Novi zadaci za novog dekana

Started by Bred, 23-03-2007, 10:48:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Da rezimiramo sve ono sto bi trebalo da se resi da i studenske organizacije znaju koja pitanja sve treba da potegnu u razgovoru sa buducim dekanom.
1. Smanjenje uslova za bolonjce
2. Jos 1 ispitni rok ako je moguce
3. Uraditi nesto u vezi sa kaficem i kopirnicom u smislu smanjenja cena.
4. Utvrdijvanje rasporeda polaganja ispita minimum 3 meseca ranije sa tacnim i fixnim datumima[kao sto je to bilo ranije, da ne moramo da bacamo graske]
5. Sredjivanje toaleta u smislu ciscenja i snabdevanja istih sapunom i t.papirom
6. Dopisati o potrebi



Napomena: Ne ponavaljajte i ne izrazavajte svoje slaganje/neslaganje sa gore nabrojanim predlozima posto smo sve sto sam napisao apsolvirali i konstatovali da se vecina studenata slaze sa tim. Dopunite ako mislite da sam nesto vazno izostavio. Postovi u kojima se ponavlja vec sto je ranije receno na forumu ce se brisati.

marer_86

7. da nemamo vezbe za vreme trajanja roka

Enea

7. predlog je trenutno najbitniji... ako ne odem na vezbe, nemam kada da ih odradim

trac ili istina da nam se pridodaje 5 ispita??

Bojana 153

8. Sprovodjenje "Bolonje" onako kako je propisano, a ne proizvoljno. (razumem da treba vremena da bi sve doslo na svoje, ali neka se svi profesori bar pridrzavaju onoga sto su potpisali)

pereca

#4
9. Da ne placamo 250 dinara (ili koliko god) da bismo dobili potpis u indeks.
   Narocito kada je u pitanju staklo koje nismo polomili.
   Neka skolarina sluzi bar za nesto.

_d.0.t_

#5
Quote from: Enea on 23-03-2007, 12:56:18trac ili istina da nam se pridodaje 5 ispita??
mislim da je ovo posao za timofejeva. lol

10. ... mislim da bi sajt fakulteta trebalo da zazhivi... [onlajn prijava ispita, potvrda, rezultati ispita,
         kolokvijuma...]
         a?

lijepa bosanka

11.Prijava ispita prva tri puta-BESPLATNO!

krajina

da se otvori prostorija za pusenje i zatvori kafic

Wolf

I ja sam za prostor za pusace.

krajina

zato sto studenti puse cigare u wcu i bacaju pikavce u lavabo.zato nam treba prostorija a ne prostor za pusenje.grazzie

Bred

da, zaboravih ono skoro pa najbitnije ONLINE PRIJAVA ISPITA

_d.0.t_

... zaboravio si da prochitash da sam to vecj napisao...

krajina

Smatram da bi biblioteka trebalo da radi du¾e s obzirom da nastava na fakultetu traje do 20h,a i mnogi od nas nemaju uslove da uèe drugde.Kao potvrda biblioteka je puna do poslednjeg minuta(17h).

Enea

... za pocetak, znacilo bi i on line potvrdjivanje ispita, a ne da onda kada treba da obnovimo celo gradivo idemo u kumodraz, pa se vratimo kuci tek sutra.. tj gubimo citav dan... :nonono:



katarina

smanjenje cene prijave ispita