Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

AVENDON

Ceca jeste srpska majka i to ne moze niko da joj ospori!!! Grudi su joj tolike da moze sve da nas podoji :> :> :>

lijepa bosanka

Quote from: phmarko on 27-05-2006, 20:02:00
Ceca jeste srpska majka i to ne moze niko da joj ospori!!! Grudi su joj tolike da moze sve da nas podoji :> :> :>


Ba¹ duhovito!!!!!!! :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

vladimir

Quote from: phmarko on 27-05-2006, 20:02:00
Ceca jeste srpska majka i to ne moze niko da joj ospori!!! Grudi su joj tolike da moze sve da nas podoji :> :> :>

Судећи по томе, Стоја је већа српска мајка од Цеце! >:D

AVENDON

Vladimire, nemoj tako!

Mozda ovo cita Ceca, pa ce se uvrediti, jedna je majka :>

vladimir

Quote from: Darker on 28-05-2006, 18:08:51
Alo bre!!!! >:( >:( >:( >:(
Ako ne me¹am Volharda u Cecu, mojne mi me¹a¹ Cecu u 5 tema na ovom forumu!!!! I¹ odavde!! >:D >:(

У праву си боље да пустим Цецу да меша! :>

Quote from: phmarko on 28-05-2006, 14:28:15
Mozda ovo cita Ceca, pa ce se uvrediti, jedna je majka :>

К'о онај виц:"Само је једна, мајка!" :> :> :>

Bred

Ovo ja treca tema o Ceci. Sto je dosta-dosta je. Nemojte vise da skrecete teme i sirite offtopic stalnim upadicama o Ceci po temama koje nemaju veze sa Cecom. Ok?

Darker

Oooooo, hvala ti Bože, ovaj, Brede :> :> :>

vladimir

СÑ,оја!!!!!!!

zlatna ribica

Da vidimo, drage koleginice i kolege, u kojoj muzici u¾ivate?
Ja, lièno, ne slu¹am narodnjake, èak ni na ¾urkama, bljak.
(malo pljuvanja) SAD.
Volim pop, rok, latino, po malo jazz-a, bluza, soula, trip hop...

Komentare molim.

vladimir


Darker

Zanimljiva tema, ali se već na 5 tema pregovara o tome, svrni do caffe-a pa biraj :lol: :lol:
Ja preporučujem diskusiju Ceca vs.Stoja, koju ozbiljno razmišljam da preimenujem, pa recimo u ovu tvoju :wink: :twisted:

Vampire 666

Treba prvo definisati sta su narodnjci. Ako se misli na one nastale posle 1945 njih teba gaziti cipelama po glavi. S druge strane respect za pravu srpsku izvornu muziku iako je ja ne slusam...

Bred

Darker, mislim da mozes i spojiti te teme.
Slusam narodnjake, nisam neki preterani fajl ali od te muzike se ne moze pobeci posto nas svakodnevno bombarduju sa tva. Mislim na turbo folk.
O kvalitetu ne pricam vec o "pevljivosti" doticnih pesama. Jednostavno udju u usi :roll:
A istini za volju-nema dobrog veselja bez narodjaka cak i oni "ortodoksnih" kako bih ja rekao :>

Vampire 666

Quote from: Bred on 02-06-2006, 10:05:12
Darker, mislim da mozes i spojiti te teme.
Slusam narodnjake, nisam neki preterani fajl ali od te muzike se ne moze pobeci posto nas svakodnevno bombarduju sa tva. Mislim na turbo folk.
O kvalitetu ne pricam vec o "pevljivosti" doticnih pesama. Jednostavno udju u usi :roll:
A istini za volju-nema dobrog veselja bez narodjaka cak i oni "ortodoksnih" kako bih ja rekao :>

Ne slazem se uopste sa tobom. Danas postoji toliko medija da je izbor na pojedincu. Narocito se ne salazem sa tvojom poslednjom premisom!
Veselje moze biti savrseno i bez kulturnih otpadaka.

Bred