Novi zadaci za novog dekana

Started by Bred, 23-03-2007, 10:48:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Uvek mozemo da pokusamo again...
a ako nas hoce ova sreca koju kanda voog proleca neko ili nesto nesebicno deli...mozda i bude nesto :>

mare

I ja podrzavam, naravno. Sto vise rokova to bolje, a posebno jul. Na primer, iako sam polozila kinetiku, potpuno je bez veze da je ispit u junu 7., a prosle godine je bio cak 2. juna. Zar nije prerano?
Mislim da treba da pokusamo da se izborimo!

Darker

Opu¹teno, organska je ove godine-1.og juna:-)

mare


sladjafarm

Na primer, iako sam polozila kinetiku, potpuno je bez veze da je ispit u junu 7., a prosle godine je bio cak 2. juna. Zar nije prerano?
Pa sada vise nije profesorka sa kinetike prodekan za nastavu,tako da novi prodekan za nastavu prof.Kuntic sa fizicke hemije moze da utice da kinetika ima 2 termina. Ovo je blize majskom roku nego junskom  :hm

Stvarno ljud,ajde jednom da budemo slozni u velikom broju i da se izborimo za nesto  :help:

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 11-04-2007, 14:53:07
Opu¹teno, organska je ove godine-1.og juna:-)
ili 2 juna?

Darker


sladjafarm

ko je zaduzen za te peticije? Da pokrenemo i za julski rok,znam mnogo ljudi koji su za!!!  :help:


stef

 Aj da ne trazimo sve i svasta...spustite se malo na zemlju.

sladjafarm

Pa i ne trazimo sve i svasta nego samo julski rok za pocetak,pa kada on prodje onda idemo dalje... Ajde Stef ti si nasa nada,pomozzi!

Darker

Okili, mene ne¹to zanima...
Kada smo pitali ©njuvi, za jo¹ jedan rok - ona je rekla ne mo¾e i gotovo. Skapirao sam da je to tvrd zid.
Sada je sve novo, postoji potreba i ¾elja za jo¹ jednim rokom. Za¹to da ne probamo jo¹ jednom?
Za¹to misli¹ da je to preterivanje?

stef

 Zato sto sam vec pricao sa upravom o tome.I plasim se da ako ispucamo peticije na sve i svasta, izgubicemo i ono sto je realno da dobijemo...

sladjafarm

a to realno je???
Budi jasan....

Darker

Okili, shvatam ja da smo mi vas izabrali, da mi ne bismo previ¹e brinuli brigu...
PoJenta je da ono ¹to nama najvi¹e treba su: ni¾e ¹kolarine, besplatne prijave ispita i jo¹ BAREM jedan rok.
Ne samo nama.
To æe trebati svakoj narednoj generaciji!! Ubeðen sam!! Na vama je da cimate nadle¾ne barem treæinu koliko mi cimamo vas:-)

Sa druge strane, shvatam i vi¹nju koja je verovatno glas izgubila ominjuæi taj jo¹ jedan rok, a onda doðe bruco¹, mlad i zelen i napljuje je ¹to nema jo¹ jedan rok:-) ne treba to da vas uzbuðuje, vi ste tu da oslu¹kujete glas studenata i da prenesete ¹ta ih najvi¹e ti¹ti vi¹im instancama...

stef

 Dare, ja od 2002 trazim novi rok, pravio peticije, isao po zavodima... Niste prvi koji to traze...Ja sam tu da vas predstavljam, tako da ako hocete novi rok...trazite ga. Dekan mi je odmah na prvom sastanku rekla da je protiv novog roka i da misli novi rok ne bi doneo rezultate. Ja sam vec o tome pisao na forumu. Ali ako hocete napravite peticiju, pa da vidimo sta ce biti...