Novi zadaci za novog dekana

Started by Bred, 23-03-2007, 10:48:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

stef


Bred

sto se tice sms potvrde http://www.smsnaplata.com/premiumsms.php?cID=11&faq

Al-Jasmina

#62
Dobro, znam ali makar da napomenem :)

zoe

Зар наслов ове теме није помало претенциозан? :hmm

Али да бих била у фазону, ево Задатка (добро је да није Захтев :wall:):
Хоћемо Кулу Це (или Кулу В, азбука рулз :K)

:luda :lol3: :lol:

mikele

Ма ми сви знамо да нема ништа од ових наших захтева,али бар да нешто предложимо(маштамо),па шта буде-биће.
А за кулу В  :Bog :Bog :Bog
Ћирилица је закон :wink:

katarina

ma da...i da nam premeste fax u centar... ma kakva kula B...ovaj V...ovaj C....citajte po svom nahodjenju!

mikele

Само да разјасним.Ја сам написао ово
QuoteА за кулу В   :Bog :Bog :Bog
због овог В(тј ћирилице),а не зато што је то прави задатак за новог декана.Нови декан нека нам смањи цену пријаве испита и доста је од њега(или ти ње) :wink:

Al-Jasmina

khm, moze i skolarina malo dole... :happy:

katarina

...da da kafic studentima...

pereca

Da zastiti svoju imovinu (vrata i ormarice, za pocetak) za koju nasi roditelji placaju poreze.

sladjafarm

Quote from: Darker on 27-03-2007, 10:18:08
Oktobar 2 je sme¹an, meni je i oktobar sme¹an sa svojih 5 dana roka...
Za¹to jul? Zato ¹to se:
1)NE IDE NA FAX!!
2)Zaokru¾uje jedna ¹kolska godina
3)Letovanje mo¾e i u AVGUSTU, LB, ovako ti propadaju dva meseca na blejanje...
Svi ostali spojeni rokovi bi propali, jer podrazumevaju bukvalno POPRAVNE ispite, jer ti objektino za 20 dana nema¹ vremena da spremi¹ novi ispit, pogotovo ako su us red godine, sa sve ve¾bama kolokvijumima itd.
Ne znaèi mi ni¹ta sa druge strane 2 termina u junsko-julskom roku, ja ¾elim ¹ansu da 2 puta izaðem na ispit...
Takoðe, mnogo se lak¹e uèi, kada TEK TREBA da ide¹ na letovanje, nego kad si se veæ vratio;-)

Posto sam ja pred kraj faxa i posto bi mi juli znacio zbog diplomskog evo nekoliko reci:

Godine 2000. je bio julski rok,ali tada je dekan bila Stupsarka i pokazalo se DA JE PROLAZNOST U JULU BILA DUPLO VECA NEGO U JUNU JER SU STUDENTI IMALI VREMENA I DA PREDAHNU OD VEZBI I DA LEPO SPREME ISPIT.

Darker

You proved my point. Thanks...
Samo ne znam ¹to ga ukinu¹e ondak??

mikele

Зато што нам је ''много''.
Ма људи нема ништа од додатних рокова.Скоро ниједан професор то не подржава,тако да мрка капа од тога. :ohwell:

sladjafarm

mikele izvini,
ali profesore tako ne zanimaju studenti,vec sto duzi godisnji odmor. Da nije nas da studiramo oni ne bi imali sta da rade,tako da smo MI TI KOJI TREBA DA SE IZBORE ZA SVOJE PRAVO NA OVOM FAKULTETU.A MALO LI JE LJUDI KOJI DAJU 100 000 din za skolarinu,pa njima treba da daju i avgust. Kako na medicini postoji najnormalnije julski rok,zar se neko nekada nije zapitao da treba negde da se zalimo?

EVO PREDLOGA: pocnemo sada da skupljamo potpise za julski rok,znaci na vreme da nam posle ne bi rekli da je kasno i da julski rok tehnicki nemoze da se organizuje.
Predamo njima,oni razmisle i ako nas odbiju sledeci korak je zalba ili molba rektoru ili kome vec. Mi ne trazimo da nam ukinu ispite,mi trazimo samo da nam omoguce da ih polozimo u normalnom roku.

A ako prihvate,onda cemo smisliti i jos nesto  :V

Darker

Imam utisak da su ljudi sve veæ probali, ali u svakom sluèaju podr¾avam...