Pomahnitali Kinez ranio sedam Beogradjana

Started by mikele, 26-03-2007, 10:53:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Pomahnitali Kinez ranio sedam Beogradjana
(http://www.putfile.com/pic.php?img=5070882)

Azijat Vang Lin Li (44) povredio je kuhinjskim no¾em sedmoro Beogradjana u centru grada u nedelju uveèe, 25. marta.

On je oko 22 èasa uleteo u restoran "Sat" u Sremskoj ulici broj 4 i uzeo no¾ sa pulta. "Krvavi pir" Kinez je poèeo kod èesme u Knez Mihailovoj ulici, gde je napao Marka Djuriæa (25) i posekao ga po glavi i rukama.

Djuriæevi prijatelji koji su se tu nalazili, opkolili su napadaèa, ali nisu uspeli i da ga savladaju jer je on "vitlao" no¾em.

"Nastavio je da trèi ulicom i bez ikakvog povoda je nasumice nasrtao na prolaznike", rekao je za "Veèernje novosti" Aleksandar Jovanoviæ, jedan od oèevidaca.

"Èak je i mog druga zakaèio no¾em po jakni, ali ga nije povredio. Video sam da mu je lice obliveno krvlju, a koliko mi je poznato ranio je vi¹e od petoro na¹ih sugradjana", rekao je Jovanoviæ.

Poslednju ¾rtvu, slovenaèkog dr¾avljanina Milana S. (34), Lin Li je isekao po nosu i desnom obrazu kod restorana "Kolarac". Izbezumljenog momka Hitna pomoæ je odvezla u Urgentni centar, kao i prvu ¾rtvu Marka Djuriæa, koji je obilno krvario.

Zatim je stigla policija, i uz pretnju oru¾jem, kako prièaju oèevici, uspela da razoru¾a i uhapsi Kineza.
Motiv njegovog napada na Beogradjane nije poznat.

(MONDO)

vladimir

Polako, ali sigurno, platiæemo danak prevelikom pu¹tanju Kineza u na¹u zemlju... :hmm

darusaz

Велика фрка у малој Кини?  :hmm  :help:   :lol3:

MiKy

samo su nam jos falili pomahnitali kinezi...ccc..

Roben

oво сам видео данас на вестима
само ми није јасно како нико није успео да га спречи
вероватно су сви стајали и гледали  :roll:
као то се нас не тиче он напада друге људе

Masha

Strasno! Zao mi je tih ljudi sto, ni krivi ni duzni, moraju da se maltretiraju po bolnicama. Sto nije otisao u Blok 70 pa nek sece svoje sunarodnike (sad sam bas odvratna, zar ne?)

mikele

Quote from: Roben on 26-03-2007, 17:35:51
oво сам видео данас на вестима
само ми није јасно како нико није успео да га спречи
вероватно су сви стајали и гледали  :roll:
као то се нас не тиче он напада друге људе
Па ипак је он Кинез
Не,стварно,данас када сам ово чуо,нисам могао да верујм.Мислим јесмо ми гостољубив народ,али што је много,много је.Треба га сада жестоко казнити.

philoserbiana

кинески секач... :hmm  проблем је дубљи него што изгледа.мислим да нећу скоро пролазити кнеѕ михаиловом улицом... :nene:

Darker

Uh dobro je, azira, hvala na gostoprimstvu;-)
Ne verujem...

darusaz

Најстрашније је што више ни у центру града нисмо безбедни. Пре неки дан је у Кнезу опљачкана златара, сада помахнитали Кинез, шта је следеће?  :run

vladimir

Ja bi sve te Kineze vratio nazad u Japan! :luda

Dukica

Које ледило!! :shock
Па шта му би?
У јеее....
Ја сам у баш у недељу била код Кинешчића
у 70ом блоку и сви су били нешто чудни..
Можда им је био неки сабат,
па су приносили жртве... :hmm
по граду...

Wolf

Sad kad krenu iz 70-og po gradu sa nozevima :shock
Na*ebacemo...

vladimir


lycos

juce sam cuo i nemam reci..narod -poludeo..