Ubila mu¾a tanga-gaæicama

Started by nasty girl, 24-03-2007, 10:43:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl



Amerikanka Sara Martin je, u ¾elji da iznenadi mu¾a, kod njega izazvala zastoj srca i smrt. Sara Martin, te¹ka 150 kilograma, ¾eleæi da iznenadi mu¾a, obukla je tanga-gaæice, od èega je njemu zastalo srce. Policija je tridesetosmogodi¹nju Saru, zbog sumnje da je izvr¹ila ubistvo, zadr¾ala u pritvoru. Policajac Robert Kanon je izjavio: „Nemojte mi govoriti da nije bila svesna kako je grozan pogled na njenu zadnjicu. Osim toga, znala je da njen mu¾ ima te¹koæe sa srcem. Ako pitate mene, radi se o planiranom ubistvu”. Kada je policija stigla na mesto dogaðaja, Markus Martin je le¾ao na leðima, deformisanog lica i oèiju velikih kao golf-loptice.
„Oèigledno je video ne¹to ¹to nije smeo. Kada smo u¹li u kuhinju i ugledali ¾enu kako plaèe, znali smo ¹ta je to bilo”, rekao je policajac i dodao da su udovicu ljubazno zamolili da obuèe pantalone.
„Samo sam htela seks”
Sara Martin smatra da su policajci bili bezobrazni i da ne zna za¹to su je uhapsili. „Markusa sam samo ¾elela da iznenadim za na¹u osmu godi¹njicu. Mo¾da sam malo preterala, ali nisam htela da ga ubijem. Samo sam htela da malo o¾ivim na¹ seksualni ¾ivot jer veæ nekoliko godina nismo imali polne odnose. Mom mu¾u su smetali moji kilogrami”, ka¾e ona. Kao dokaz da se nije radilo o ubistvu, Sara Martin je policiji dala video-kasetu na kojoj je snimila iznenaðenje koje je napravila.

Izvor: SerbianCafe

Darker

Veste je matora bar godinu dana, ali zamalo da opet bacim peglu...

Al-Jasmina


stef


Roben

није лак призор ипак је жена имала 150 кг

Darker

hahahahahah, pa èim je imala 150 kila, def. nije LAK prizor, hahahahahha

malena

Ja sam juce procitala vest i ceo dan kad bih se setila smejala sam se... Morala sam danas ponovo da procitam,prosto ne mogu da verujem da je jadnik umro...

shumshi

jadna zena...
i ovaj jedan kod koga je bar imala neke sanse da se ovajdi...
umro...

tuzan pokusaj...

:ohwell:

Al-Jasmina

Ako je ona 8 godina "postila" u krevetu
vec bi za to vreme 3 puta mogla da stigne na makar 65 kg
da joj se zaista htelo...jelte?

Ali valjda je sladje ono sto se frizideru i tanjiru nadje...


mikele

#9
Јако необична вест.Само ми није јасно шта ће та жена сада у затвору?Јесте да је тај призор изгледао ужасно(предпостављам  :K ),али ипак није она имала никакве лоше намере,чак шта више...И можда њој тај призор није изгледао толико страшно као њеном мужу? :hmm
Али слажем се са Јас.Да је она хтела да смрша,то би и урадила,тако да је једина њена грешка што није пробала да смрша,али то може да убије њу,али њега...Бога ми уби и њега.Траги-комедија :wall:
Иииииии да,умало да заборавим.Она слика што је стављена на почетку теме сигурно не би убила некога.Или можда би? :K

Masha

Pa sto joj je to trebalo  :hmm. Hhahahah, uzasna sam sto se smejem a covek umro, ali sta da radim kad je smesno  :lol:

Roben

Quote from: mikele on 26-03-2007, 12:29:21
Иииииии да,умало да заборавим.Она слика што је стављена на почетку теме сигурно не би убила некога.Или можда би? :K
вероватно тебе ова је твој калибар  :K :K :K

mikele

Quote from: Roben on 26-03-2007, 19:13:03
Quote from: mikele on 26-03-2007, 12:29:21
Иииииии да,умало да заборавим.Она слика што је стављена на почетку теме сигурно не би убила некога.Или можда би? :K
вероватно тебе ова је твој калибар  :K :K :K
А што,твој као није?
Па ова је свачији калибар

darusaz

Ovo me podseti na ono montazu sa Olbrajtovom tokom bombardovanja. Debela u tangama.... uf da mi je to naci sada.  :K

Wolf

Quote from: darusaz on 26-03-2007, 20:38:30
Ovo me podseti na ono montazu sa Olbrajtovom tokom bombardovanja. Debela u tangama.... uf da mi je to naci sada.  :K
Ne zelim ni da pomislim sta ce ti to :K