..  :lol:  ziveo nas bojkot!!!  :V

marer_86

Quote from: Darker on 12-04-2007, 07:33:14

Evo kako je izgledala vitrina posle molerskih radova :K

Juèe sam u rc-u sakupio oko 60 poptisa, koliko znam imamo ih preko 500...Ja sam za to da ostane peticija barem do petka...

ljudi priznajem da nisam citao redovno temu ali ... posle svega mogu samo ovo da prozborim

VOJME OCA... :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

Loptica

 :>  :>  :>  :>  :> Ja nisam bila par dana na faxu i uopste nisam u toku, nisam znala da je taj covek tolika budala...

josefina87

Quote from: marer_86 on 18-04-2007, 17:07:10
ljudi ali ne mogu da verujem .... svaki put kada prodjem pored kafica vidim da uvek nekoga ima ... il smo mi ludi ili nas neko da prostite j**e u zdrav mozak :wall: :wall:
i ja sam par puta videla ljude koji sede(i iskreno rekla bih da je neko od na¹ih)
nisam ni ja bila ba¹ dugo na faxu,pa se nisam potpisala..
veliko sorry,mada ako ostane papir jos koji dan..voljna da ispunim svoju studentsku du¾nost! :>

philoserbiana

боље кафа са аутомата него  :face:

Bred

Ne, gotov je, nema ljudi uopste ili ih ima zanemarljivo malo...

MiKy

bakica ne skida osmeh sa lica ne stize da dise od posla ...preotela je Maretu sve musterije  :K