Zdravko Èoliæ peva na Marakani 23. juna

Started by Bred, 28-03-2007, 14:51:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Pa zato ¹to inaèe niko ne bi do¹ao na matorog Èolu, ddddddddd:-D:-D

hulio_salinas

Mozda i ne bi dosao!  :hm  :>

Pa deli karte zato sto ima obeveze prema sponzorima. Za svaku hiljadu evra koju sponzori uloze, on mora da im da 11 (jedanaest) karata.  :K

nasty girl

ma ja mislim da ce marakana biti puna.... :roll:

hulio_salinas

Pa naravno. Delim tvoje misljenje...

mikele

Ево и ја ћу да им дам 11 карата за Чолин концерт за сома еврића.Ма даћу им 15,нека иде живот :K

Bred

ne svidja mi se njegov novi album...
a i malo mi se ogadio onom izjavom, parafraziram-"ja da snimim cvrkut ptica to bi se prodalo u ogromnim kolicinama zato sto pise zdravko colic" :bljak: :wall:

Sole

novi album kao i onaj prethodni ima mozda ukupno 2, 3 dobre pesme. ja sa ovog novog gotivim samo jednu, mada moram da priznam da ostale nisam ni nesto posebno pazljivo odlsusala.
a izjava mu je uzas, ovo mu stvarno nije trebalo, mada je u sustini i tacno, ali to se ne kaze tako. ;-)

Darker

Quote from: Bred on 22-05-2007, 09:57:16
ne svidja mi se njegov novi album...
a i malo mi se ogadio onom izjavom, parafraziram-"ja da snimim cvrkut ptica to bi se prodalo u ogromnim kolicinama zato sto pise zdravko colic" :bljak: :wall:
Poptuno je èovek u pravu...Volim sanokritiène ljude, vi¹e mi se gade oni koji su digli nos;-)

pereca

Pa dobro, covek je primetio realnost. I sta sad, treba da se pravi da to ne primecuje.

Pedja

Његов последњи албум је супер,а о томе сведочи његова продаја,тако да је прича на ту тему сувишна.

pereca

Ukusi su razliciti. Ali prodaja ulaznica govori vise od 1000 reci  :)

Darker


Bred

Quote from: pereca on 27-05-2007, 00:27:12
Pa dobro, covek je primetio realnost. I sta sad, treba da se pravi da to ne primecuje.
i da primecuje i da uzmemo da je to cinjenica opet ne prilici jednoj zvezdi i matorom coveku da daje takvu arogantnu izjavu....
Sta bi onda tek Ceca trebala da kaze?
Ili Madona?
:)

Sole

Quote from: Bred on 30-05-2007, 11:59:58
Quote from: pereca on 27-05-2007, 00:27:12
Pa dobro, covek je primetio realnost. I sta sad, treba da se pravi da to ne primecuje.
i da primecuje i da uzmemo da je to cinjenica opet ne prilici jednoj zvezdi i matorom coveku da daje takvu arogantnu izjavu....
Sta bi onda tek Ceca trebala da kaze?
Ili Madona?
:)


potpuno se slazem! ;-)

pereca

Quote from: Bred on 30-05-2007, 11:59:58
Quote from: pereca on 27-05-2007, 00:27:12
Pa dobro, covek je primetio realnost. I sta sad, treba da se pravi da to ne primecuje.
i da primecuje i da uzmemo da je to cinjenica opet ne prilici jednoj zvezdi i matorom coveku da daje takvu arogantnu izjavu....
Sta bi onda tek Ceca trebala da kaze?
Ili Madona?
:)


Pa da budu iskrene  :wink: