Palma i TV chat

Started by Masha, 11-06-2006, 11:57:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Masha

Ovo ce mozda biti  :OFF, ali moram da vas pitam, a inspirisao me je Darker pricom o zagluplivanju, da li vi mozete da verujete da postoji toliko judi koji noc provode tako sto na tu TV Palmu salju onoliki broj sms-ova! Mislim, ja prosto ne mogu da smestim u glavu toliku ogranicenost i, bicu gruba, primitivizam. Mislim na sta lice te poruke, kakva im je sadrzina i koliku su nepismene to je strasno! Mutirajte jednom tv i samo citajte poruke i sve ce vam biti jasno!

Darker

Sve mi je jasno :> :> :> :>
Tim ljudima treba forum, ne znam odakle im tolike pare... A nisi videle poruke svojevremeno na mostu posle 1 ujutru :> :> :> :>
Btw, posle evrovizije su na palmi pu¹tali Lordi, respect! :Bog :Bog :Bog
hahahahahahahahahhahaha

cvjetic

Quote from: Darker on 11-06-2006, 16:25:13
Sve mi je jasno :> :> :> :>
Tim ljudima treba forum, ne znam odakle im tolike pare... A nisi videle poruke svojevremeno na mostu posle 1 ujutru :> :> :> :>
Btw, posle evrovizije su na palmi pu¹tali Lordi, respect! :Bog :Bog :Bog
hahahahahahahahahhahaha
slazem se,krajnja patetika na takve gluposti trositi tolike pare,bolje da idu u kafanu!a lorde su pustali radi komercijale,a ne ljubavi!a sva nova narodna je cista komerijala,mislim bmw,sponzoruse,bunde itd.ja sam za narodnake,ali stare dobre,ne ovakvo sranje!

AquArius

Ti ljudi imaju foruma koliko hoces!!

Ali im ne ide. Ni tamo, ni 'vamo.
Svi se vec tu znaju!

Blesava*


Ma Palma nije nista...Poslusajte nekad Hit dana na radio Kosavi svaki radni dan od 10h ( uglavnom ) pa cete videti kakvi sve ljudski mozgovi postoje...  :shock  :shock
Bar ce vas posteno nasmejati.... :>  :>


Vampire 666

...ljutski mozgovi...a ja mislio da imaju vakum u glavi...

Jeca

Quote from: Blesava* on 17-06-2006, 09:18:38

Ma Palma nije nista...Poslusajte nekad Hit dana na radio Kosavi svaki radni dan od 10h ( uglavnom ) pa cete videti kakvi sve ljudski mozgovi postoje... :shock :shock
Bar ce vas posteno nasmejati.... :> :>




AHahahahha...............onaj lik sto ne moze da nadje neku devojku za stalno i onaj Kale gospodar vremena ili kako bese...

E toplo preporucujem da slusate te price....onaj Vlada, svaka mu cast kako mu samo padaju na pamet onakve ideje ....


A narodnjaci..za  i protiv....pa ja ih stvarno nisam slusala......do letovanja u Turskoj prosle godine kad sam pocela da ih ucim.... i sad mi ne smeta, bilo da su narodnjaci, bilo da je house...vazno mi je u kakvom sam drustvu i da mogu da se opustim i uzivam :)

lijepa bosanka

Pa zar se jo¹ raspravlja o ovoj temi?!!

Blesava*

Da da, onaj Pedja, lik koji trazi devojku koju ce da ozeni,a nesto mu ne ide, onaj Kale expert za automobile koji jednom za malo da dobije karte za letovanje na Panonskom moru ( :`?   :roll:  :`?  :roll:  :`? ).... I tako...ima ih raznih...Neki koji misli da je Crnogorsko more najlepse.... :shock  :roll:   :shock  Hahahaha...strasno....   :>

vladimir

Quote from: Blesava* on 18-06-2006, 09:44:41
Da da, onaj Pedja, lik koji trazi devojku koju ce da ozeni,a nesto mu ne ide

Pedja sa Zvezdare? :lol:

Blesava*

 Da , mislim da je odatle...  :> Je l da da je lik ?  :>

vladimir

Стварно је краљ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Мало је ретард, али шта да радиш!МАда, скоро сам га слушао и, искрено, мало ме је сморио-ваљда га прерастам, шта већ... :confused:

Bred

Ja vec skoro 2 godine, maltene otkako sma u Bgu pratim Palmu pre svega zbog muzike koju pustaju. Pre su samo isli narodjaci i malo strane a sada je mesovito mada mi se ne svidja na sta to sad licim,m islim na pre svega to da ne ispunjavaju muzicke zeljei da im je muzika  bzvz. Da li bih potrosio 30din namuzicku zelju? Hmm, ranije sam mislio ni u ludom besu ali sad-mozda. A da chatujem preko tako skupih sms poruka mi ne pada na pamet!

Zemunac

vratim se sad gajbi,pustim tv kad ono na palmi  " 200 na sat  uuuu ukrivinu,  200 na sat obozavam tu brzinu......."   exxxtra   :K    ljuljaj, ljuljaj   :V :V :V :V

Blesava*

Пеђица са Кошаве мало почиње и да смара...Али се зато увек јављају нови интересантни ликови пуни неких идеја...и незнања.. :lol2: