BOJKOT KAFIÆA

Started by aziraphale, 22-03-2007, 13:11:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Bred


marer_86

Quote from: philoserbiana on 19-04-2007, 06:48:35
боље кафа са аутомата него  :face:

nego sta ... sistem je lak ubacis 30 dindzi u automat (koji sada inace vraca kusur) i dobijes ekspresno kafu sa puno mleka  :> :> :> :124: :124:   :K :K

mikele

Матори је пуко скроз,што се дало видети из његовог наступа када је причао са нама из СД и студентске организације,тако да нам за сада бојкот иде по плану. :pljes:
А то да ли по неко седи тамо или не,није ни толико битно.Битно је да велика,али велика већина људи не иде више код њега,а изузетци ће увек постојати. :batina
Још само Нада да уради нешто по том питању и све би онда било ''онако у савршеном'' стању. :K

Masha

Ja sam tek pre neki dan saznala da je utomat poceo da vraca kusur. Bas je zlatan  :cvet

Blesava*


Е баш би било лепо да се коначно нешто и уради  и да добијемо нову кафану 

  :b7: :b7:  :PI  :PI  :~  :~

Bred

[off] mislim da automat vraca kusur do 30din[/off]

pereca

Ma nema veze i da ne vrati kusur, bar je ljubazan, primi narudzbinu, lepo cuti, brzo usluzi, da mi tacno ono sto trazim... zasluzio je baksis.

Smrda

Quote from: pereca on 22-04-2007, 21:20:30
Ma nema veze i da ne vrati kusur, bar je ljubazan, primi narudzbinu, lepo cuti, brzo usluzi, da mi tacno ono sto trazim... zasluzio je baksis.
i pritom ne mirishi.....

Bred

Quote from: pereca on 22-04-2007, 21:20:30
Ma nema veze i da ne vrati kusur, bar je ljubazan, primi narudzbinu, lepo cuti, brzo usluzi, da mi tacno ono sto trazim... zasluzio je baksis.

:pljes: :pljes: :pljes:

lycos

aparati su zakon-kod chike je guarana 100 kinti,a ovde 60! :K :K :K

shiky

#265
Quote from: pereca on 22-04-2007, 21:20:30
Ma nema veze i da ne vrati kusur, bar je ljubazan, primi narudzbinu, lepo cuti, brzo usluzi, da mi tacno ono sto trazim... zasluzio je baksis.
:> :>
London bridge is falling down,faling down,faling down,u nasem slucaju kafic.Ma oduvacemo ga!Oduvacu ti i srusiti kafic,rece vuk. Pa uvek mu ostaje moleraj...
<a href="http://plugin.smileycentral.com/http%253A%252F%252Fwww.smileycentral.com%252F%253Fpartner%253DZSzeb008%255FZNfox000%2526i%253D28%252F28%255F2%255F10%2526feat%253Dprof/page.html" target="_blank">SmileyCentral.com" border="0




Sole

ali, meni i dalje nije jasno kako neki ljudi sede tamo jos uvek! :ball2:
mislim, znam da svi ne misle isto, ali valjda bi bar studenti medjusobno trebalo da se sloze...ne znam.
danas prodjem, a u nazovi klubu bar su 2 stola bila puna! :batina
necu da komentarisem pogled na ona peciva, fuj! a005
ja verujem da ce se na kraju biti ok i da cemo dobiti konacno lep klub!  :V

mikele

Увек ће се наћи неко ко ће да седи тамо,тако да ме то не брине.
Ја сам хоћу да нагласим да ово морамо да решимо до почетка следеће школске године,тј до октобра јер кад крену кише,много више људи ће сести доле код Марка јер неће имати другог избора.Мислите о томе.
Само да прође медицинијада и ја свим силама ударам на газду Марка. :batina

Ajvi


Joj, pre neki dan sam bila na stomatoloskom, sto oni imaju ficka..  10+
Hocemo i mi takav.. a005

Smrda

Quote from: Ajvi on 24-04-2007, 20:15:12
Ovaj text ili link ne mozete videti sve dok se ne registrujete ili postignete potreban broj poruka.Joj, pre neki dan sam bila na stomatoloskom, sto oni imaju ficka..  10+
Hocemo i mi takav.. a005
izvini,ali ni njihove cene nisu bolje...
niti su cistiji...
znam iz iskustva,
a sem toga...to je kafic koji radi noramalno kao i svaki drugi...a ne samo fakultetski...
nije bas da bi mu dala 10 +
bolji od naseg jeste...mozda...7