Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

Pa valjda bolje nase, nego neke, ne znam ti ja koje  :! :! :!

cvjetic

a izvini,sto su oni to kao kulturni pa ne treba narodnjake da slusaju!a oni nemaju narodnjake tako da mogu samo nase da slusaju!ja sviram klavir,citav zivot se bavim klasicnom muzikom i pjevam duhovnu muziku u crkvenom horu,pa opet slusam narodnjake!postuj druge ljude i njihove izbore,svako ima pravo da slusa sta mu se svidja!

Vampire 666

Pa bolje je jedino u kontekstu osvajanja sveta o cemu sam ves pisao... :lol2:

vladimir

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 18:07:20
ha,ha,ha!braca hrvati su tuzili jednu njihovu stanicu sto pusta narodnjake,jer "siri opstu nekulturu i propagira seljakluk" !isuse,kako cemo u evropsku uniju!lose je sto oni slusaju nase "seljake",a svi se ovde loze na severininu shtiklu!bljak!

Lo¹e je ¹to se lo¾e na Severininu ¹tiklu pored takvog tela... :P
A Hrvati sa njihovom ¹panskom serijom ne ¹ire seljakluk i op¹tu nekulturu? :blink:
Mislim da je glupo èoveka determinisati na osnovu muzike koju slu¹a... :`

Vampire 666

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 18:24:37
a izvini,sto su oni to kao kulturni pa ne treba narodnjake da slusaju!a oni nemaju narodnjake tako da mogu samo nase da slusaju!ja sviram klavir,citav zivot se bavim klasicnom muzikom i pjevam duhovnu muziku u crkvenom horu,pa opet slusam narodnjake!postuj druge ljude i njihove izbore,svako ima pravo da slusa sta mu se svidja!

Nigde nisam napomenuo da su oni kulturni...

Da li je moguce spojiti Narodnjake(pri tom mislim na ove moderne) i Klasiku....hmmm...mislim da NE!!!!
A Rock/Metal? Mislite o tome....

cvjetic

#110
vladimire,svaka cast,nisam se sjetila njihovih sapunica na nivou!i potpuno se slazem kao sto sam i rekla,slobodan izbor,to je sve!

pa eto vidis,meni to bas ide od ruke!ako treba mogu i da demonstriram!a izvini,gdje sam ja naglasila da slusam novokomponovane?!ako me ubjedis da ne treba da volim krcmu u planini,makedonsko devojce,crne kose,evo ruka! ali,mrka kapa!

yeca

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 18:24:37
a izvini,sto su oni to kao kulturni pa ne treba narodnjake da slusaju!a oni nemaju narodnjake tako da mogu samo nase da slusaju!ja sviram klavir,citav zivot se bavim klasicnom muzikom i pjevam duhovnu muziku u crkvenom horu,pa opet slusam narodnjake!postuj druge ljude i njihove izbore,svako ima pravo da slusa sta mu se svidja!

Ma opusteno cvijeticu, vidi se da si "prolaznik", nemoj da se palis na vampira, voli on tako da bocne, bocne i opet bocne i da ne pomisli da prestane :)
Ima nas raznih, zamisli kad bi svi bili isti, kako bi bilo dosadno!!!
Pozz Vampiru

Vampire 666

Parafraziracu jednu nasu poslovicu...ne mozes ludog da ubedish da je lud(ili tako neshto)...

Nisam mislio da slusas i jedne i druge, vec sam mislio na izvodjenje, konkretno kad ce neko narodnjak biti izveden sa simfonijskim orkestrom!

cvjetic

ej,posto sam dobila heads up da volis da jedes malu djecu(kapiram,moras da jedes),necu se upustati u beskonacna razglabanja sa tobom,jer ti to odradjujes na nekom neofilozofskom nivou,to je suvise za mene!ipak ja slusam narodnjake,nisam tako uznapredovala kao ti! :Bog

lijepa bosanka

Tooooo cvjeticu!!!!! Odmijeni me malo....
A onda cemo u "Bolonju" da  :PI i da slusamo narodnjake.......i da pokazemo kako se super provodi!!!! :wink:

Samo je problem srediti sa vlasnicima,vladimir je ok. on ce nam se mozda i pridruziti....a Darkera mozda samo kupimo sa sleperom piva!!!!! :lol: :lol:

cvjetic

e ja sam bila na alkoholijadi skoro i dobila kao buduca nada 10000 litara piva tako da nema frke! :Z

nasty girl

Quote from: yeca on 09-06-2006, 17:49:44
Sta je tu toliko strasno???
To sto seku vene ili sto to rade za narodnjacima iz Srbije??
Sta, ti mislis da ih sve prevaspitas?????????  :K
Mis'im...

pa da budem iskrena strasno je i jedno i drugo.... :closedeyes: :closedeyes:
pa kada bih mogla vrlo rado bih ih prevaspitala.... :happy: :happy:

Quote from: vladimir on 09-06-2006, 18:27:11
Mislim da je glupo èoveka determinisati na osnovu muzike koju slu¹a... :`

pa tu se u potpunosti slazem sa tobom...covek se ne odredjuje po vrsti muzike koju slusa... :angel:

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 20:06:02
ej,posto sam dobila heads up da volis da jedes malu djecu(kapiram,moras da jedes),necu se upustati u beskonacna razglabanja sa tobom,jer ti to odradjujes na nekom neofilozofskom nivou,to je suvise za mene!ipak ja slusam narodnjake,nisam tako uznapredovala kao ti! :Bog

ma nije on toliko los.... :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

cvjetic

ne znam,danas mi je prvi dan!moram da se ustelim malo,pa cemo posle lako! :)

Remedy

Quote from: Vampire 666 on 09-06-2006, 18:31:45
....Mislite o tome....
Ma to kad napisu Marina i Braja nema tu sta da razmisljas - samo da uzivas.

Alnus Glutinosa

Quote from: Remedy on 09-06-2006, 20:32:17
Ma to kad napisu Marina i Braja nema tu sta da razmisljas - samo da uzivas.
:) :) :)