Novi zadaci za novog dekana

Started by Bred, 23-03-2007, 10:48:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

schonne

ne nego cu prvo da se spremam psihicki da im zazvonim na bilo koj institut, pa kad mi otvore onda cu da im se izvinjavam sto sam ih podigao sa mekane stolice, pa da ih zamolim da mi odrede termin sledece godine kad mogu da me prime i da me saslusaju 2 min. ma idi bre.
ljudi se bre dogovaraju sa profesorima na dr. fakultetima kad ce da polazu, pa odlazu ispite za par dana i svasta nesto sto ne pise u zakonu a ova gospoda se uhvatila ustava i zakona kao da smo na pravnom fakultetu.

Bred

Quoteljudi se bre dogovaraju sa profesorima na dr. fakultetima kad ce da polazu, pa odlazu ispite za par dana ..
ovo je tacno.

mikele

То је тачно,али само за факултете који имају по 20 студената по години(као што је ПМФ и слични).
А на медицини и стоматологији није тако,а о правном и економском и да не причам.

Bred


zoe

E a ja bas htela da pitam Shonneta, koji on to fakultet studira?

Mislim, ja bih bas poludela da se meni takve stvari desavaju na ovom mom faksu u Kumodrazu... I jos da moram da pribegavam alarmiranju zute stampe, bojkotovanju nastave koja postoji zato sto meni treba da koristi... pa jos da moram da znam trzisnu cenu benzina i u skladu sa tim trazim donosenje amandmana na zakon o visokom obrazovanju! :ninja: A to sto si naveo da su ti studentski predstavnici ljigave ulizice je potpuno neshvatljivo! Kap u prepunoj casi! :bljak: Ovde na farmaciji je bas super! Mozes i drugim ljudima sa tvog faksa da kazes da se malo ukljuce na ovaj nas forum... Mi smo uspeli dosta toga da poboljsamo i unapredimo, a neke stvari koje nikad nisu postojale - da stvorimo i pokrenemo!

:>

***

Sta ono jos htedoh reci... Uvek je moguce razgovarati! Vazno je upotrebiti prave reci! Prave reci uvek postoje, samo je pitanje licne vestine da li cemo uspeti i da ih pronadjemo! :wink:

Al-Jasmina

Zar Schonne nije sa Farmacije? :>

yeca

Quoteljudi se bre dogovaraju sa profesorima na dr. fakultetima kad ce da polazu, pa odlazu ispite za par dana
pa boga mi, ima ovoga na ekonomiji i te kako!
studenti spremaju ispit i veæ znaju da taj profesor uvek odla¾e, samo je pitanje koliko dana!
evo danas mi drugarica pola¾e nacionalnu ekonomiju i trebala je juèe - ona odgovara danas, smorila se jer je do sad uvek bilo po 5-6 dana fore! tako da...

schonne

znas sta zoe, ja znam da je mnogima lepo na ,,tvom" faxu jer ste se bas lepo udruzili
Quotestudentski predstavnici ljigave ulizice
i da nista ne radite za opste dobro svih studenata, i da lazete. bilo je reci o dodatnom roku jos dok je darko bio dekan pa je tada bilo e nemojte sada,(odnosno necemo da se zameramo darku), cekamo novog dekana pa cemo onda (sada necemo da se zameramo novom dekanu).
sto se mene tice mogu da ti kazem da sam po svojoj proceni mnogo svestranija licnost od tebe jer se razumem i u trzisnu ekonomiju i u pravo i u farmaciju i radim i studiram i nisam digo glavu da zamisljam nekog g-dina farmaceuta i ako jos nisam zavrsio fax. i bicu bolji farmaceut od svih vas sto su vam ocevi sponzori fakulteta, sto ste stipendisti farmaceutskih kompanija, sto ste iz beograda pa polazete ispite na mucku, sto kolokvirate vezbe putem telefonskog poziva i ako to niste zasluzili.
QuoteMi smo uspeli dosta toga da poboljsamo i unapredimo, a neke stvari koje nikad nisu postojale - da stvorimo i pokrenemo!
kao sto vidis mnogo toga ja znam. a kad bi ti bila na ,,mom" fakultetu siguran sam da nebi bila nezadovoljna.

Al-Jasmina

 :police:
Bez vredjanja jer nema veze sa temom!!!!!! (a ni mozgom)
:OFF

Molila bih clanove da se obuzdaju od navodjenja generalnih predrasuda
poput nekih koje su navedene u postu iznad-
diskriminacije/mucki i podele na one iz BG-a i one koji nisu iz BG-a


hvala



Darker

ali ali... a005
Ja hoæu ba¹ da napljujem nekog koga ne znam, za¹to mi to ne dozvoljavate? a005
Schone, pri onom teroristièkom napadu na fax, je l' mo¾emo da upotrebimo bombe sa exerima da ¹to vi¹e i studenata pogine? :116: :116: :siza: :siza:

Care :Bog :Bog

Adonis_Vernalis

Ako sam dobro shvatio, posto je naziv teme "Novi zadaci za novoga dekana", novi zadatak novog dekana ce biti da preduzme opseznu kontraobavestajnu akciju i spreci eventualni teroristicki napad bombama ekserusama?

stef

@Schone: Upravo dokazujes da si ogranicen a ne svestran, jer prelako sudis o ljudima koje ne poznajes,prelako sudis o situaciji koju NE poznajes. NIJE tacno da nismo trazili dodatni rok, pravili smo strajk, blokirali predavanja, i obavestili medije, pa su opet na NNV glasali protiv dodatnog roka. Spusti loptu, znam da si ogorcen situacijom na fakultetu. A malo si se preracunao za Zoe...

zoe

Shonne - idol mladih! Covece, car si! :> :Bog

Unesi malo konstruktivizma u ono sto radis, o cemu govoris, o cemu razmisljas... i zivot ce ti biti lepsi, fakultet laksi, i bices super farmaceut! Ne sumnjam ni najmanje! :) Zao mi je samo kad vidim da je neko toliko ogorcen! :cvet


Adonis_Vernalis

Zelim Schonneta da vidim, kada bude blagoizvoleo doci na Kumodraz Republiku, da svrne na FGNZ. Pa pozvoni i ja blagoizvolim guzice dici iz blagodeti raspadnute stolice da mu dveri Instituta otvorim (mozda mu cak i Cedevitu napravim), pa da popricamo oci u oci o skotovima i andjelima...

Mnogo koji gad-smrad-profa, skoro svaki, u svoj posao ulaze celog sebe. I zivi u ubedjenju da je ulog pravi, jer je kocka prava. Svako od nas nekakva leba jede i mirno spava, misleci da pravo cini. I mnogo cija deca pate za svojom mamom ili tatom, zato sto necija druga deca nesto drugo hoce. Udzbenika i fine literature, i ucila i uslova za rad.

Da vidimo, Schonne, kako se Tvoj fakultet razlikuje od Mog. Mozda se moja vizija bitno razlikuje od tvoje? Prosvetli me, covece, nemoj mi rusiti faks! Ne bombama... Gradim ga i ne dam da mi ga ruse!

Darker

©ta? Ni¹ta od bombi? a005
A znaèi ja d¾abe pu¹tam bradu i negujem look mud¾ahedina :hmm
Ajde ajde, profesore, ne ometajte nas u diverzijama kad smo sve tako lepo isplanirali :F

"Jo¹ ste tu? AKCIJA!" :smekerica: :K :K :K